Părerea ta contează- Concursul Personalitatea Lunii

  • Autor subiect DeletedUser1411
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5815

Guest
ok, mersi de (ne)lamurire, ca muream proasta :D

fataaaa, cum spuneam: recunosc oficial ca esti mai nebuna ca mine :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
un concurs al plictiselii pote fi denumit aceasta "personalitatea lunii",desi nu este o idee foarte rea...este doar un joc!!!!
in fata acestor cuvinte, esti...........tu, un caracterX(, o personalitate:-O.........de ce sa nu te cunostem, prin aceasta distinctie, ca avand un psihic moral????/:)
sunt in favoarea acestei propuneri.:)



DIN NIMIC POTI INCEPE UN RAZBOI...DAR CEL MAI CURAJOS ESTE SA SPUI: PACE!...INAINTE CA ACESTA SA INCEAPA

Eu sunt mult mai rau ,NU am inteles nimic din ceea ce a spus...da nimic :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5815

Guest
Eu sunt mult mai rau ,NU am inteles nimic din ceea ce a spus...da nimic :)
lasa, ca nu esti singurul.. join the club! :D

@marioworld II
faci ceva cu semnatura aia? adica, mai pe sleau, ne scapi de ea? ... e complet in afara normelor de dimensiune
asta daca nu vrei sa ti-o stearga moderatorii :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3464

Guest
pe mine o singura intrebare ma framanta... da' rau de tot: ce e aia "psihic moral"? :-/

da!ai dreptate!!!daca psihic nu ar insemna structura sufletească proprie a unui individ, iar moral nu ar insemna cinstit, bun, o stare afectiva......inseamna ca am gresit enorm desi ceea ce conteaza in thread este ca sunt deacord cu acest concurs!!!!


DIN NIMIC POTI INCEPE UN RAZBOI...DAR CEL MAI CURAJOS ESTE SA SPUI: PACE!...INAINTE CA ACESTA SA INCEAPA
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5815

Guest
multumesc pentru elucidare, dar cunosc si eu semnificatia fiecarui termen in parte ... insa alaturarea celor doi nu poate fi trecuta nici macar la categoria licenta poetica :)

si tot nu ne-ai scapat de semnatura :p
 

DeletedUser3464

Guest
multumesc pentru elucidare, dar cunosc si eu semnificatia fiecarui termen in parte ... insa alaturarea celor doi nu poate fi trecuta nici macar la categoria licenta poetica :)

si tot nu ne-ai scapat de semnatura :p

asadar, in acest forum nu cred sa se fi cerut o anumita marime a semnaturii cat despre ceea ce sustii cu tarie asupra acestor adjective, nu este nimeni obligat sa le inteleaga iar daca este o greseala poate fi omisa...asta doar in cazul in care cineva nu este incapatanat!!!


DIN NIMIC POTI INCEPE UN RAZBOI...DAR CEL MAI CURAJOS ESTE SA SPUI: PACE!...INAINTE CA ACESTA SA INCEAPA!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5815

Guest
asadar, in acest forum nu cred sa se fi cerut o anumita marime a semnaturii
da-mi voie sa te contrazic

Aici puteti posta cererile dumneavoastra de semnaturi si avatare pentru forum si joc.
Cei care executa semnaturi sunt voluntari asa ca trebuie sa fim indulgenti cu ei
si sa le multumim pentru timpul alocat creatiilor..

Semnatura pentru forum trebuie sa aiba maxim 100 pixeli inaltime.
Avatarul pentru joc trebuie sa aiba mărimea maximă 180 Kb si dimensiunea maximă a pozei 240x180 pixeli.
Avatarul pentru forum trebuie sa aiba mărimea maximă 19,5 Kb si dimensiunea maximă a pozei 80x80 pixeli.


cat despre restul, de cand psihic e adjectiv?!
 

DeletedUser

Guest
cat despre restul, de cand psihic e adjectiv?!

eh...detalii, detalii..vrei adjective? pofteste de alege in asa fel incat sa rimeze cu adjectivul colegului : psihotic,psihopatic, psihopatologic, psihiatric, psihodelic... Alzheimer (pardon, asta e substantiv):|
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5815

Guest
eu daca zic psihedelic o sa spuna lumea ca-l trimit in club, la stroboscoape :D
 

DeletedUser7851

Guest
asadar, in acest forum nu cred sa se fi cerut o anumita marime a semnaturii cat despre ceea ce sustii cu tarie asupra acestor adjective, nu este nimeni obligat sa le inteleaga iar daca este o greseala poate fi omisa...asta doar in cazul in care cineva nu este incapatanat!!!


DIN NIMIC POTI INCEPE UN RAZBOI...DAR CEL MAI CURAJOS ESTE SA SPUI: PACE!...INAINTE CA ACESTA SA INCEAPA!


Nu e cazul sa faci pe nestiutorul. Ti-am trimis astazi de dimineata pm (mesaj pe care l-ai deschis) in legatura cu semnatura si paragraful din Regulamentul forumului referitor la dimensiunile pe care trebuie sa le aiba.
Ce doresti sa demonstrezi?
 

DeletedUser

Guest
bre sefu ..hai las-o lesinata ....in textul pe care l-ai editat ...unde puii mei vezi tu ca PSIHIC al tau e adjectiv??Acolo altul e adjectivul ..ce draq.....
Sa vina un literat (se stiu ei care ) sa-i explice gramatica ,ca pe mine ma hulesc unii
0002041D.gif
 

DeletedUser3464

Guest
asta este greseala exprimata d mine...sunt constient si am potat!!!

- - - Updated - - -

pe mine o singura intrebare ma framanta... da' rau de tot: ce e aia "psihic moral"? :-/

probabil ceea ce nu intelegi era vb de psihomoral!!!

multumesc pentru elucidare, dar cunosc si eu semnificatia fiecarui termen in parte ... insa alaturarea celor doi nu poate fi trecuta nici macar la categoria licenta poetica :).....
http://admis.3x.ro/M_WMHD9XMFSGFAZQPKJHGPNPPPPTREWqAVXZLJGFDDDFFGG2514____________________WZpsi/II_094.htm

aici este si contrazicerea!!!

- - - Updated - - -

rectific greseala, care nu poate fi inteleasa de cativa dintre voi in care psihomoralul a fost scris in 2 fraze:"psihicul moral"!!!!
cum dealtfel si "elucidarea" nereusita de tania ar fi: structura sufleteasca de o convenienta admisa,mult mai usor intr-o colectivitate!!!
.....chiar nu poate fi elucidata???
nu sunt profesor de limba romana, sunt un simplu om in care, daca omit greseli pot fi rectificate, desi in contex ar fi foarte usor de "subliniat"!!!
psihic+moral=psihomoral!!!


sunteti, probabil un colectiv ce v-ati format prietenii stranse.va sustieti unii pe altii desi,eu cred ca mergeti pe premiza:
"unul pentru toti si toti"......impotriva altuia!

incerc sa evit acest forum extern!!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Hai sefu...ne-ai indus in eroare si ne-ai bulversat:)
Buna erata.....te asteptam cu drag aici !!
PS:gresita treaba cu toti pentru.....si eu imi iau "castane" de la cine se nimereste. Mai grav e cand incearca Alex sa le dea:)
te asteptam ,nu te supara ,dar eu personal chiar nu intelegeam nimic...sa zicem ca am discutat un pic pe "subiect"!!
Cu stima
bubu
 

DeletedUser7851

Guest
Mai stie cineva care e subiectul acestui topic?
Vreti sa deschidem un topic de filozofie, de psihologie sau unul de limba si literarura romana?
Va rog sa postati doar daca aveti ceva de spus si daca este la "obiect"
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus