Minunile lumii

DeletedUser

Guest
1. Da.. Stiu ca nu-i placut sa nu avem un raspuns concret... Insa nici nu vreau sa mint..
2. Da.. Oricum lumea eroilor e o lume speciala, in care anumite cladiri vor avea alte limite de nivel.

1 poate sa nu avem un raspuns concret
2 unii dintre noi stim ,am jucat in beta,chiar de dumneavoasta alaturi ,insa setarile ...tot nu le stiti ...foarte important desigur!!
peseu:iar ai reeditat!!macar lasa sa se vada reeditul ..ca faci ceatza...multa cel putin in capul meu:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Da.. pai cand am recitit am vazut ca ratasem un "nu" important.... E vina mea, dar sti ca asta am vrut sa spun de la inceput :))
 

DeletedUser

Guest
la tine nu stiu la ce sa ma astept ..putea sa fie si corect...:D
 

DeletedUser

Guest
1. Da.. Stiu ca nu-i placut sa avem un raspuns concret... Insa nici nu vreau sa mint..
2. Da.. Oricum lumea eroilor e o lume speciala, in care anumite cladiri vor avea alte limite de nivel.
ce era incorect aici ??? te votam iar la "Sincer admin":D
 

DeletedUser5815

Guest
acum na, nu ca erau cine stie ce bonusurile alea, dar macar asa, de "fancy" B-) ... am eu un fix cu depozitul ala :D

a, si nu pot sa dorm noaptea, dom'le ... n-am coronita, ca n-am primit-o inca :D
 

DeletedUser7685

Guest
D-le Norbit, am o intrebare, daca mai sunteti prin zona: cand se va deschide lumea eroilor se va putea intra numai daca ai 20.000 de puncte in acel moment sau si daca ai doar 1000 dar ai medalia necesara?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7205

Guest
mihai43 nu conteaza cite pct ai in acest moment..conteaza sa ai medalia ca sa poti intra pe lumea eroilor..acolo vei pleca cu 3 orase..
 
Sus