Noul mod de atacare

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Decius daca stiai ca nu ai timp sa te joci de ce te-ai apucat de un joc in care trebuie sa fi foarte activ , asta e si scopu jocului sa faca jucatorii foarte pasionati de joc .
Daca era cum zici tu sa fiu un mormoloc , sa zic "Aaa lasa ma ca fac saptamana vitoare , ce naiba ! doar nu poate sa ma atace nimeni " ce rost mai are , tu nu intelegi ca daca te apuci si nu ai timp sa joci e naspa , to be a top player necesita timp intelegi ?
Eu cum am treaba la pc non-stop am timp nelimitat , mai ma trezesc noaptea ca asa e firea mea sa ma mai duc la o tigara , mai farmez ceva si ma culc la loc .
 

DeletedUser

Guest
Eu nu vorbesc de mine personal,eu am timp,dar nu vreau sa devin un zombie,sa stau non-stop,tipurile astea de joc sunt menite ca sa-ti petreci timpul in fata lor vreo citeva minute pe zi,dar daca stii ca sunt oameni care numai stiu un lucru,sa fie primii,te fac sa stai mai mult decit norma.Cu propunerea mea eu nu vreau sa reduc timpul acordat jocului,eu vreau ca sa-ti petreci viata normal,sa nu stai numai la acest joc,sa ai o viata
 

DeletedUser

Guest
Propunere foarte proasta dupa parerea mea ! Unde e spiritu jocului ? Eu cand am fost atacat de un jucator de 2x mai mare ca mine nu eram acasa , era dupa un spionaj care a esuat si am plecat afara , cand am venit acasa si am vazut ca nu am armata vroiam sa ma iau la palme dar cand am vazut ca a trebuit 2 atacuri sa ma distruga , el avand unitati mitologice iar eu bazanduma doar pe unitati de baza , si mai ramasese cam cu 1 sfert din armata lui am fost in extaz , m-a facut sa cred ca pot reusi , si acuma se duce o batalie continua intr-e noi , cu toate ca el are Zeus si ataca cu minotauri dureaza foarte mult pana se face eu bag caluti repede , cu vraja lui Hera de se fac soldatii mai repede cu 100% si il atac eu primu ii omor minotauru care a stat 1 zi sa il faca si tot asa , ma ataca si el imi pierd calutii , dar asta e spiritu jocului !

exact ce ziceam cu mitologicele:reteta sigura de a o lua pe coaja chiar de la un player de 2 ori mai mic ca tine =)))))

nici eu nu sunt de acord cu propunerea,cei care nu au timp muncesc si in concluzie au bani poate nu multi bani dar cred ca 5 EUR /luna ca sa fi si tu in randul lumii se gasesc..zic eu

adica vreau sa zic sa iti iei negustor sau comandant sau mai stiu eu,care iti dau avantaje bunicele
 

DeletedUser

Guest
Tu nu ai viata,asta-i tot
Stai linistit ca am o viata chiar foarte frumoasa ;) Si nu, nu sunt un zombie si nu stau 25/24 on ;) Dar totusi acord DESTUL timp pe Grepolis care sa imi acorde o dezvoltare buna :) Daca tu nu stii sa iti organizezi timpul bine pentru Grepolis si nu apreciezi acest joc asa cum este din punctul de vedere pe care l'ai abordat tu, in legatura cu diferenta dintre jucatorii mici si cei mari, atunci macar nu mai veni cu propuneri absurde, ne'ai scuti de 5minute din viata pierdute degeaba :D

PS: Si, hai sa zicem ca este cum zici tu si ca nu am viata, pana la urma e problema ta?
 

DeletedUser

Guest
Stai linistit ca am o viata chiar foarte frumoasa ;) Si nu, nu sunt un zombie si nu stau 25/24 on ;) Dar totusi acord DESTUL timp pe Grepolis care sa imi acorde o dezvoltare buna :) Daca tu nu stii sa iti organizezi timpul bine pentru Grepolis si nu apreciezi acest joc asa cum este din punctul de vedere pe care l'ai abordat tu, in legatura cu diferenta dintre jucatorii mici si cei mari, atunci macar nu mai veni cu propuneri absurde, ne'ai scuti de 5minute din viata pierdute degeaba :D

PS: Si, hai sa zicem ca este cum zici tu si ca nu am viata, pana la urma e problema ta?

[editat]..am mai spus ca nu vorbesc in numele meu..[editat]..

Atentie la vocabularul folosit, cat si la exprimare. Multumesc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Decius!

În afara faptului că 99.9% dintre propunerile tale sunt halucinante, o mai dai și în off-topicuri și dispute verbale care nu au nicio legătură cu propunerea în sine.

Și..dacă nu ai timp de joc, nu te poți dezvolta așa cum ai dori, nu văd unde este problema? Sunt jucători activi, care joacă pentru a fi în top, jucători care sacrifică o bună parte din timpul lor liber pentru a ajunge sus și, la fel de bine, sunt jucători de weekend, care intră o dată sau de două ori pe zi. Nu văd care ar fi problema!
Vrei performanțe, investești pentru asta! Timp și, eventual, și ceva bănuți! Dar, fără a rupe o parte din timpul tău liber , fără muncă..nu poți ajunge să ridici pretenția măcar, de a ocupa locuri fruntașe în clasamente.
Nu poți veni cu o propunere de asemenea fel. Adicătelea ,, eu mis mai putoare..mai leneș..sau nu am timp..și de ce să mă atace pe mine unul care e de 2,3,4 ori mai mare în puncte!?''
Dar, poate ăla care are 10 k sau 20 k sau 50 k puncte..poate ăla a pierdut nopțile stând și farmând și calculând atacuri și...te ridici tu, acum, cu propuneri de acest tip, propunere care să nu facă nimic altceva decât să îngrădească și mai mult libertățile unui player activ și ofensiv.

Sfatul meu ar fi acela ca, fără nicio supărare, să te gândești mai mult înainte de a propune ceva și a intra în polemici, mai apoi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
[editat de tesis]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
[editat de tesis]

Si citarea injuraturilor contravine regulamentului.

eu nu cunosc limba rusa, sau dialecte ale ei, dar in partea subliniata mi se cam pare ca is ceva injuraturi... sau poate ma insel.
Dar in caz ca nu stiai, una din regulile forumului este:
Stil a spus:
Regulament Forum
Reguli generale:

Limba folosită pe forum este româna.

La fel ca şi în joc, pe acest forum este permisă doar folosirea limbii române. Vă rugăm să limitaţi folosirea altor limbi la citate sau fraze bine cunoscute (sau traduse) şi doar când acest lucru este în concordanţă cu situaţia respectivă.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ioiii!!!
În românește..se poate? Dacă ești amabil? Și drăguț?
Adicătelea... dacă tot ne înjuri, barămi să înțelegem și noi! Altfel, ce satisfacție ai!?
 

DeletedUser

Guest
inchideti intreg topicul daca nu v-a mai place,m-am saturat sa tot aud comentariile voastre destepte
 

DeletedUser

Guest
Nu e mai bine să închizi tu gurița?
Sau.. să o deschizi numai în momentul în care vei reuși să vorbești așa cum trebuie?

Ietete mă la el! Dai și ordine, acum!?,, Închideți...deschideți!'' Helooo...! Cam pe unde te crezi mătăluță că ești!?
 

DeletedUser

Guest
Injuraturi in rusa => user ïn "vacanta".

Decideti voi daca vreti sa continuati discutiile asupra propunerii (si-atat) sau considerati ca topicul nu mai prezinta interes si ar trebui inchis.

Multumesc.

 

DeletedUser

Guest
Mulțumim pentru promptitudine, Tesis. :)

Din partea mea, îl poți muta/șterge/ închide. Și nu cred că este doar opinia mea.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus