Nume si BB-Code insula (partial implementata incepand cu 2.03)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4201

Guest
azi jucatorul x are cel mai mare nr de puncte....peste 1 luna poate este intrecut de y.... peste alte doua luni poate pe insula aia ii nimiceste z. ce facem? stam sa schimbam nume de insule sau jucam?

si in plus nu s-a auzit raspunsul la o intrebare: 20 insi au 13716 puncte. care alege? aaa dam cu banul. sau mai bine in fiecare zi alege altu numele. (bagam si inamicii in ceata)

dar de fapt trebuie sa ne punem intrebarea: de cand vrei aplicata smecheria asta? daca e de la inceput de lume o sa fie o caterinca de mai mare show-ul.

cat despre competitivitate...hmm nu stiu daca sporeste competitia. sunt multi care nu dau 2 bani pe numele insulei. ei doar vor sa o domine militar...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Propunerea a fost partial implementata in 2.03/2.04... Fiecare insula are alocat un numar si puteti folosi acel numar intr-un cod bb de forma [island]numar insula[/island].

Nu se poate si nu va fi posibila redenumirea insulei.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
azi jucatorul x are cel mai mare nr de puncte....peste 1 luna poate este intrecut de y.... peste alte doua luni poate pe insula aia ii nimiceste z. ce facem? stam sa schimbam nume de insule sau jucam?

si in plus nu s-a auzit raspunsul la o intrebare: 20 insi au 13716 puncte. care alege? aaa dam cu banul. sau mai bine in fiecare zi alege altu numele. (bagam si inamicii in ceata)

dar de fapt trebuie sa ne punem intrebarea: de cand vrei aplicata smecheria asta? daca e de la inceput de lume o sa fie o caterinca de mai mare show-ul.

cat despre competitivitate...hmm nu stiu daca sporeste competitia. sunt multi care nu dau 2 bani pe numele insulei. ei doar vor sa o domine militar...


ma omule. ti am spus la chestia cu
"si in plus nu s-a auzit raspunsul la o intrebare: 20 insi au 13716 puncte. care alege? aaa dam cu banul. sau mai bine in fiecare zi alege altu numele. (bagam si inamicii in ceata)"

si eu si alt jucator deja ti am spus la chestia asta . ori se ia dupa punctajul din clasament ori al aliantei din care face parte jucatorul dominant.

si crede ma ca competivitatea va fi :)

iar la prima ta chestie. sansele sa se tot modifice jucatorul dominant pe o insula asa des este una mica si daca chiar se intampla da modificam numele insulei dupa plac ... pentru ca face parte din joc :))

tu spui ca modificarea numelui nu e joc dar despre propunerea ta sa faci un click e joc ?

nu mai fi asa copil !!!
incapatanatule.
 

DeletedUser4201

Guest
tu spui ca modificarea numelui nu e joc dar despre propunerea ta sa faci un click e joc ?

nu am zis Contra dupa cum vezi. am dat doar ceva pareri. Legat de buton doar atat iti zic: Sa dea Domnul sa ajungi la 43 orase, pe 26 insule diferite cu 8 sate pe fiercare insula. Si sa dea D-nul sa ai razboi asa mare incat conteaza fiecare secunda a jocului si fiecare resursa. Si sa stai numai dupa ce iti dau minele (asa ca tot sunt eu incapatanat, sa fi si tu in acele momente). Si atunci mai vorbim. Eu stiu cum e.... tu inca nu sti! (si eu jucam pe speed 4: dublu fata de aici si tot mai vroiam in afara de ce dadeau minele, dar, eu sunt ala copil, care se milogeste pe la vecini sa nu fiu atacat, cum zicea cineva pe aici pe forum. dupa cum se vorbeste altii sunt aia care se feresc de razboi. cei ce vor batalie vor si resurse, deci vor si butoane sau ceva sa simplifice farmatul infernal)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Numele insulei nu va fi modificabil. N-are sens sa se insiste asupra subiectului.

Cat despre cealalta propunere, discutati-o va rog in tema ei.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus