Oooo , mega, ia portia de ras!! Ajung lacrimile!!!

  • Autor subiect Ban-ane date si furate
  • Data de început

DeletedUser13911

Guest
Mai usurel..povestea e trasa de par..si stii de ce..uite marul discordiei>[I] s-a oprit la bancă pentru a scoate bani pentru a plăti factura de energie si factura de telefon, a condus pana la sediul companiei de electricitate și apoi pana la sediul companiei de telefonie, unde a plătit facturile, a mers la cumparaturi, a venit acasă și a inceput sa se organizeze.[/I]
Are tot ce isi doreste,casa ,masina,bani,televizor ,masina de spalat,telefon..asta asa numai din text..ce ar mai trebui sa nu fie victimizata?????
AAA..si sa nu uit..si fericire sau dragoste..la ora 21 a pus-o de o "saorma'..
hahah,a spalat,gresit..a spalat masina de spalat,a calcat da,dar uitandu-se la televizor,are grija de copii..(scoala, cu masina ii duce, si lectii)Dar apoi,daca e "casnica ..ce pana cucului sa faca...aaa..mah ce victima suferinda e..rusinica
Daca e grele ,ce sa spun..nu va mai maritati,nu mai faceti copii....stiu si eu..na..ce spui ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
yB1UMgB.png
 

DeletedUser13911

Guest
Permite-mi sa completez punctele de suspensie............ce trebuia sa vezi inainte de a te casatori:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
Nu chiar ..hahaha...frumusetea e trecatoare,indiferent de cum te-ai numi........e asa in general,o incurajare pentru tineri.:D Sa fie mai hotarati in fata sortii....a scazut dramatic natalitatea si na..incurajez si eu cum pot ..
 

DeletedUser13911

Guest
Asta nu stie ce face sau ce si-a ales.motocicleta e mai dihai decat femeia.:D
Daca nu ii dai ce ii trebuie si cand trebuie te lasa in drum.
La femeie ii mai spui"lasa draga ,acum nu avem destui bani pentru pantofii aia dar la leafa iti promit ca tii cumpar":p
 
Sus