New Life vs Argonautii Force

DeletedUser

Guest
aaaaa zi ma asa. ma apucam sa fac poze la skype.... :D ba nene. ce ma agitam eu. chiar am facut poza pt cine doreste sa vada.
Da mai si va mai laud pentru cuceririle frumoase si muncite. Dar pentru ala a fost doar "meritul" meu ca l-am asteptat. sa nu il bag la interne. atata tot! nu meritati laude pentru poamana cum nici noi nu meritam daca am luat de pomana! Sunt realist si cu o fata!

deci am lamurit.speram sa iti dai seama pana la urma
deci daca am lamurit,pot sa imi sterg posturile
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
nu le sterge ca nu se mai iau la socoteala ca sa fii strategos : ))
 

DeletedUser

Guest
Interesant

Ceva vreme in urma se vroia postarea atacurilor aici lucru cu care nu am fost de acord.Dar am observat o noua tactica a colegilor nostri din new life(inteligenta de altfel,dar lipsita de fair play atat fata de colegii lor cat si fata de noi) si anume jucatorul pe cale de a fii cucerit este dat afara din alianta.Noi nu vom face acest lucru chiar daca suntem constienti ca nu mai este nici o sansa cu acel jucator.Pacat de aceasta tactica.:(
 

DeletedUser

Guest
Ceva vreme in urma se vroia postarea atacurilor aici lucru cu care nu am fost de acord.Dar am observat o noua tactica a colegilor nostri din new life(inteligenta de altfel,dar lipsita de fair play atat fata de colegii lor cat si fata de noi) si anume jucatorul pe cale de a fii cucerit este dat afara din alianta.Noi nu vom face acest lucru chiar daca suntem constienti ca nu mai este nici o sansa cu acel jucator.Pacat de aceasta tactica.:(

Nu inteleg cu ce te deranjeaza.
Eu l-am dat afara din alianta pentru simplu fapt ca era rezervat intern si nu a intrat nava jucatorului care trebuia sa il ia intern.
Noi,fata de voi,ducem si alte razboiaie,foarte grele,deci nu avem resursele necesare pentru a ne lupta pentru un jucator pe galben de 4-5 zile.
Dar uite pentru tine deacuma ii las ca sa poti fi multumit cand dai print ca ai luat de la noi:)...
Si nu inteles de ce e lipsita de fair play fata de colegi nostri,de parca nu stiai ca e inactiv de aproape o saptamana:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu inteleg cu ce te deranjeaza.
Eu l-am dat afara din alianta pentru simplu fapt ca era rezervat intern si nu a intrat nava jucatorului care trebuia sa il ia intern.
Noi,fata de voi,ducem si alte razboiaie,foarte grele,deci nu avem resursele necesare pentru a ne lupta pentru un jucator pe galben de 4-5 zile.
Dar uite pentru tine deacuma ii las ca sa poti fi multumit cand dai print ca ai luat de la noi:)...
Si nu inteles de ce e lipsita de fair play fata de colegi nostri,de parca nu stiai ca e inactiv de aproape o saptamana:))

Da Alex,e alegerea voastra.Eu am spus-o doar acum ,dar e 4 oara cand ati facut-o si am tinut sa remarc asta.Daca era ceva izolat nu postam .Dar repet este doar o constatare si atat.
 

DeletedUser

Guest
Da Alex,e alegerea voastra.Eu am spus-o doar acum ,dar e 4 oara cand ati facut-o si am tinut sa remarc asta.Daca era ceva izolat nu postam .Dar repet este doar o constatare si atat.

Adumi aminte de celalte 3 atunci?
Probabil cand intra pe Rosu si nu vrea sa ii ia nimeni intern ii mai si dam afara,a fost o perioada in care aveam nevoie sa facem loc de jucatori activi.
Dar nu iti inteleg durerea,vrei sa faci trofeu cu cuceriri inactivilor de la noi?
Nu am dat nici un jucator afara care era activ si care urma sa fie cucerit,deci pararea mea e ca dai cu batul in balta:)
 

DeletedUser

Guest
Adumi aminte de celalte 3 atunci?
Probabil cand intra pe Rosu si nu vrea sa ii ia nimeni intern ii mai si dam afara,a fost o perioada in care aveam nevoie sa facem loc de jucatori activi.
Dar nu iti inteleg durerea,vrei sa faci trofeu cu cuceriri inactivilor de la noi?
Nu am dat nici un jucator afara care era activ si care urma sa fie cucerit,deci pararea mea e ca dai cu batul in balta:)
Probabil ca asa i-am nimerit noi.Dar iti repet a fost doar o constatare,dar o constatare conforma cu realitatea.Si nu ma omor dupa pescuit:supermad:
 

DeletedUser

Guest
Bine,m-am speriat credeam ca te irita:))..
Oricum momentan pare stabil razboiul
 

DeletedUser

Guest
Din nou vad ca un jucator este aruncat la gunoi de cei din NEWLIFE inainte de a fi cucerit..
Protagonist:danu1
''Frumos''....

danu1 pe 04.06.2011 la ora 21:45
in 12 minute imi sosesc 10 atacuri de la unu de p elocu 50 ajutorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr


Crede-ma ca nu am apucat sa il dau afara,l-au dat deja alti.
Se pare ca unele uscaturi s-au strecurat si pe la noi,multumim ca mai si curatati
 

DeletedUser

Guest
Nu asta sublinia alexgopro. Modul în care a cerut sprijin ... ;)
 

DeletedUser

Guest
atunci norby2?l nu e uscatura?caci si el a pierdut un oras?

norby a pierdut si oras si la un jucator neutru de 6000 de puncte.
Oricum uite pe el nu l-am dat afara din alianta:))).
Dar nu vad problema sau unde bati,ati luat un oras,vrei mentiune ceva:)?sau postez si eu ce mai luam si noi?
Se ocupa alti de chesti dinastea,eu sunt aici doar sa agasez
 

DeletedUser4775

Guest
Mai puneti ceva rapoarte...sau poate ati facut pace si nu stiu eu:eek:...hai ca glumesc:p
 
Sus