Mi a fost sters CONTUL +PAROLA

  • Autor subiect DeletedUser9610
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5815

Guest
s-au facut verificari si paraverificari si concluzia a fost cea corecta :)

- - - Updated - - -

si special pentru kepi: nu e vina noastra (sau poate e :D ) ca ne trezim la 3,4, 5 dimineata sa trimitem atacuri... asta nu inseamna ca ne favorizeaza cineva :)
 

DeletedUser

Guest
Doamna vrajitoare, (scuza-ma dar eu asta stiu ca inseamna The Witch), jumatate din lumea Omicron inseamna vreo 2000 de jucatori (sunt 8000 in total dar inactivi jumatate). Peste 600 de jucatori are familia I.A.D care cu siguranta este TOATA nemultumita de aceasta decizie. Restul pana la 2000 te rog sa te duci sa ii intrebi pe fiecare in parte , sa le afli parerea... vei fi uimita.

Mai numara jucatorii inca odata.6-800 in IAD din care doar 50-100 activi in toata familia :)Si oricum din cate mi se pare cand incepi din nou nu primesti si cultura care o aveai,deci ziceti mersi ca Stupefy nu va va cuceri pana nu-si va reface cultura
 

DeletedUser6817

Guest
Sunteti de tot rasul, voi..stimatii jucatori din I.A.D, noi cei din New Life nu avem nici o relatie deosebita cu adminii, nu stiu de ce vad acuzatii de genul. Eu consider ca este doar gelozie, jucatorul respectiv va luat orase de la cei mai buni jucatori ai vostri, majoritatea oraselor lui sunt in nucleul vostru. Cel mai penibil fapt este ca dupa 5 minute ce a luat ban, au inceput atacurile asupra lui. Cand a primit orasele inapoi avea in jur de 40 atacuri de la voi..
Nu sunteti instare sa ne luati un oras cand suntem online, cei mai buni jucatori de la voi stau noaptea pana la 3 si dau mesaje de verificare pentru a baga nava pe bonus si nici atunci nu reusiti. Sunteti 600 de jucatori si nu sunteti instare sa strangeti 2000 bireme pe o cucerire. De 2 luni nu am mai vazut un "asediu" postat pe forumul nostru din partea voastra..

O zi buna.
 

DeletedUser

Guest
s-au facut verificari si paraverificari si concluzia a fost cea corecta :)

- - - Updated - - -

si special pentru kepi: nu e vina noastra (sau poate e :D ) ca ne trezim la 3,4, 5 dimineata sa trimitem atacuri... asta nu inseamna ca ne favorizeaza cineva :)

Doamneeee, tot nu intelegi cum merge treaba la unii? De ce sa recunoastem ca altii sunt jucatori mai buni decat noi cand putem sa dam vina pe Providenta, Noroc, Soarta, alinierea planetelor intr-un anumit moment, echipa de admini si alti factori pe care nu ii putem controla si demonstra ca exista sau ca au influentat in vreun fel evolutia noastra ca jucatori (cu accentul pronuntat pus pe "a demonstra")...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
se mai oftica lumea normal. Nu cred ca la cineva i-ar placea sa ii se fure contul si sa ii fie dat inceput nou. Au facut o treaba buna admini ca i-au dat inapi oraselui pagubitului.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7784

Guest
se mai oftica lumea. vb aceea <<mai tine Dumnezeu si cu cei "saraci" nu doar cu cei "bogati">> si apoi daac era cineva era in locul pagubitului si acesta era multumit de decizia adminilor

Adica tu vrei sa spui ca esti deacord cu solutia luata de administratie,si ca daca cei nemultumiti acum ar fi fost in locul pagubitului ar spune mersi,asa e sau nu e asa?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Sunteti de tot rasul, voi..stimatii jucatori din I.A.D, noi cei din New Life nu avem nici o relatie deosebita cu adminii, nu stiu de ce vad acuzatii de genul. Eu consider ca este doar gelozie, jucatorul respectiv va luat orase de la cei mai buni jucatori ai vostri, majoritatea oraselor lui sunt in nucleul vostru. Cel mai penibil fapt este ca dupa 5 minute ce a luat ban, au inceput atacurile asupra lui. Cand a primit orasele inapoi avea in jur de 40 atacuri de la voi..
Nu sunteti instare sa ne luati un oras cand suntem online, cei mai buni jucatori de la voi stau noaptea pana la 3 si dau mesaje de verificare pentru a baga nava pe bonus si nici atunci nu reusiti. Sunteti 600 de jucatori si nu sunteti instare sa strangeti 2000 bireme pe o cucerire. De 2 luni nu am mai vazut un "asediu" postat pe forumul nostru din partea voastra..

O zi buna.
Ne laudam sau ce?
Ai deviat de tot de la subiect. Am zis eu ceva si ti s-a parut ca nu e ca tine sau ce?
Nu e vorba aici de ce jucator bun esti tu sau ce jucator prost sunt eu.
E vorba de un fapt clar care dezavantajeaza unii jucatori.

Nu ma intereseaza pe mine ca trebuie sa refaca punctele de cultura de la 0, dupa cum v-am zis o sa ma bag in pivnita cand vor trece cele 4 zile ramase din bonus. E timp destul pentru a-ti umple orasele.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6817

Guest
Ne laudam sau ce?
Ai deviat de tot de la subiect. Am zis eu ceva si ti s-a parut ca nu e ca tine sau ce?
Nu e vorba aici de ce jucator bun esti tu sau ce jucator prost sunt eu.
E vorba de un fapt clar care dezavantajeaza unii jucatori.

Tu esti turc? Ti s-a explicat mai sus situatia de 2 admini, plus inca cativa jucatori. Tot nu ai inteles? Sau eu cred ca nici nu ai citit.
AU MAI FOST CAZURI!!! NU E SINGURUL!! S-A MAI INTAMPLAT SI PE LAMBDA SI PE ZETA!!! SI AU FOST DATE ORASELE INAPOI!!
Ce e asa de greu de inteles??? Sau trebuie sa va explice omul ca la copii mici.

Ce faceti asa mult tam-tam?? Va plac fantomele?? Stiu..sunt cele mai usor de luat..
 

DeletedUser

Guest
si asa ramai dezamagit
mai gandeste si pozitiv nu numai negativ
Sunt destui care gandesc ca si tine si lumea o i-a in jos
Iti pare rau ca ai incarcat contul?Fa un tichet sa iti redea aurul si dute joaca sims city sau tasteaza pe facebook
brrrrrrrrrrr
Du-te tu si pune mana pe o carte de Limba si literatura Romana de clasa a 5-a.
Scuteste-ne te rog de asemenea comentarii.
Nu meriti 20 de secunde din timpul meu pentru a-ti citi comentariul.

- - - Updated - - -

Tu esti turc? Ti s-a explicat mai sus situatia de 2 admini, plus inca cativa jucatori. Tot nu ai inteles? Sau eu cred ca nici nu ai citit.
AU MAI FOST CAZURI!!! NU E SINGURUL!! S-A MAI INTAMPLAT SI PE LAMBDA SI PE ZETA!!! SI AU FOST DATE ORASELE INAPOI!!
Ce e asa de greu de inteles??? Sau trebuie sa va explice omul ca la copii mici.

Ce faceti asa mult tam-tam?? Va plac fantomele?? Stiu..sunt cele mai usor de luat..

Ce te face sa crezi ca nu am inteles?
Am inteles foarte clar, mesajele le-am citit , nu sunt batut in cap...
Putin imi pasa ca s-a intamplat si pe Zeta si pe Lambda , dupa cum am mai zis , neatentia mea ca dau parola la altcineva sau ca o pierd sau ca o dau la radio , e prostia mea, de obicei prostia se plateste, aici nu , mai mult, se rasplateste.
 

DeletedUser

Guest
mda, dar acuma trebuie sa aveti grija de el sa il ajutati pt ca este vulnerabil.
 

DeletedUser6817

Guest
mda, dar acuma trebuie sa aveti grija de el sa il ajutati pt ca este vulnerabil.

Eu cred ca tu incerci sa faci cat mai multe postari si nu sti cum..

Scrie mai sus ca are protectia de inceput..pentru 5 zile

In plus trebuie sa faca puncte pentru inca 39 orase...altfel nu poate lua alt oras..
 

DeletedUser

Guest
Nu ma intereseaza pe mine ca trebuie sa refaca punctele de cultura de la 0, dupa cum v-am zis o sa ma bag in pivnita cand vor trece cele 4 zile ramase din bonus. E timp destul pentru a-ti umple orasele.

Spre deosebire de a le avea goale si usor de luat.. Sau?
 

DeletedUser

Guest
Spre deosebire de a le avea goale si usor de luat.. Sau?
Stai linistit ca nu e ca si cand i-as fi luat eu 20 de orase daca erau goale sau fantoma. Poate nu luam niciunul, poate nu lua niciun coleg de-al meu niciunul, deci n-ai de unde sa stii ca eram avantajati noi.

- - - Updated - - -

Deci am terminat cu acest subiect, m-am convins de ce era de convins, principala rugaminte a mea este sa stabiliti o regula in legatura cu asta, de genul : cine isi pierde parola, sau ii este furata si i se da inceput nou, isi primeste contul inapoi, sau nu.
Multumesc, la revedere.
 

DeletedUser2795

Guest
Du-te tu si pune mana pe o carte de Limba si literatura Romana de clasa a 5-a.
Scuteste-ne te rog de asemenea comentarii.
Nu meriti 20 de secunde din timpul meu pentru a-ti citi comentariul.

- - - Updated - - -

Dar tu cine mai esti?
Ce treaba are cartea cu comentarile?
Odata ce intelegi comentariul atunci nu te mai oftica
Hai via ca faci valuri degeaba
Fi destept ca tara geme de prosti
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Stai linistit ca nu e ca si cand i-as fi luat eu 20 de orase daca erau goale sau fantoma. Poate nu luam niciunul, poate nu lua niciun coleg de-al meu niciunul, deci n-ai de unde sa stii ca eram avantajati noi.

- - - Updated - - -

Deci am terminat cu acest subiect, m-am convins de ce era de convins, principala rugaminte a mea este sa stabiliti o regula in legatura cu asta, de genul : cine isi pierde parola, sau ii este furata si i se da inceput nou, isi primeste contul inapoi, sau nu.
Multumesc, la revedere.

Sincer, mie imi pare rau ca pleci din aceasta discutie fiindca esti printre singurii ce nu au aruncat cu noroi "pe auzite". Imi cer scuze ca nu pot mentine momentan si aici o discutie cu tine si cu ceilalti participanti, dar sunt asaltat momentan in sistemul de suport. Rugamintea mea e sa revii, si daca nu public, cel putin o discutie prin mesagerie privata am putea avea pe tema asta.

@spartacus si rampaghu: Sper ca va opriti aici cu disputele despre limba romana.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus