O alianță ITALIAN împotriva nedreptății

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Sunt un membru al unui aliat recent sosit în Tau: Warriors italian.
Recent, am intrat în acest sistem străin de a ne testa noi jucători.
Suntem puțini, dar am pus imediat înainte, ajunge într-un timp scurt la partea de sus a clasamentului. Acest lucru a fost frumos, ... până ieri, când dintr-o dată toate de fondator și senatori noastre au fost bannatti pe acuzații false și fără preaviz la membrii alianței noastre, punând în mare necaz.
De ce toate acestea nu este încă înțeles ... sau poate că noi suntem străini într-o țară străină.
Dar Grepolis nu sunt toate la fel? Un lăsând la o parte naționalitatea lor ... deoarece acest tratament? E "a fost bloccatta un întreg alianță, pe cheltuiala de munca efectuate, pentru a ajunge la partea de sus, a cheltui bani în monede de aur aruncate în vânt, pentru că toate astea?
Am WARRIORS din Italia si ne-ar dori să înțeleagă: bloca toți jucătorii majori de o alianță, este ceva niciodată văzut și simțit de mine, și sunt ani care joc Grepolis .... Cred că complot.
Cere în mod oficial o clarificare a ceea ce am cheltuit bani, timp și sa luptat perecchio: O explicație WE "DUE.
Vă mulțumesc și îmi pare rău pentru ortografie mea, am avut de a utiliza Google traduce.
 

DeletedUser

Guest
è assurdo, vorrei capire come e chi prende queste decisioni! ban permanenti nn si son mai visti, per queste scicchezze! mettetevi a fare le persone serie..........tutti in grepolis loggano accaunt di amici.......se hanno bannato l'intera alli ITALIAN WARRIORS, dovrebbero bannare tutti.........
 

DeletedUser9489

Guest
Domnilor, puteti fi banati, din moment ce vorbiti in italiana pe forum... Suntem in Romania, nu prea e civilizatie ca la voi.
 

DeletedUser

Guest
it's not possible to ban the best players of an alliance, and without a minimal comunication before applicate a permanent ban. I played in other servers, and in august it's normal that many person go on holiday and asking to look a personal account but the permanent ban it's so much that i'm thinking that we are a problem for someone who checking the game. if we have received the permanent ban, many other have to receive permanent ban. we are asking to have back this players that must receive and temporary ban but not permanent!
 

DeletedUser11846

Guest
in 2 saptamani sau dezmembrat 2 aliante jucatori pleaca si joaca pe alte servere
 

DeletedUser

Guest
è assurdo, vorrei capire come e chi prende queste decisioni! ban permanenti nn si son mai visti, per queste scicchezze! mettetevi a fare le persone serie..........tutti in grepolis loggano accaunt di amici.......se hanno bannato l'intera alli ITALIAN WARRIORS, dovrebbero bannare tutti.........

Per capire, prima di tutto tu devi imparare la lingua e le regole .
la prima regola e: l'unica lingua utilizzata è romena, tutte le domande che potreste avere gia sono discussi nel lingua romena... per rispondere a eventuali domande... prova a scrivere nel nostra lingua o forse puoi chiedere a qualcuno di scrivere per voi.
 

DeletedUser9489

Guest
Anca, iar inveti oamenii sa faca prostia, ca mai apoi sa vii tu cu sanctiunea? Cine le garanteaza lor ca daca vor trimite un tichet in italiana/germana nu vor fi si ei banati? Chiar asa nationalisti suntem?
 

DeletedUser

Guest
Daca judecai putin inainte de a posta...puteai sa observi ca ei au recunoscut deja incalcarea regulamentului...:) doar ca ei nu sunt in cunostinta de cauza
 

DeletedUser

Guest
Taxiarcos are you afraid that we win the server?? by doing the serious!!!Taxiarcos ți-e teamă că vom câștiga serverul?? de a face grave
 

DeletedUser

Guest
fabio, if you use boot to play this game ,on romanian server,you never win my frend!
@ AROGANZA
it's not possible to ban the best players of an alliance, and without a minimal comunication before applicate a permanent ban.
i don't think so,maybe you will talk whit suport AFTER ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
fabio, if you use boot to play this game ,on romanian server,you never win my frend!

è assurdo, vorrei capire come e chi prende queste decisioni! ban permanenti nn si son mai visti, per queste scicchezze! mettetevi a fare le persone serie..........tutti in grepolis loggano accaunt di amici.......se hanno bannato l'intera alli ITALIAN WARRIORS, dovrebbero bannare tutti.........

tradu asta apoi poti sa-ti dai cu parerea cu un raspuns in cunostinta de cauza...bazat pe afirmatiile lor...:)
 

DeletedUser

Guest
Good evening,
I hope accept my English.
Surely the punishment for those who committed an infringement of the game, because a player has logged every so different accounts and nothing more ', is correct, but to ban, block forever, for life, as well as 10/15 account of very active player, real, I think is pretty excessive. We are experienced players and in all other international servers in which we have played at other times, such a punishment, so 'heavy for a particular game, he had never seen before. All of barred players now they do not know 'what to do with Grepolis, as were really disappointed of what happened, aggressive against us especially noticed in some ways, because foreigners.
Thank you, Regards.
 

DeletedUser

Guest
Eu subliniez că, în pelerine roșii și alte alianță este plin de cont dublu și niciodată nu sa plâns de acest fapt, ... astfel încât regula se aplică la toată lumea, .. Eu încă îl văd ca pe o conspirație, ... a interzis toate I punctul
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
As you may know, the regulation states this :

One account per player

Each player is allowed only one account on your world. Sharing your password with another player is prohibited. Each account can have only one owner. It is prohibited to access the account of another person.


With this quote, the discussion ends here but can be resumed on the Internal Support System, where the game administrators can provide more information about your situation.
 

DeletedUser

Guest
Surely it is not that you are strangers. This is punishment for multicont on Grepolis ro server.
You are not the only ones who have been punished for such belief, read the rules in Romanian
 

DeletedUser

Guest
Surely it is not that you are strangers. This is punishment for multicont on Grepolis ro server.
You are not the only ones who have been punished for such belief, read the rules in Romanian

Eu subliniez că, în pelerine roșii și alte alianță este plin de cont dublu și niciodată nu sa plâns de acest fapt, ... astfel încât regula se aplică la toată lumea, .. Eu încă îl văd ca pe o conspirație, ... a interzis toate I punctul
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus