Mi a fost sters CONTUL +PAROLA

  • Autor subiect DeletedUser9610
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9610

Guest
Mi a fost sters contul de pe lumea omicron!! Am numele Stupefy si sunt pe primul loc pe aceasta lume.,,de asemenea parola este schimbata iar emailul nu mi mai este recunoscut!

Ce este de facut??
Astept raspuns urgent
 

DeletedUser

Guest
cineva ti-a gasit parola a intrat pe cont ti-a schimbat adresa de email si-a pus o parola care o stie doar el si ai ramas cu ochi in soare.

- - - Updated - - -

dar intra pe adresa de mess si vezi daca ai primit un e-mail cu confirmarea schimbare adresa e-mail pe grepolis.
 

DeletedUser3991

Guest
Mi a fost sters contul de pe lumea omicron!! Am numele Stupefy si sunt pe primul loc pe aceasta lume.,,de asemenea parola este schimbata iar emailul nu mi mai este recunoscut!

Ce este de facut??
Astept raspuns urgent

daca ti-a schimbat e-mail-ul, ai primit si pe vechea adresa un e-mail din care poti anula schimbarea de e-mail/parola!
 

DeletedUser

Guest
Asta fiindca ai dat click de prea multe ori pe acel link. Deja ti-a fost resetata adresa de e-mail.

Poti cere acum modificarea parolei dand click aici
 

DeletedUser3991

Guest
Dupa 14 zile se poate modifica din nou. Nu am trecut prin asta ca sa stiu cum se procedeaza exact.
Ia legatura cu adminii prin sistemul de suport.
 

DeletedUser

Guest
Nu se poate ca un jucator care a renuntat , nu cred ca cineva putea sa dea accept si pe mailul vechi , a dat inceput nou si D-vs l-att repus in joc ba chiar protejat ......oare sa el singurul jucator care baga bani , oare sa fie el singurul jucator care sufera ........ daca vi se pare corect facetile si celorlalti la fel pana pe 10.08 nimeni sa nu mai poata ataca sau sa fie atacati nu fiti inpartiali , e o magarie de nedescris !!! A pierdut contul asta e , o ia de la capat , nu sa umblam cu fel de fel de siretlicuri !!!!
 

DeletedUser

Guest
Nu se poate ca un jucator care a renuntat , nu cred ca cineva putea sa dea accept si pe mailul vechi , a dat inceput nou si D-vs l-att repus in joc ba chiar protejat ......oare sa el singurul jucator care baga bani , oare sa fie el singurul jucator care sufera ........ daca vi se pare corect facetile si celorlalti la fel pana pe 10.08 nimeni sa nu mai poata ataca sau sa fie atacati nu fiti inpartiali , e o magarie de nedescris !!! A pierdut contul asta e , o ia de la capat , nu sa umblam cu fel de fel de siretlicuri !!!!


100% DE ACORD

Asa ceva nu am vazut decat in Romania sincer am jucat grepolis si in strainatate dar asa ceva nu am auzit nici desene animate.

Nu sunt de acord cu aceasta decizie si rog sa fie rejudecata ca atare.
 

DeletedUser

Guest
Eu zic ca sunt cam multe de "nu cred ca e posibil", "nu cred ..." ...

Vi se pare ca avem astfel de interventii des? Macar stiti daca au mai fost cazuri? (ca au mai fost) Imi poate spune cineva cu siguranta, ce s-a intamplat, mai bine decam cel ce a efectuat verificari si are acces la informatiile respective?

Aici nu e locul disputelor cu jucatorul care ocupa pozitia ravnita de voi. Va rog, nu-l transformati intr-unul. Pentru ca, in fapt, de asta e vorba... Daca ati fi voi in locul lui vi s-ar fi parut absolut normala interventia noastra.
 

DeletedUser

Guest
Deci daca eram in locul lui , ca un om cu capul pe umeri ma resemnam ... greseala este a lui nu a tuturor celorlalti jucatori de pe acea lume , am sa depun tichet si in Germania sa vedem ce spun si cei de acolo !!! NU E CORECT !!!
 

DeletedUser

Guest
Si tu stii sigur asta de unde???? Te rog, impartaseste-ne din intelepciunea ta. Ai fost martorul acelei greseli de care vorbesti?
 

DeletedUser

Guest
Deci daca eram in locul lui , ca un om cu capul pe umeri ma resemnam ... greseala este a lui nu a tuturor celorlalti jucatori de pe acea lume , am sa depun tichet si in Germania sa vedem ce spun si cei de acolo !!! NU E CORECT !!!

Pai doar el e afectat in continuare, nu toti. Voi, eventual, sunteti afectati ca nu puteti lua orasele lui gratis... Sau ca aveti sansa sa-l depasiti acum...

Protectia de incepator il apara 5 zile dar nu-l ajuta apoi cu nimic si va ramane inevitabil in urma (e aproape imposibil sa nu se intample asta). Plangerile voastra sunt facute total in necunostiinta de cauza.
 

DeletedUser5815

Guest
Nu inteleg exact la ce te referi prin asta.. Ce legatura are Stupefy cu noi?

daca nu te lamureste kepi, iti spun eu: ca de obicei, cand apar pe o lume moderatori sau admini - si culmea, in alianta adversa - toate nenorocirile sunt din cauza noastra :D
 

DeletedUser

Guest
Pai sunt din echipa de admini si jucatori care sunt cu el in aceiasi alianta , sau sunt aliati , iar cu dezavantajul lui nu vad care e ... poate un avantaj ca isi reface toata armata in liniste si apoi are cu ce sa ne dovedeasca pe ceilalti ! Inca o data nu e corect !!!
 

DeletedUser5815

Guest
Q.E.D.

dupa cum spuneam :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Aha... inteles... Personal, eu nu prea apuc sa ma uit cine in ce alianta e ... Dar da, clar, flacara albastra emanata de voi m-a facut sa ajut omul la nevoie..
 

DeletedUser

Guest
Aha... inteles... Personal, eu nu prea apuc sa ma uit cine in ce alianta e ... Dar da, clar, flacara albastra emanata de voi m-a facut sa ajut omul la nevoie..
Deci sa inteleg de aici ca , cei din echipa ta te-au solicitat sa ajuti acest jucator nu ? LA NEVOIE !!! Daca as fi fost eu sau altcineva nici nu se punea in discutie asa ceva ... sa-mi redati orasele !!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus