Nedreptate !!!

  • Autor subiect DeletedUser14136
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14136

Guest
am zis ca mi se pare musamalizare ca tu ai zis ca raspunsul vostru a fost luat din carti, si defapt eu aveam copy/paste. eu vad ca tu stii sa raspunzi ce trebuie, nu asta e problema mea, nu vreau sa ma repet, eu vreau doar dreptate. Daca eu am dat raspuns corect primul, de ce nu am castigat?

putea fi la fel de simplu situatia inversa nu ? sa raspund eu cu copacu si voi sa aveti drept raspuns cealalta varianta? e logic ce spun nu ?

astea fiind spuse eu nu o sa mai intervin deocamdata, va las sa decideti cum considerati. va doresc o seara placuta in continuare si imi cer scuze pentru situatia creeata.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
eu v-as ruga totusi sa nu deviem de la subiect ci sa gasiti cumva o solutie. sa nu ma intelegeti gresit, eu nu am o problema ca a castigat un coleg de joc un premiu, eu am o problema ca nu am castigat eu fiind castigator de drept. nu e vina mea ca sunt 2 raspunsuri corecte si ca eu stiam unul iar voi pe celalt? e logic nu ?

Pai cine a pus vina pe tine? In treacat fie spus, tu si restul colegilor sunteti cei ce ati impartit vina, nu noi...

Cat despre castig, din nou, momentan nu ma pot pronunta si pentru moment cautam o solutie de impacare pentru toata lumea in aceasta situatie..
 

DeletedUser

Guest
urmez si eu cu banu capone :
nu vezi ca suntem cativa impotriva doamnei odmn care o gresit CLAR , dar care o doare gura sa vorbeasca si o trimis un avocat!!
 

DeletedUser

Guest
@andreeastefana si El Fisherman:

Aoleo, acum a gresit... !? Pai pe prima pagina nu vad cuvantul 'greseala'.. Vad "nepotism", "furat", "trisat", etc.. Acum intelegeti de ce postarile voastra, atata timp cat nu va schimbati tonul si atat timp cat nu va puneti sa cititi macar raspunsurile mele vor fi in continuare sterse? E simplu, voi nu aveti pareri sau opinii.. Pentru voi asta e doar un alt motiv de tiganeala si de a arunca cu noroi.. Probabil nu ne cunoastem, dar eu nu am sa accept asa ceva.. Ok!?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
@andreeastefana si El Fisherman:

Aoleo, acum a gresit... !? Pai pe prima pagina nu vad cuvantul 'greseala'.. Vad "nepotism", "furat", "trisat", etc.. Acum intelegeti de ce postarile voastra, atata timp cat nu va schimbati tonul si atat timp cat nu va puneti sa cititi macar raspunsurile mele vor fi in continuare sterse? E simplu, voi nu aveti pareri sau opinii.. Pentru voi asta e doar un alt motiv de tiganeala si de a arunca cu noroi.. Probabil nu ne cunoastem, dar eu nu am sa accept asa ceva.. Ok!?
Ne cunoastem. Cum nu . Ti-am cucerit 2 orase pe psi ai uitat? Erai inactiv acolo. In fine, ma suparat un lucru la tine ca ai venit la noi sa zici ca dam dovada de nesimtire dar cum iti permiti sa vorbesti asa cu niste necunoscuti? Ai face bine sa iei o decizie corect in acest caz, atfel cei de la inno germania or sa afle totul despre cum esti tu dumnezo pe forumu asta impreuna cu doamna odmm
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7851

Guest
Pentru ca e destul de tarziu, maine dupa ce voi avea o discutie cu CM Still voi reveni cu o solutie de premiere. Admit ca ambele variante sunt corecte si ambii jucatori vor primi acelasi premiu.
 

DeletedUser14520

Guest
Ne cunoastem. Cum nu . Ti-am cucerit 2 orase pe psi ai uitat? Erai inactiv acolo. In fine, ma suparat un lucru la tine ca ai venit la noi sa zici ca dam dovada de nesimtire dar cum iti permiti sa vorbesti asa cu niste necunoscuti? Ai face bine sa iei o decizie corect in acest caz, atfel cei de la inno germania or sa afle totul despre cum esti tu dumnezo pe forumu asta impreuna cu doamna odmm
Pai cum ti-ai permis sa ii ei orasele domnului admin, in cazul asta sa iti fie rusine, si te mai si lauzi :)
 

DeletedUser

Guest
Ne cunoastem. Cum nu . Ti-am cucerit 2 orase pe psi ai uitat? Erai inactiv acolo. In fine, ma suparat un lucru la tine ca ai venit la noi sa zici ca dam dovada de nesimtire dar cum iti permiti sa vorbesti asa cu nsite cunoscuti? Ai face bine sa iei o decizie corect in acest atfel cei de la inno germania or sa afle totul despre cum esti tu dumnezo pe forumu asta impreuna cu doamna odmm
Habar n-am de orasele de pe Psi (crede-ma ca am uitat).. Dar aparent te-a suparat o gramada de lucruri in seara asta.. Sa sti ca nu te opreste nimeni sa trimiti mail-uri pe unde doresti.. Ia sa ne imaginam cum suna "Moderatorul ala rau nu m-a banat, a stat de vorba cu mine, dar mi-a banat un amic si mi-a sters 3 postari... deci ne cenzureaza..".. Sigur ca asta ar fi varianta reala.. A ta va fi putin diferita..

In fine, depasim scopul temei, dar ma bucur ca in sfarsit te-ai calmat, cel putin.. E un semn bun in orice posibila discutie :)
 

DeletedUser14520

Guest
Pentru ca e destul de tarziu, maine dupa ce voi avea o discutie cu CM Still voi reveni cu o solutie de premiere. Admit ca ambele variante sunt corecte si ambii jucatori vor primi acelasi premiu.
Sunt foarte curios ce decizie se va lua, in mod normal ar trebui premiati ambii jucatori.( dar nu stiu de ce am impresia ca vor imparti premiul :()
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14136

Guest
pai de ce sa-l impartim ? am raspuns ambii corect dar eu primul ... sa ia fiecare pozitia corespunzatoare raspunsului si timpului in care acesta s-a dat.
 

DeletedUser

Guest
Norbit nu ma refeream la capone la faza cu tichetu, ek e mai nebun de fel dar e baiat cuminte. Aici ma refer la sorin. Pentru ca nu e corect ceea ce ati facut. Omu a raspuns corect, intrebarea voastra avea 2 raspunsuri corecte dar voi nu stiati. Asa ca ar trebui sa cititi mai mult acele carti de care ziceai.
 

DeletedUser7851

Guest
daca am admis ca ambele variante sunt corecte, amandoi sunteti primii, fiecare pentru o varianta
nu am spus nimic despre premiu: ca va fi impartit sau nu
 

DeletedUser

Guest
pai de ce sa-l impartim ? am raspuns ambii corect dar eu primul ... sa ia fiecare pozitia corespunzatoare raspunsului si timpului in care acesta s-a dat.

Pai si .. nu erau "2 variante"? :)) Sorin, nu se poate nici cum spui tu.. Insa, dupa cum a spus deja Odmm, nu putem sti mai multe pana maine.. Chiar nu mi-as dori sa spunem ca se va intampla in X mod, ca apoi sa spunem ca nu mai putem in X ... si etc.. A fost omisiunea noastra si de aceea vom incerca sa o rezolvam cat mai favorabil pentru voi :)
 

DeletedUser14136

Guest
Pai si .. nu erau "2 variante"? :)) Sorin, nu se poate nici cum spui tu.. Insa, dupa cum a spus deja Odmm, nu putem sti mai multe pana maine.. Chiar nu mi-as dori sa spunem ca se va intampla in X mod, ca apoi sa spunem ca nu mai putem in X ... si etc.. A fost omisiunea noastra si de aceea vom incerca sa o rezolvam cat mai favorabil pentru voi :)

pai atunci dati-ne la amandoi premiul pentru locu 1 si ati rezolvat problema si impacat caprele cum s-ar spune.. :) . Noapte buna si ne "vedem" maine !
 

DeletedUser14853

Guest
Pai ambele raspunsuri au fost corecte,dar eu am avut un strop pe noroc,l-am nimerit pe cel la care se referea Odmm ;)

Ar fi bine daca am primi amandoi premiul I, ;)
 

DeletedUser7851

Guest
Asa cum am precizat, ambele raspunsuri sunt corecte, vor fi 2 locuri intai, fiecare beneficiind de 300 monede de aur, 150 monede de inteleptiune si 150 monede de razboi.

Premiile se pot reventica incepand cu ziua de 20 iulie
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14136

Guest
Multumim pentru intelegere! Se pare ca totusi pana la urma a triumfat corectitidinea. Felicitari echipei !!!

- - - Actualizat - - -

Asa cum am precizat, ambele raspunsuri sunt corecte, vor fi 2 locuri intai, fiecare beneficiind de 300 monede de aur, 150 monede de inteleptiune si 150 monede de razboi.

Premiile se pot reventica incepand cu ziua de 20 iulie

deci abia in 20 se poate face tichetul amintit in cealalta postare? sau ca si initial de astazi ?
 

DeletedUser14136

Guest
lasa banii, zii cand vin monedele :)) de razboi si intelepciune
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus