Minunile

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6873

Guest
ma, am inteles eu gresit?! ... ca fiecare lume existenta, in momentul indeplinirii conditiilor, va primi adiacent, ca o extensie, cate o lume a eroilor in care vor intra strict jucatorii de pe acel server care indeplinesc criteriile respective .... ori nu e asa?!

Eu nu cred asta, sau cine stie!
smiley-think004.gif
 

DeletedUser5815

Guest
atunci, pe 15 decembrie, oare pe ce server se va deschide prima lume eroilor? care-s cei mai aproape de finalizarea celor 4 minuni?
 

DeletedUser6873

Guest
Greu de spus! Nu cred ca are vro alianta pana acum de pe lumile in care era minunilor exista, toate cele 4 minuni cu care pot inchide serverul! Pana pe 15 cred ca ducem si noi una la nivelul 10, si din cate stiu vom avea si noi acces pe "Lumea Eroilor", asa mult asteptata, nu?
 

DeletedUser6873

Guest
Sau poate da?
smiley-think006.gif
Si citez :

"O Lume a Eroilor este o extensie a lumilor Grepolis normale.", se prea poate sa fie cate o lume a eroilor pentru fiecare server , iar in acest caz, Adrian imi cer scuze, am inteles eu eronat!
 

DeletedUser

Guest
Eu cred ca va fi o singura lume a eroilor. Mai multe lumi mai multe servere mai putini useri. Cred ca ne vom duela cu lumile vechi care aveau vers 1 .. toti intre noi in noua lume de eroi
 

DeletedUser

Guest
mie nu mi se pare corect sa fie numai o lume a eroilor...sincer!cum sa mearga unul de pe ny in lumea eroilor,pe cand,sa zicem ca cei de pe alpha ,beta,etc domina lumea?!nu ar avea nici o sansa!
 

DeletedUser

Guest
mie nu mi se pare corect sa fie numai o lume a eroilor...sincer!cum sa mearga unul de pe ny in lumea eroilor,pe cand,sa zicem ca cei de pe alpha ,beta,etc domina lumea?!nu ar avea nici o sansa!

toata lumea incepe cu aceleasi puncte,aceleasi orase singurul lucru care ii distanteaza este cat de experimentati sunt jucatorii
 

DeletedUser

Guest
nu m-ai inteles.....daca va fi o singura lume a eroilor,atunci un jucator venit de pe ny de ex va avea un dezavanta total fata de un jucator de pe alpha care poate a inceput sa joace in lumea eroilor de un an!deoarece ,sunt sigura ca cei de pe primele lumi vor finaliza primii 4 din 7 minuni!
 

DeletedUser6873

Guest
Un admin ceva, ne poate raspunde si noua la intrebare? Sau nu frecventati aceste SubForumuri?
 

DeletedUser6757

Guest
Pheonix este pe locul 1 la foarte mare distanta de locul 2
 

DeletedUser

Guest
nu m-ai inteles.....daca va fi o singura lume a eroilor,atunci un jucator venit de pe ny de ex va avea un dezavanta total fata de un jucator de pe alpha care poate a inceput sa joace in lumea eroilor de un an!deoarece ,sunt sigura ca cei de pe primele lumi vor finaliza primii 4 din 7 minuni!

inca nu se stie daca va fi o singura lume a eroilor sau va fi implementata pe toate serverele
 

DeletedUser7295

Guest
Hmmm, ce server este, Englezesc?

Da este server englezesc,dar mi se pare marfa iti da 500 monede de aur la inceput si am mai inteles de la unu de la mine din alianta k dupa ce cresti mai mare titi mai da 600.
Multumesc celor ce au inceput sa joace http://beta.grepolis.com/invite-57379-zz1 pe vresiunea 1.26.
Mie nu-mi place versiunea 1.26,dar ma joc si eu pt 2.0.
Bafta tuturor si activati administratirul si negutatorul k va accelerati cresterea cu 80%
 

DeletedUser6873

Guest
Hmmm, pacat ca nu primim un raspuns si noi, sa nu ne mai dam cu pararea la nesfarsit, dar cum am zis, adminii nu prea frecventeaza subforumurile, ca doar ce rost are , nu?
 

DeletedUser6873

Guest
Si asa arata top 7 in data de 03.12.2011! Se pare ca imaginiile din data de 30, au disparut:angry:!

m_20111203-clg5-82kb.jpg

m_20111203-ltm3-83kb.jpg

m_20111203-ybmg-86kb.jpg
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus