Olimpul

  • Autor subiect DeletedUser17361
  • Data de început

akali7

Membru activ
Sa ii zica unu din Legendary assasins sau cum va cheama lui Devil in I ca s-a terminat lumea =)))) e paralel omul =)))) cred ataca cu lacrimi in ochi =))))))))))))))))))))))))0
o sa moara ala in fata monitorului daca mai joaca asa,inteleg ca are 12 13 ani,dar totusi... :) )))))
 

DeletedUser14615

Guest
Alea 4-5 orase, daca erai smecher le luai, cel putin alea din m54 unde ajunsese insula majoritara a voastra, permanent pe ele nu am avut.. spre deosebire de tine care aveai pe insula la voi in nucleu, 1000+ rapide zid 25 si atacai cu 74 de prastii, hai poate-l prind off sa ciup un oras, esti penibil ba
Ba macar daca aveam permanent sa ai o scuza mai buna, tu din nucleul nostru ai zburat si cu 3k rapide
smiley-emoticons-blush-pfeif.gif

Ia vezi ce scrie acolo, cand scrie si la tine la fel, ma anunti.


Si sa nu incepi cu basini ca doar nava a fost trimis de mine, cel putin 6 defuri ale mele au fost pe secunda navei + nava pe usoare si tot tacamul.
672dd5010f7ba1fd4740c739cae170cd.png

:)))))))

Leșinatule, orașele alea din m54, le-ati cucerit la sfârșitul lunii iulie, când mulți dintre demosari deja aveau planificate concediile, deci automat si activarea vacanțelor! Chestie care a persistat pe toată durata lunii august, lucru care ne-a tăiat sau limitat mult din posibilitatea de a face actiuni, dar cu toate astea, multe dintre orașe, le am recuperat!

Cât despre permanent, nu mai inhala diaree! Poate nu ai avut la inceput, dar după ce am început sa te controlez, pe unu din orașe ai adus 1k rapide, pe altu parca undeva la 800-1k bireme, iar cu unul, într-adevăr, ai stat fără!

Si normal că am zburat și cu 3k rapide din nucleul vostru, nucleu unde oricum am stat destul de mult și ne-am cam batut joc de voi, desi noi nu aveam foarte multe variante de apărare, spre deosebire de voi care faceati actiune de la minim 20 minute + cu cel putin 100 de variante de nave ( nave pe usoare etc ) si unde vă încadrați cu aproape 3 sferturi de mare...=))))) doamne ce cretin!

Si apoi, intreb încă odată: cat de penibil/imbecil sa fii și sa te lauzi ca ai facut o actiune pe mine și ai dat nu stiu câte mișcări la secundă în nucleu tine, unde tu aveai cel putin 50 de variante, spre deosebire de mine care aveam 10-15... hai maxim 20 la început, când aveam vreo 6,7 orașe parcă!

Dar știi ceva, nu te mai obosi să-mi răspunzi.. esti prea slab, ceea ce nu ar fi o problemă.. doar că deja o dai într un penibil dus la cote maxime!

Salut!
 

DeletedUser14615

Guest
@Capone. cum sa zici ba de grasunica aia de rage de am violat-o pe mochlos si de mortaciunea aia de gucci care cand stie ca joc eu undeva se duce la capatul hartii ori nu joaca deloc? :)))))))))))))

Eu nu am afirmat că ăștia îs jucători de grepo, ci că, cât timp au jucat contra mea pe paros, spre ex, au rupt fake urile si minimalele timp de vreo 3,4 luni. Unu cu fake urile + auto click, celalalt cretin cu minimalele.
 

DeletedUser14615

Guest
asta-i ultimul raport de-l am de pe mochlos de la fraieru ala de rage
Vezi atașament 4547
@Capone. asta iti e valoarea? ala e rage pe cont, atac dat de la 1 ora

Bă, nu știu ce "joacă" aici, și nici nu ma interesează sincer.

Eu cat am jucat contra lui pe paros, pe lângă ca a rupt fake-urile, mai erau și 2 pe cont :). Ca de prins trupe la el, s-au prins oricum, la fel cum i s-au luat și orase, in mare parte prin actiuni, ca fiind 2 pe cont, mai greu pe ciupeala.

Ideea era ca unul ca penibila de stupefai, dacă ar da pe un serv (minim v4 )de un rage ca pe paros, ar suge pl efectiv!
 

Stupefy v.2

Stie Tot
Esti praf, prajit, dospit.. ce vrei tu
Imi pierd vremea cu tine, mananci cacat prea mult, incerci sa cauti N motive, ati fost sub noi la activitate, experienta, de aia ati pierdut.. si o sa pierdeti mereu cand jucati contra noastra.. tu n ai jucat nimic, fix pielea pulii ai fost, boostat de alianta cu 4x si cam atat ai facut, te ai gasit tu sa te dai smardoi aici, ca esti jucator, ca ai rupt norii, inafara de cedari la noi in nucleu, n ai facut nimic, decat ai fost donator de orase.
Cat despre organizare, ai atatea servere jucate.. degeaba, zero
 

DeletedUser14615

Guest
Esti praf, prajit, dospit.. ce vrei tu
Imi pierd vremea cu tine, mananci cacat prea mult, incerci sa cauti N motive, ati fost sub noi la activitate, experienta, de aia ati pierdut.. si o sa pierdeti mereu cand jucati contra noastra.. tu n ai jucat nimic, fix pielea pulii ai fost, boostat de alianta cu 4x si cam atat ai facut, te ai gasit tu sa te dai smardoi aici, ca esti jucator, ca ai rupt norii, inafara de cedari la noi in nucleu, n ai facut nimic, decat ai fost donator de orase.
Cat despre organizare, ai atatea servere jucate.. degeaba, zero

Manci căcăt cu am2 mâini! =))))

Întreabă în demos de cate ori am fost eu la simțuri, spre deosebire de tine.. :)))))))

Cât despre restul, ai dreptate bă!

Totuși aștept să te văd pe tine, acolo, în fruntea sons-ului câștigând inca 3,4 servere minim si apoi mai discutăm!

Ciuless!
 

Stupefy v.2

Stie Tot
Intreaba tu in sons la cate simturi m-a ajutat alianta
Vorbesti asa sa nu adormi
1 simt m-a ajutat @maximus2727 cu 300k puncte, sa ma corecteze daca gresesc, atunci cand s-a lasat si a mers in Semper fi, chiar el mi-a spus sa activez simt sa-si sparga trupele pe mine.. si un simt cand s-au spart toti jucatorii de minuni, 2 milioane (aici ne am ajutat 20 de persoane reciproc)
Restul sunt facute pe ambitia voastra de basiti, ati atacat toate navele, nu degeaba am 20 de suporterul zilei, minim
Tot ce a avut demosul in top 25 la luptatori, boostati cu 4x-ul, te caci degeaba pe tine

Voi activati cate 10 simultan.. fulgere in lant ;)) si noi nu aveam permanente ca voi, nu faceati 20k cu simturi pe un fulger. .cand eu faceam minim 200-300k pe fulger activat cand dam pe voi, restul de puncte sunt facute din atacuri pe petardele din demos.

Nu ma vad mare strateg in fata unei aliante, sunt un simplu jucator.. care se implica cand e cazul.. si mereu s-a vazut, poate sa-ti confirme Voj.
 
Ultima editare:
Bă, nu știu ce "joacă" aici, și nici nu ma interesează sincer.

Eu cat am jucat contra lui pe paros, pe lângă ca a rupt fake-urile, mai erau și 2 pe cont :). Ca de prins trupe la el, s-au prins oricum, la fel cum i s-au luat și orase, in mare parte prin actiuni, ca fiind 2 pe cont, mai greu pe ciupeala.

Ideea era ca unul ca penibila de stupefai, dacă ar da pe un serv (minim v4 )de un rage ca pe paros, ar suge pl efectiv!
aia-s 2 cacati la cur amandoi :)))))))))) numai minimale si fake-uri stiau si pe mochlos dar le-am aratat eu minimale si fake-uri :)))))
 

DeletedUser13143

Guest
cu 2k rapide pe granita actiuni?Asa cum te aperi tu?Imi bag 2k rapide ca sa nu faca astia actiune pe mine;)),slabule.
Ba ruptule de ce am băgat 2k de rapide ? Te dai mare corect dar de ce nu zici adevărul . Chiar la început de servar când vorbeam zilnic cu tine și îți arătăm că mă demolau,mă țineau în atacuri din 10/10 min aia din wild și ulterior nave de la london cate 5/6 pe zi. De ce plm in calitate de defender sa stau la farmat la niste oameni care practica jocul de stres ?! După ce am crescut și le-am făcut zid din 200+ atacuri s-au transformat în 0 .
 

DeletedUser17370

Guest
Eu nu am afirmat că ăștia îs jucători de grepo, ci că, cât timp au jucat contra mea pe paros, spre ex, au rupt fake urile si minimalele timp de vreo 3,4 luni. Unu cu fake urile + auto click, celalalt cretin cu minimalele.
Esti distrus ? Iar ma enumeri? Asa traume ți am dat ?
Încetează ca o dai in penibil..
Te minți singur în aproape tot ceea ce spui.
Si pe hermonosa ai incercat tu ceva pasenta spunând că eu am bănat kbom și ti am demonstrat contrariul stergand contul . Cum as fi putut să îl sterg dacă eu l am bănat?

Iti spun eu cum.. deținând contul respectiv dar tu credeai ca doar 57etz îl deține iar ca eu l am bănat :)))))

Sa nu mai zic cum îmi dădeai mesaje pe privat ca poate prin mesajele globale ce le dadeai vei acapara jucători precum Stupefy, maximus2727 ca să ai iar oameni care să care demosul ahahahahahaha

Sfat gratuit: nu mai încerca să refaci demos fake fiindca nu sunt toți liderii de drept. Tu esti un ciupalac fara scrupule care suferi după grade. În oceania nu ai avut grade și nu ai jucat . În demos fake ca tu era facut de tine, automat jucai..... Nu gradele te fac jucător. Gradele ți au adus mulți dușmani
 

DeletedUser17370

Guest
Ba ruptule de ce am băgat 2k de rapide ? Te dai mare corect dar de ce nu zici adevărul . Chiar la început de servar când vorbeam zilnic cu tine și îți arătăm că mă demolau,mă țineau în atacuri din 10/10 min aia din wild și ulterior nave de la london cate 5/6 pe zi. De ce plm in calitate de defender sa stau la farmat la niste oameni care practica jocul de stres ?! După ce am crescut și le-am făcut zid din 200+ atacuri s-au transformat în 0 .
Cum ar zice șmetanca ivan
#o valoare se cunoaște
Valoarea se cunoștea că aveai de unde să bagi permanent.
Si da. Ivan ar trebui să ți mulțumească în loc să te critice altfel nu mai era prin sons, probabil nici prin oceania... l-ai susținut, vorbeai cu el pe skype, la telefon și el acum Te critica pt ca băgai permanent csnd nu ar trebui să îl intereseze. Adopți ce strategie vrei tu în funcție de timp.
 
Cum ar zice șmetanca ivan
#o valoare se cunoaște
Valoarea se cunoștea că aveai de unde să bagi permanent.
Si da. Ivan ar trebui să ți mulțumească în loc să te critice altfel nu mai era prin sons, probabil nici prin oceania... l-ai susținut, vorbeai cu el pe skype, la telefon și el acum Te critica pt ca băgai permanent csnd nu ar trebui să îl intereseze. Adopți ce strategie vrei tu în funcție de timp.
si tu ma rog cine esti, mortaciune?
 

DeletedUser13143

Guest
Eu nu am afirmat că ăștia îs jucători de grepo, ci că, cât timp au jucat contra mea pe paros, spre ex, au rupt fake urile si minimalele timp de vreo 3,4 luni. Unu cu fake urile + auto click, celalalt cretin cu minimalele.
Joacă bre V3 cu bonus și ai să vezi că dormi liniștit cu tot cu fake :)) ei cred că te leșină și dormi ca porcul ( 2 treziri până dimineața să nu arunce nava la o insulă distanta )
 
Sus