Minunile

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6873

Guest
Alianta BROTHERS se vede ca joaca in echipa.
Felicitarile mele!

Multumim:p


Si cam asa arata harta primelor 5 aliante!


showmap.php




Rosu -> Force of ARES
Galben -> UPGRADE
Verde -> BROTHERS
Roz -> The Black Pearls
Albastru -> EDEN


Ce spuneti?
 

DeletedUser

Guest
Frumos stau si ma intreb cat mai rezista UPGRADE
Acum cu minunatiile astea au un mare respiro insa dupa oare ce se va intampla?
 

DeletedUser7295

Guest
am gasit undeva k cine a intemeiat un oras,a cucerit unul,are peste 20.000 pct si are 7500 puncte de batalie merge in lumea eroilor direct
si mai e ceva acolo mai baga o zeita si cand incepi incepi cu 3 orase cu cu 1
 

DeletedUser

Guest
Asa arata clasamentul Minunilor Lumii in acest moment

1 Force of ARES 71122951
Mormântul regelui Mausol al II-lea din Halicarnas 6 44
Colosul din Rhodos 6 45
Statuia lui Zeus din Olimp, de Phidias 3 45
Piramidele de la Gizeh, din Egipt 5 44
Farul de pe insula Pharos din Alexandria 6 45
Grădinile suspendate ale Semiramidei, din Babilon 5 34
Templul zeiţei Artemis, de la Efes 6 34
2 The Black Pearls 44002968
Statuia lui Zeus din Olimp, de Phidias 7 65
Colosul din Rhodos 2 56
Grădinile suspendate ale Semiramidei, din Babilon 5 56
Piramidele de la Gizeh, din Egipt 5 57
Templul zeiţei Artemis, de la Efes 3 55
Farul de pe insula Pharos din Alexandria 6 56
Mormântul regelui Mausol al II-lea din Halicarnas 3 46
3 BROTHERS 47339908
Templul zeiţei Artemis, de la Efes 7 64
Farul de pe insula Pharos din Alexandria 5 65
Statuia lui Zeus din Olimp, de Phidias 6 66
Mormântul regelui Mausol al II-lea din Halicarnas 7 66
4 UPGRADE 53824571
Farul de pe insula Pharos din Alexandria 5 54
Colosul din Rhodos 3 54
Piramidele de la Gizeh, din Egipt 3 54
Statuia lui Zeus din Olimp, de Phidias 5 54
Grădinile suspendate ale Semiramidei, din Babilon 6 54
5 EDEN 36311138
Grădinile suspendate ale Semiramidei, din Babilon 6 43
Colosul din Rhodos 1 64
Piramidele de la Gizeh, din Egipt 6 53
Templul zeiţei Artemis, de la Efes 3 53
Statuia lui Zeus din Olimp, de Phidias 5 53
6 LEGION OF CHAOS 9098581
Statuia lui Zeus din Olimp, de Phidias 3 35
Grădinile suspendate ale Semiramidei, din Babilon 4 35
Piramidele de la Gizeh, din Egipt 3 35
Templul zeiţei Artemis, de la Efes 3 35
Farul de pe insula Pharos din Alexandria 2 35
7 The Spies 7138227
Farul de pe insula Pharos din Alexandria 3 55
Mormântul regelui Mausol al II-lea din Halicarnas 2 55
Colosul din Rhodos 5 55
Piramidele de la Gizeh, din Egipt 3 55
8 Prietenii Phoenix 13659196
Piramidele de la Gizeh, din Egipt 6 35
Statuia lui Zeus din Olimp, de Phidias 2 46
Grădinile suspendate ale Semiramidei, din Babilon 1 46
Colosul din Rhodos 1 36
9 NEMURITORII bono 5276186
Statuia lui Zeus din Olimp, de Phidias 1 46
Colosul din Rhodos 1 36
Grădinile suspendate ale Semiramidei, din Babilon 1 66
10 Emisarii Apocalipsei 3298295
Colosul din Rhodos 2 46
Statuia lui Zeus din Olimp, de Phidias 1 64
11 Ordinul Templierilor 2357796
Grădinile suspendate ale Semiramidei, din Babilon 1 53
 

DeletedUser

Guest
am gasit undeva k cine a intemeiat un oras,a cucerit unul,are peste 20.000 pct si are 7500 puncte de batalie merge in lumea eroilor direct
si mai e ceva acolo mai baga o zeita si cand incepi incepi cu 3 orase cu cu 1

Oau ce descoperire!!!!!!!
Si ce ai mai gasit???
 

DeletedUser

Guest

Daca tu spui, dar totusi nu prea cred! V-ati apucat de toate cele 7 minuni, unele trebuie lasate in urma!

EXACT.eu bag mana in foc pentru alianta brothers,sunt uniti si spre deosebire de force of ares si TBP au construit 4 minuni cea ce ii distanteaza de ceilalti
 

DeletedUser6873

Guest
Stiam asta! Artemis este cea de-a VI-a zeitate! Insa nu cred ca " am gasit undeva k cine a intemeiat un oras,a cucerit unul,are peste 20.000 pct si are 7500 puncte de batalie merge in lumea eroilor direct" sa fim seriosi, atunci de ce mai facem minunile, asa de dragul de a trimite resurse , si negustori sa nu mai stea degeaba?


Apropo, acum nu mai spui ca TBP va face prima minune de level 10? Vad ca jucatorii vostri au inceput vanatoarea, dar il potolesc rapid pe tipul respectiv!
 

DeletedUser7295

Guest
Stiam asta! Artemis este cea de-a VI-a zeitate! Insa nu cred ca " am gasit undeva k cine a intemeiat un oras,a cucerit unul,are peste 20.000 pct si are 7500 puncte de batalie merge in lumea eroilor direct" sa fim seriosi, atunci de ce mai facem minunile, asa de dragul de a trimite resurse , si negustori sa nu mai stea degeaba?


Apropo, acum nu mai spui ca TBP va face prima minune de level 10? Vad ca jucatorii vostri au inceput vanatoarea, dar il potolesc rapid pe tipul respectiv!

nu e problema mea eu sunt intr-o zona izolata
deci ce gasesc mai mare de 5000 rup
am pierdut la trupe sa golesc un oras de 7500 pct cat nu am pierdut sa iau un oras de 13716 si nici nu l-am golit
macar harpiile pierdute sa insemne ceva
 

DeletedUser6873

Guest
Normal ca pierzi multe trupe, pentru ca atunci cand ataci un jucator mai mic ca tine ai moralul mai mic!:rolleyes:
 

DeletedUser7295

Guest
mai bine asteptam sa facem o acctiune si le dateam pe brss
acolo sigur nu pierdeam multe trupe
 

DeletedUser

Guest
Text original mario 74 Vezi discuţiile
Stiam asta! Artemis este cea de-a VI-a zeitate! Insa nu cred ca " am gasit undeva k cine a intemeiat un oras,a cucerit unul,are peste 20.000 pct si are 7500 puncte de batalie merge in lumea eroilor direct" sa fim seriosi, atunci de ce mai facem minunile, asa de dragul de a trimite resurse , si negustori sa nu mai stea degeaba?



Jucatorii care construiesc cel putin 4 din cele 7 minuni la nivelul 10 in acelasi timp in versiunea 2.0 a unei lumi vor primi distinctia “Invingatorul Lumii”. Jucatorii cu aceasta distinctie vor juca in Lumea Eroilor cu un bonus de 10% al favorurilor (500+50=550) ca o recompensa pentru eforturile lor.
Doar pentru asta construim draciile alea de minuni???
 

DeletedUser7295

Guest
Da.Si de cei ce sunt in alianta ce face 4 minuni la level 10 jucatorii ei merg in lumea eroilor fara sa aiba conditii.
 

DeletedUser

Guest
dezamagit profund de lumea eroilor... adica ma chinui zi de zi cu echipa brothers cu minunile sa le facem primii si sa aratam ca pe zeta suntem un grup unit.. ca ei sa bage pe oricine in lumea eroilor.. pei ori e lumea eroilor ori e o lume cu ceva restrictii.. pacat..

multumim de aprecieri.. este greu la level 8 .. mergem inainte.. inca 2 leveluri si cam atat..
 

DeletedUser6873

Guest
Mdea, Romania, nu putem mai mult, suntem labili psihic!

Stauuu si trimit ca prostu resurse, ca sa ridicam minunea doar de dragul de a pierde timpul aiurea, ca mai nou sa ne spuna ca toti jucatori care indeplinesc anumite criterii pot intra! De o lume noua, nu se pune problema sa deschida! Era atat tamtam cu "Lumea Eroilor" , "moama frate lumea eroilor, daca tot nu deschid alta lume inseamna ca va fi beton, marfa" si cand colo afli ca ce este in gusa nu-i si-n capusa, TIPIC! Macar deschideti alta lume, pentru ca cu aceasta lume deja ati demoralizat lumea!


Ridic "Minunea" sa castig serverul? Poate sa o castige si tataia, chiar nu ma intereseaza asta! Ce? Primim un bonus acolo de ochii lumi? Mdea, ma abtin
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7295

Guest
la naiba resursele se mananca prea repede

dezamagit profund de lumea eroilor... adica ma chinui zi de zi cu echipa brothers cu minunile sa le facem primii si sa aratam ca pe zeta suntem un grup unit.. ca ei sa bage pe oricine in lumea eroilor.. pei ori e lumea eroilor ori e o lume cu ceva restrictii.. pacat..

multumim de aprecieri.. este greu la level 8 .. mergem inainte.. inca 2 leveluri si cam atat..

nu de pe ori ce lume pe kappa,lambda,ny,my nu a inceput era minunilor
deci pr 15 decembrie se deschide prima lume a eroilor
 

DeletedUser5815

Guest
ma, am inteles eu gresit?! ... ca fiecare lume existenta, in momentul indeplinirii conditiilor, va primi adiacent, ca o extensie, cate o lume a eroilor in care vor intra strict jucatorii de pe acel server care indeplinesc criteriile respective .... ori nu e asa?!
 

DeletedUser6873

Guest
Da, asa este! De fiecare data cand o lume se termina, se dechide cate o lume a eroilor, nu?
smiley-think005.gif


Normal ca nu a inceput Era Minunilor, pentru ca acele lumi nu indeplinesc inca conditiile necesare!
:eek:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus