Oras fantoma

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
sunt curios ,atunci cand se iau aceste decizii ,de ce jucatorii nu sunt intrebati?sau suntem aici doar pe post de fraieri care sar cu banul ptr cont premium?vad ca ,cam asta e idea in acest joc.nema transparenta,dar CP cat mai scump.hai ca e bine.

Schimbarile sunt facute pt. a putea fi realizata o desfasurare a jocului "cat mai buna".Cat timp developerii spun ca un update imbunatateste jocul,update-ul se face.
 

DeletedUser

Guest
Schimbarile sunt facute pt. a putea fi realizata o desfasurare a jocului "cat mai buna".Cat timp developerii spun ca un update imbunatateste jocul,update-ul se face.

care desfasurare cat mai buna?si daca imi spui de faza cu favorurile ,inseamna ca ma iei la misto.DECI ABTINETE.M-am saturat,ca situatia asta din grepolis ,sa devina din rau in mai rau.
 

DeletedUser

Guest
care desfasurare cat mai buna?si daca imi spui de faza cu favorurile ,inseamna ca ma iei la misto.DECI ABTINETE.M-am saturat,ca situatia asta din grepolis ,sa devina din rau in mai rau.

1.Ma descuc la romana si englez,nu si la ce limba folosesti tu aici...te rog foloseste romana pt. ca o inteleg mai usor :)
2.Daca nu vezi,am scris "cat mai buna"(intre ghilimele).Deci eram sarcastic.Daca nu te prinzi,asta e.
 

DeletedUser

Guest
orasele fantoma

ce se intampla cu orasele fantoma? dispar de tot si pe locul lor poti intemeia un nou oras sau raman asa la o limita de cateva punte?
 

DeletedUser

Guest
sal

cu orasele de pe insula care nu se dezvolta ce se intampla:confused:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus