Oooo , mega, ia portia de ras!! Ajung lacrimile!!!

  • Autor subiect Ban-ane date si furate
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Just for fun...tot ce va taie capu...bancuri, filmulete, audio, povesti, filme, caterinca a la dezbracatu...in limita bunului simt, si respectand regulamentul, deci piosenie de maicuta!

Cica banc:
Un mos conducea o caruta incarcata cu castraveti, si pe castraveti era asezata o baba...aaaaa nu mai stiu am uitat...:D
Veniti voi cu altceva ca ma plictisesc...faceti forumu asta mai stralucitor ce dreacu?
 

DeletedUser3433

Guest
Mutu ii spune lui Surdu ca Chiorul a vazut un Schiop alergand dupa un Chel sa il traga de par ..:(
 

DeletedUser13911

Guest
Curs special pentru barbati
Obiectivul pedagogic al cursului de formare este de a le permite barbatilor sa-si dezvolte acea parte a creierului a carei existenta o ignorau
Program : 4 module - dintre care unul obligatoriu

Modulul 1 : (curs obligatoriu)
1. Sa invat sa traiesc fara mama mea (2000 ore)
2. Sotia mea nu este mama mea (350 ore)
3. Sa inteleg ca fotbalul nu este altc eva decat un sport (350 ore)

Modulul 2 : Viata in doi
1. Sa am copii fara sa devin gelos pe ei (50 ore)
2. Sa nu zic prostii atunci cand n eva sta isi primeste prietenele (500 ore)
3. Sa depasesc sindromul controlului telecomenzii (550 ore)
4. Sa inteleg ca pantalonii nu se duc niciodata singuri pana la dulap (800 ore)
5. Cum sa ajung pana la cosul cu rufe murdare fara sa ma ratacesc (500 ore)
6. Cum sa supravietuiesc unei raceli fara sa agonizez (350 ore)

Modulul 3 : Timpul liber
1. Sa calc in doua etape o camasa in mai putin de 2 ore (exercitiu practic)

Modulul 4 : Curs de bucatarie
1. nivelul 1 (incepatori) Electrocasnicele : ON = deschis, OFF = inchis
2. nivelul 2 (avansati)
Prima mea supa instant fara sa ard cratita
Exercitiu practic : fierbe apa inainte de a adauga pastele

CURS INTENSIV
Din ratiuni de dificultate si intindere a temelor, cursurile vor avea maxim 8 inscrisi.
Tema 1 Calcatul-acest proces misterios; de la masina de spalat, pana la dulapul de haine
Tema 2 Riscurile umplerii tavii pentru cuburi de gheata (demonstratie sustinuta de diapozitive)
Tema 3 Tu si electricitatea. Avantajele economice in urma angajarii personalului calificat pentru reparatii (chiar si cele elementare)
Tema 4 Ultima descoperire stiintifica : A gati si a duce gunoiul nu provoaca impotenta si nici tetraplagie (practica laborator)
Tema 5 De ce nu este un delict sa-i oferi flori, chiar daca te-ai casatorit cu ea.
Tema 6 Sulul de hartie igienica. Hartia igienica nu creste langa WC.
Tema 7 Cum sa coboram capacul de la wc pas cu pas (teleconferinta cu Univ. Harvard)
Tema 8 Barbatii la volan. Daca se ratacesc, pot cere informatii fara riscul de a parea impotenti? (Marturisiri)
Tema 9 Masina de spalat - acest mare mister din casa.
Tema 10 Diferente fundamentale - cosul pentru rufe si podeaua ( exercitii in laboratoarele cu terapie muzicala)
Tema 11 Barbatul in scaunul pasagerului > Este posibil sa nu vorbeasca sau sa nu se agite in timp ce ea parcheaza ?
Tema 12 Ceasca de la micul dejun nu leviteaza singura pana la chiuveta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Eu am iesit la o tigare in bucatarie si nu am apucat sa sting laptopul. Uite, ca mai bag una dar nu pot sa stau toata noaptea cu voi sa pictam forumul. Imi pare rau de chestia asta,mai ales cand stiu ca dimineata primul care se trezeste are de dat cu radiera la greu ......hahahaha
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Bag si eu unu' mai expirat :))

Cum iti dai seama ca persoana care te suna e manelista?
Te suna fara numar.
 

DeletedUser

Guest
hahahahaha...vreau si eeeeuuuuuu!!!! :D aia da tinta, nu exista gaurica sa nu o gineasca...:D

[video=youtube;rw9tyRvMaXY]https://www.youtube.com/watch?v=rw9tyRvMaXY[/video]
 

DeletedUser

Guest
[video=youtube;_Ufm7MMigCM]https://www.youtube.com/watch?v=_Ufm7MMigCM[/video]
 

DeletedUser13911

Guest
fgQ-xeygmN4m-zptZNwo.png
 

DeletedUser14188

Guest
E amuzant cum pedepsele din copilarie devin placeri la maturitate.
De exemplu: somnul de dupa-amiaza si palmele la fund...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
Sfatul sotului

Sotul se uita la TV si la un moment dat a strigat:
-Nu intra în biserica ...nu intra dobitocule !!!!
Sotia: La ce te uiti?
Sotul: La nunta noastra.
choked.gif




1.Ce au barbatii afemeiati si reclamele in comun? Nu poti sa crezi o vorba din ce-ti spun!


2. Barbatul adevarat iubeste doar doua lucruri: pericolul si joaca. Din acest motiv isi doreste sa aiba aproape femeia, una dintre cele mai periculoase jucarii.

3. Va puteti imagina cum ar arata o lume fara barbati mincinosi? N-ar mai exista crimele si foarte multe femei ar fi fericite.

4. In dragoste, intotdeauna inima unui barbat fie depaseste viteza legala, fie este parcata unde nu trebuie.

5. Atata timp cat stii ca barbatii sunt ca si copiii, inseamna ca stii tot!

6. Drumul barbatilor spre culmi este strajuit numai de semafoare feminine.

7. Inima unui barbat are un sanctuar secret in care poate intra doar o singura femeie. Insa, acest spatiu este plin de alte camere mici care sunt vacante si asteapta vizite.

8. Daca vrei sa pui un barbat mincinos pe fuga, spune-i doar: Te iubesc, vreau sa ma casatoresc cu tine, vreau copii! O sa dispara fara urma...

9. Barbatii pe care ii iubim se impart in doua categorii: barbati cuminti, care ar trebui sa ne placa, dar nu ne atrag, si barbati ticalosi, care nu au niciun motiv sa ne placa, dar ne atrag.

10. Barbatul ideal vine acasa devreme, nu flirteaza cu alte femei, nu minte, nu bea, nu fumeaza si nu exista.

11. Barbatii sunt ca niste copaci, au nevoie de o vesnicie pentru a se maturiza.

12. Fiecare barbat are o femeie in minte; cei insurati, pe langa aceasta, mai au una acasa.

13. Nu lasa un barbat prea mult timp sa ghiceasca - poti fi sigura ca va gasi raspunsul in alta parte.

14. Barbat voinic, curtenitor,/ Afemeiat, galant, sportiv/ Cincizeci de ani anterior / Acum... total inofensiv!

15. Nu te ingrijora cand un barbat iti spune "Te sun eu" si nu suna. Poti sa fii sigura ca n-a uitat, nu ti-a pierdut numarul, n-a murit. Pur si simplu n-a vrut sa te sune.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
[video]https://www.facebook.com/video.php?v=10152139042030872[/video]



10940559_766603383438031_6772842714557542941_n.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
Anuta,mare dreptate ai cu harta ta,uite, si eu sunt de aceeasi parere cu tineB-)
dbcP-jnPxisko5SjuiDD.png
 

DeletedUser

Guest
[video=youtube;lkh8aNK9PLM]https://www.youtube.com/watch?v=lkh8aNK9PLM[/video]
 
Sus