Olimpul

  • Autor subiect DeletedUser17361
  • Data de început

DeletedUser13143

Guest
Cum ar zice șmetanca ivan
#o valoare se cunoaște
Valoarea se cunoștea că aveai de unde să bagi permanent.
Si da. Ivan ar trebui să ți mulțumească în loc să te critice altfel nu mai era prin sons, probabil nici prin oceania... l-ai susținut, vorbeai cu el pe skype, la telefon și el acum Te critica pt ca băgai permanent csnd nu ar trebui să îl intereseze. Adopți ce strategie vrei tu în funcție de timp.
Oricum nu îmi pasă ce zice atâta timp cât nu poate veni unul să zică : ba i-am stat 10 min pe cont. Cat îmi apar corect șansele pot zice ce vor .
 

Stupefy v.2

Stie Tot
am bagat gold de 25 de lei si vin s-o cuceresc pe ma-ta.ro @Guță nicolae magnificul
smiley-emoticons-flucht2.gif
 

saca 24

Stie Tot
Ba ruptule de ce am băgat 2k de rapide ? Te dai mare corect dar de ce nu zici adevărul . Chiar la început de servar când vorbeam zilnic cu tine și îți arătăm că mă demolau,mă țineau în atacuri din 10/10 min aia din wild și ulterior nave de la london cate 5/6 pe zi. De ce plm in calitate de defender sa stau la farmat la niste oameni care practica jocul de stres ?! După ce am crescut și le-am făcut zid din 200+ atacuri s-au transformat în 0 .
Lasa bre sa zica cine ce-o vrea.
Si pe mine m-a demolat prostu' de @bv31sad, pe zakros, doar asa de distractie.I se parea amuzant sa atace non stop de la 12 minute, fara sa incerce sa bage nava sau sa faca vreo actiune.
Normal ca am clacat la un moment dat, jucand si in formula restransa si am bagat vacanta.
Apoi tot el a venit aici pe extern, si se plangea ca isi ia fake-uri si demolari pe alt server :)))) :)))
Karma..
 

DeletedUser6507

Guest
Ba ruptule de ce am băgat 2k de rapide ? Te dai mare corect dar de ce nu zici adevărul . Chiar la început de servar când vorbeam zilnic cu tine și îți arătăm că mă demolau,mă țineau în atacuri din 10/10 min aia din wild și ulterior nave de la london cate 5/6 pe zi. De ce plm in calitate de defender sa stau la farmat la niste oameni care practica jocul de stres ?! După ce am crescut și le-am făcut zid din 200+ atacuri s-au transformat în 0 .
Pe mn dc nu ma tineau?:))
 

DeletedUser6507

Guest
:)))))))

Leșinatule, orașele alea din m54, le-ati cucerit la sfârșitul lunii iulie, când mulți dintre demosari deja aveau planificate concediile, deci automat si activarea vacanțelor! Chestie care a persistat pe toată durata lunii august, lucru care ne-a tăiat sau limitat mult din posibilitatea de a face actiuni, dar cu toate astea, multe dintre orașe, le am recuperat!

Cât despre permanent, nu mai inhala diaree! Poate nu ai avut la inceput, dar după ce am început sa te controlez, pe unu din orașe ai adus 1k rapide, pe altu parca undeva la 800-1k bireme, iar cu unul, într-adevăr, ai stat fără!

Si normal că am zburat și cu 3k rapide din nucleul vostru, nucleu unde oricum am stat destul de mult și ne-am cam batut joc de voi, desi noi nu aveam foarte multe variante de apărare, spre deosebire de voi care faceati actiune de la minim 20 minute + cu cel putin 100 de variante de nave ( nave pe usoare etc ) si unde vă încadrați cu aproape 3 sferturi de mare...=))))) doamne ce cretin!

Si apoi, intreb încă odată: cat de penibil/imbecil sa fii și sa te lauzi ca ai facut o actiune pe mine și ai dat nu stiu câte mișcări la secundă în nucleu tine, unde tu aveai cel putin 50 de variante, spre deosebire de mine care aveam 10-15... hai maxim 20 la început, când aveam vreo 6,7 orașe parcă!

Dar știi ceva, nu te mai obosi să-mi răspunzi.. esti prea slab, ceea ce nu ar fi o problemă.. doar că deja o dai într un penibil dus la cote maxime!

Salut!
Si de actiunile alea 2 pe granita:)),acolo ce s-a intamplat?Dupa alea 2 actiuni ati blindat toata granita si voi;)) si nu din cauza fake-urilor;))
 

mircea2404

Membru Nou
Felicitari celor care au luat Olimpul pe Katane!
Da, felicitari pentru jocul murdar cu spioni si alte cacaturi. Daca nu era muistul ala care le dadea ora navei pe Olimp (stim noi cine), altfel ar fi fost situatia. Aia e, e un joc, mergem mai departe. Poate a treia oara e cu noroc.
 

akali7

Membru activ
Apropo, @akali7 asteptam sa te tii de cuvant cu ultimatumul tau :) ca tot ii acuzi pe altii ca dau globale de-ampulea in alianta adversa.
globalele mele sunt sub foma de pamflet pentru a starni rasul colegilor mei si pentru a imi bate joc de adversari.
dar voi sunteti asa incuiati la minte ca,credeti absolut orice zice altcineva. =)))))
naivitatea voastra depaseste limitele intelegerii umane :) ))))
 

DeletedUser8148

Guest
Sincer tu ești cel mai incult , ai câștigat o acadea și sari ca o mamuta
 

DeletedUser16184

Guest
aia-s 2 cacati la cur amandoi :)))))))))) numai minimale si fake-uri stiau si pe mochlos dar le-am aratat eu minimale si fake-uri :)))))
Tu ai dat vreun minimal sau fake?=)))) eu am dat vreun minimal sau fake pe mochlos?=)))))) capone stie prea bine si d aia a afirmat ca daca juca ragee de pe paros sau byllis 90% din friends erau fantome=)))))))) dar tu nici acum nu intelegi ca nu am jucat nici 10% pe mochlos=)))))))))))))))))))) n am avut adversari cu valoare ca sa mi bat capul cu lumea aia cum nici cei din formatie nu si au batut capul ,dar ne prinzi in toamna oricum mai mult de 2 3 luni nu apuci pe servar decat sa te duci intr o alianta cu playeri buni si sa te tina prin nucleu =))))))))))))) pana atunci invata sa dai la secunda ca dupa pc daca din 30 de miscari doar un singur deff prinzi pe nava si restul la alde 6 7 secunde nu ai sanse pe o lume contra "bootistilor"
 
Sus