New Life vs Argonautii Force

DeletedUser

Guest
Buna seara tuturor,in calitate de diplomat al aliantei New Life tin sa declar public razboi aliantei Argonautii Force si vreau sa informez atat pe forum extern cat si prin mesaj in-game lideri acestei aliantei de actiunea noastra.

Discutiile si rapoartele in legatura cu razboiul aliantei se pot purta aici!

May the best win!
 

DeletedUser4216

Guest
Si eu in calitate de.....offf eu nu am calitati... dar oricum zic... k le rupem... dosu..:cool:
 

DeletedUser

Guest
Asta am zis şi eu „La ce îmi trebuie mie raportul ăla , dacă nu văd ce ai omorât
 

DeletedUser

Guest
Nasol ca nu o sa vad sfarsitul razboiului :)
Va urez bafta tuturor ;)
 

DeletedUser

Guest
Un razboi trage alianta care pierde in jos , iar pe cea care castiga o propulseaza pe primele locuri :D voi ce mai vreti sa faceti man ? vreti sa se inventeze locul 0 unde sa avansati ? :eek:
 

DeletedUser4201

Guest
Cata modestie...:)

nu e lauda, vad ca se cer rapoate cand e un razboi. pun rapoarte, in calitate de lider tre sa informez cititorii forumului. daca incepem cu rautati stergem tot imediat si "o facem in liniste". doar am anuntat razboi sa nu spuna ca suntem miseli. inca un comentariu rautacios si anulam orice legatura cu exteriorul.
 

DeletedUser4201

Guest
Da foarte corect! Sunteti respectati, cum e si frumos si civilizat. Dar ne si incurcati :D. Vrem M44.
 

DeletedUser

Guest
Respect ambele aliante,deja ma plictiseam doar noi cu Phoenixi sa ne batem :))...asa se face lumea mai interesanta :d !

Fie ca cel mai slab sa piarda !:))
 

DeletedUser

Guest
salutare :)

acum 5 min am intrat pe forum sunt newbee dar vreau sa spun ca am 3 orase de la argonautzi si nu au ripostat ..a fost un fel de donatie :) oameni generosi merci :)
 

DeletedUser

Guest
buna

eu am avut 4 argonauti pe insula..si incet, incet..acum au disparut toti....raresu, puscyfer, jaguarul1 si ultimul..a iesit singur de la ei..sau a fost data afara...deci.....o insula am curatat-o brava baieti...;)
 

DeletedUser

Guest
acum 5 min am intrat pe forum sunt newbee dar vreau sa spun ca am 3 orase de la argonautzi si nu au ripostat ..a fost un fel de donatie :) oameni generosi merci :)

Dupa cum am vb cu engerbk akm 2 zile...s-a lasat de joc,deci da...orasul lui era donatie pentru tine,poate resusesti sa iei si celalalt oras al lui.
Despre cucerirea orasului yoyoionut...ce sa zic...erai de 4x mai mare plin de new liferi in zona aceea....atat :)
Poate ne v-om intalni pe alta lume,unde nu o sa fie new life.Recunosc,sunt prea buni(prea mult online,ca sa fiu mai precis,cred ca sunt oameni fara viata sau lucreaza in domeniu,in fine),o sa domine lumea....deja mi se pare plictistor lumea kappa :)
 

DeletedUser

Guest
new life

Poate ne v-om intalni pe alta lume,unde nu o sa fie new life.Recunosc,sunt prea buni(prea mult online,ca sa fiu mai precis,cred ca sunt oameni fara viata sau lucreaza in domeniu,in fine),o sa domine lumea....deja mi se pare plictistor lumea kappa :)

aici gresesti..fiecare dintre noi avem o viata...dar in acelasi timp ne uneste si o prietenie frumoasa...ceea ce inseamna uneori ca te lasi pe tine pt cel la nevoie din alianta...cu siguranta vom domina lumea si o vom inchide...
 

DeletedUser

Guest
Vazand ca se lauda toti ma laud si eu...am numai cuceriri interne...imi sabotez singur alianta...


Recunosc,sunt prea buni(prea mult online,ca sa fiu mai precis,cred ca sunt oameni fara viata sau lucreaza in domeniu,in fine),o sa domine lumea....deja mi se pare plictistor lumea kappa :)


I-ar trebuie sa te ard eu:)))
1."Oameni fara viata"
Daca as stii ca esti o persoana adulta de peste 30 de ani ti-as arata facebookul meu cu cine sunt,ce am,ce prieteni si ce viata am,pentru ce varsta am.
2.Cea mai tare bomba "plictisitor lumea kappa"
E bomba din 2 motive,incorect gramatical banuiesc,cred si eu ca te plictiseste vazand ca te-au scos din joc in nici o luna.
3.Nu vreau sa fiu rau,imi place ca macar pe extern esti activ si orice post ne mai distreaza putin,chiar nu as vrea sa pleci,imi place enorm de mult sa am cu cineva cu care sa ma atac pe extern!
 

DeletedUser4201

Guest
Recunosc,sunt prea buni(prea mult online,ca sa fiu mai precis,cred ca sunt oameni fara viata sau lucreaza in domeniu,in fine)

Nu cred ca nu au viata. poate eu sunt singurul maniac care sta mereu, culmea, taman pe mine nu m-a atacat nimeni sa ma verifice. Cand nu o sa mai am timp parca vad ca sunt calare pe mine! Dar chiar nu ma mai intereseaza de mine foarte tare. Daca sta New Life prima pt mine e cea mai mare multumire si mandrie
 

DeletedUser

Guest
@Alex- stiu de la colegii tai cat esti online.Deci pe tine nici pe bonus nu te prinde offline.
Deci cine sta 16-18 ore pe net (grepolis mai ales) 1. nu are viata (in caz de toti prietenii tai joaca grepolis e alta treaba) 2. e obsedat de joc ;) 3.Nici u nu ma cunosti,nu am 30 de ani dar pot sa spun ca-mi traiesc viata la maxim ;) ,mai ies si eu cateodata in oras,cand e vreme buna macar o data pe sapt. merg la plaja, de 1 mai nu stau in fata calc. sa cuceresc orase :),joc grepolis din placere si ca sa ma distrez ;).La inceputul lumii kappa au intrat si ceva colegi de ai mei si asa era distractiv (colegi irl)dar dupa o sapt. s-au lasat si am ramas singur,jucam doar sa testez noul "sistem" si vechiul sistem de cucerire ;).Ne vedem pe lumea urmatoare,unde o sa fiu si eu mai activ ;)
 

DeletedUser

Guest
aici gresesti..fiecare dintre noi avem o viata...dar in acelasi timp ne uneste si o prietenie frumoasa...ceea ce inseamna uneori ca te lasi pe tine pt cel la nevoie din alianta...cu siguranta vom domina lumea si o vom inchide...


Cata ingamfare....veti domina M44,si ve-ti pleca in m45 sau m54....:)

V-as sfaturi,m45 ca acolo aveti cu cine sa va ciocniti :p
 
Sus