Noua versiune pe lumile vechi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Eu mi-am exprimat opinia fara jigniri. Se pare ca aici s-a incheiat aventura greo pentru mine :)
 

DeletedUser2855

Guest
buna tuturor

nu dati fratilor stergere de conturi ,jucati fara cont premium sa vedem daca le convine
 

DeletedUser

Guest
versiunia paci ... am stat azi sa ma lamuresc .. ce am rezolvat am atacat sate de tarani din care mai mult am pierdut decat am castigat , nu sunt curios de resursele de la satele de tarani deci sa le tina ei si nu sunt curios nici de construit piramide si globuri zburatoare. la ce babau am mai avut activate toate porcariile si bag cate 10 euro pe luna , daca ei nu tin cont de parerea mea ? adica eu votez dar la numar sau sa fie acolo ca si asa nu conteaza .. pana mea .. un lucru e sigur nu ma mai atrage sa intru pe joc :)) om vedea ce o fii mai incolo :))
 

DeletedUser1644

Guest
@ casalotul iti poti exprima opiniile si in mod civilizat fara jigniri. Tu nu esti de acord cu aceasta modificare, e parerea ta si ti-o respectam, de aceea te rugam sa respecti si tu pe ceilalti jucatori de pe acest forum.

poftim??... unde ai vazut matale jigniri din partea mea??

doar daca adevarul e considerat jignire sau vreti cu orice pret sa-mi puneti binecunoscuta ´´botnita´´... hehe

o sa ma doara foarte tareee... ahh... nici nu mai dorm noptile de grija asta...
 

DeletedUser

Guest
hmm.. totusi putini sunt cei care tipa pe aici ca nu vor 2.0 din totalul numarului de jucaotri.. da sunt cei mai vehci si cei cu conturi mari dar in rest prea putini.. tind sa cred ca in urma votului pe poll`ul extern votul a fost pro 2.0 ..

e dreptul fiecaruia sa nu mai joace.. eu de exemplu acum voi lua aur pentru ca noua versiune si noul scop imi plac .. deci fiecare face ce doreste.. daca pe zeta vor fi multe orase gri ata ete.. mergem inainte cu cei ramasi si cu asta basta.. in definitiv la orice schimba exista si pierderi ..

pacat de cei care au muncit pentru conturi si acum le sterg doar pentru ca au un orgoliu si nu vor sa renunte la o idee fixa..

jocurile web online evolueaza, internetul evolueaza, noi evoluam.. dar grepolis daca evolueaza se supara lumea..

repet: sunt prea putini cei care sunt suparati.. pierderea nu este asa mare pentru inno fata de cum vreti voi sa para..
 

DeletedUser

Guest
Da nici macar bunul simt nu au sa imi raspunda la e-mail cei de la InnoGames.
Am trimis un e-mail in care ma comportam frumos, cu respect, si alte chestii, insa vad ca trebuie sa trec pe metoda mai putin frumoasa. :angry: (SW)
 

DeletedUser

Guest
hmm.. totusi putini sunt cei care tipa pe aici ca nu vor 2.0 din totalul numarului de jucaotri.. da sunt cei mai vehci si cei cu conturi mari dar in rest prea putini.. tind sa cred ca in urma votului pe poll`ul extern votul a fost pro 2.0 ..

e dreptul fiecaruia sa nu mai joace.. eu de exemplu acum voi lua aur pentru ca noua versiune si noul scop imi plac .. deci fiecare face ce doreste.. daca pe zeta vor fi multe orase gri ata ete.. mergem inainte cu cei ramasi si cu asta basta.. in definitiv la orice schimba exista si pierderi ..

pacat de cei care au muncit pentru conturi si acum le sterg doar pentru ca au un orgoliu si nu vor sa renunte la o idee fixa..

jocurile web online evolueaza, internetul evolueaza, noi evoluam.. dar grepolis daca evolueaza se supara lumea..

repet: sunt prea putini cei care sunt suparati.. pierderea nu este asa mare pentru inno fata de cum vreti voi sa para..

Cumperi aur pentru ca noul scop iti place, PENAL ... faci parte din categoria jucatorilor care se minuneaza vazand cladirile cat mai sus si trupele in orase dormind in ghete !

Cine ti-a zis tie ceva de orgoliu, pur si SIMPLU nu imi place ver2., iar modificarile facute au ca scop asa cum chiar tu afirmi sa ofere un TEL jucatorilor si anume construirea de basini, pardon cladiri :D, iar noua ver. cum zicea altcineva ingreunaeza administrarii contului fara premium ... ding dang surpriza asta fiind de fapt motivul implementarii ?

Crezi ca imi pasa de inno ? parasirea jocului de conturile mari, active va duce la o lipsa de activitate si a celor atacati constant de acestia, va duce la monotonie si sa imi fie cu iertare ( cum zicea cineva ), numai un idiot ar continua sa joace ( mai ales pe bani ), doar ca sa vada niste cladiri ridicate.
 

DeletedUser1644

Guest
lasa-i bre nu-i mai critica... lor le place asa... sa joace pana s-or plictisii.... heh

ca doar nu joaca pe banii mei... ura si la gara... INNO sa traiasca,ma scapat de-o pacoste..:))
 

DeletedUser

Guest
Discutiile de acest gen sunt inutile. Decizia a fost luata, s-a trecut deja la noua versiune.
Din punctul meu de vedere, aceasta tema nu-si mai are sensul. Cel putin nu aici, la aceasta sectiune a forumului, dedicata intrebarilor/nelamuririlor despre jocul in sine.
Aici va astept cu intrebari strict legate de joc. Daca aveti nemultumiri, imi pare rau, dar nu aici este locul sa vi le manifestati.
Cu mentiunea ca oricine va incerca pe viitor sa mai deschida teme asemanatoare aici va fi imediat sanctionat,

Topic closed.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus