Mesaje Amuzante Lumea Beta

DeletedUser

Guest
ABDULLAH33 astăzi la ora 22:29
AZTA JOGUL E MAI UJOR DEGAT GRAMATICA
Puski astăzi la ora 22:28
Şi de jucat e tare greu să învăţaţi din câte văd...
ABDULLAH33 astăzi la ora 22:24
NE ZDRADUIM ZA INVATAM CAT BUTEM DE REBEDE LA LIMBA AZTA LA ROMANIA, DAR E TARE GREU :|
Puski astăzi la ora 22:20
Nu înzeleg tze vrei ză zici, româna nu ztie la tine vorbi?
ABDULLAH33 astăzi la ora 21:57
CE CAUTI LA GOLEGA NOAZTRA? TE-A ZUBARAT CU CEVA? ZAU E CRIZA MARE DE REZURZE?

Amuzant sau nu, observ că vin şi turci pe serverul românesc...şi mai zice lumea că nu ştiu românii să atragă turişti :D
 

DeletedUser

Guest
Amuzant sau nu, observ că vin şi turci pe serverul românesc...şi mai zice lumea că nu ştiu românii să atragă turişti :D

Pana la urma de ce scrii cu rosu ? Iar incurci forumurile de Grepolis si Triburile ?


L.E. : o.k. , continuam la spam.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
foarte tare,ce bine merge topicu acuma,avem si noi de ce ne amuza-
:D:Dso post,post post
 

DeletedUser

Guest
blondy4you astăzi la ora 13:40
pai ma tot ataci si eu saraca nici nu stiu cum tr sa imi fac macar trupe mai bine mai ajuta cu un sfat:).ca is incepatoare oricum na asta e ..e un joc spor la joc!papa
JoC3rF astăzi la ora 03:18
Care tie dorinta ?
 

DeletedUser

Guest
E unul ce scrie catastrofal pe forumul intern:

#
erduan 20.03.2010 20:09

haidetzi rupetzi tot de pe insulele voastre sa ajungem pe primu loc la atac si aparare eu am inceput deja
citat
#
erduan 20.03.2010 20:12

eu am inceput atacurile pe insula ii curat de trupe in fiecare zi sa nu isi dezvolte trupele eu le dezvolt la maxim k nu merge fara dao draq facetzi trupe ptr atac sa nu reuseask nimic sa ajungem la atac pe primu loc dak vretzi va arat un atac dat cu trupele de aparare:))=)) ma plictisisem si vroiam s vad ce fac:))
citat
#
erduan 20.03.2010 20:15

deaia am stagnat cu trupele

citat
#
erduan 20.03.2010 20:30

asa e bine macar mai inceark vreunu ceva? sa fim cei mai agresivi sa avem foarte mult la atac si putzin la aparare sa se teama d noi

erduan 20.03.2010 23:10

ar trebui dak se alege 200 de oameni pe alianta ramanem sa ramanem totzi facem 3 aliante:) din una?
 

DeletedUser

Guest
E unul ce scrie catastrofal pe forumul intern:
Se distra si el putin. El de fapt ti-ar face o mare cinste numai daca ti-ar vorbi in particular.. Zii sa-ti dea un pm cand pierde. Te-ar prinde bine acum un frigider plin, e si Pastele. De ce nu?

PS: nu zic sa iti dea tie neaparat pm Promi. E doar un fel de-al meu de a traumatiza forumul prin aberatii si glume de neinteles. Zau :D
 

DeletedUser

Guest
apărător astăzi la ora 22:03
Nu-i nimic,se mai intampla
am crezut ca a fost un atac intentionat
atacator astăzi la ora 10:56
pare rău, eu am vrut să dau atac pe satu de barbari, probabil din cauza lagului nu mi-au încărcat efectele grafice şi m-am grăbit cu atacul
Regards,
aparator astăzi la ora 09:53
de ce mai atacat?aliantele au tratat de pace

am crezut că e inactiv, sper doar să nu citească forumu :D
 

DeletedUser

Guest
:)))

Amuzant sau nu, observ că vin şi turci pe serverul românesc...şi mai zice lumea că nu ştiu românii să atragă turişti :D

CU AJA MINIZTRU... :rolleyes:

2.6.2. Este interzisă înlocuirea literei "c" cu litera "k" sau folosirea grupurilor de litere "tz", "sh" şi altele de acelaşi fel, care contravin corectitudinii limbii române.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
xxxxxxxx astăzi la ora 09:23
parca am fost aliati cindva
xxxxxxxx astăzi la ora 09:31
ce fel de razboi e acesta nici nu me-ai declarat nimic, asa mai luat prin surpridere.
 

DeletedUser

Guest
mor de ras:)))

bungi astăzi la ora 11:40
cum fac la templu sa activez cioarra aia care are 60 de favoruri ca am 154 favoruri
:D:D:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
nelamurire mare

xxxxxxxx07.04.2010 19:59

"cand dau pe 'Prezentare oras' am observat urmatoarele aspecte:
-la mina de argint exista unu care iese cu o roaba si intra repede inapoi, fara sa o goleasca, lucru ce ma face sa ma gandesc ca ala ponteaza cantitatea de mai multe ori
- roata de la moara de vant nu se invarte, acesta fiind principalul motiva care tot fac upgrade la ferma si populatia creste foarte putin.
-hera are un bug, ce e cu nunta aia care se tot repeta la favoruri, de unde atatia copii sa se insoare, eu cred ca se casatoresc frati intre ei si in curand se duce dracu zestrea genetica. deci sfat, daca aveti pe hera mai usor cu nuntile"
 

DeletedUser47

Guest
Stefopopoulos pe 12.04.2010 la ora 21:57
scuza-ma,nu mai fac.hai sa facem pace,sa nu ne mai fulgeram
 

DeletedUser

Guest
mesaj%20grepolis.jpg
 

DeletedUser

Guest
xxxxxxxx07.04.2010 19:59

"cand dau pe 'Prezentare oras' am observat urmatoarele aspecte:
-la mina de argint exista unu care iese cu o roaba si intra repede inapoi, fara sa o goleasca, lucru ce ma face sa ma gandesc ca ala ponteaza cantitatea de mai multe ori
- roata de la moara de vant nu se invarte, acesta fiind principalul motiva care tot fac upgrade la ferma si populatia creste foarte putin.
-hera are un bug, ce e cu nunta aia care se tot repeta la favoruri, de unde atatia copii sa se insoare, eu cred ca se casatoresc frati intre ei si in curand se duce dracu zestrea genetica. deci sfat, daca aveti pe hera mai usor cu nuntile"

Foaaaarte tareee... ai uitat faza cu senatul... cand il cresti se cearta senatorii ... bag seama ca sunt suparati ca e cladirea in renovare :)
 

DeletedUser

Guest
xxx astăzi la ora 07:24
ce ma ataci
yyy astăzi la ora 09:21
Nu te atac!??
xxx astăzi la ora 09:34
sh eu k ma ataci
yyy astăzi la ora 09:40
Ai vazut in globul de cristal sau unde?
xxx astăzi la ora 10:11
nu ma atasa k nam bani da zi cum vad in globul ala k nu gasesc

:confused: :eek: :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Failure pe 14.07.2010 la ora 01:10
Vezi că mai trebuie să cucerești/colonizezi două orașe înainte să-l cucerești pe al meu.

Failure pe 14.07.2010 la ora 01:04
Haida.

Emperor-Dark.Klaus pe 14.07.2010 la ora 00:21
Sti ce cred ca vin sa iti iau orasul ala de 13000 de puncte

Emperor-Dark.Klaus pe 14.07.2010 la ora 00:19
k

Failure pe 14.07.2010 la ora 00:17
Ok.

Emperor-Dark.Klaus pe 14.07.2010 la ora 00:09
am sa o fac

Failure pe 13.07.2010 la ora 18:05
Unde scrie că e interzis?
Atacați-mă și voi pe mine.

Emperor-Dark.Klaus pe 13.07.2010 la ora 16:33
nu mai ataca pe nimeni din alianta mea.
 

DeletedUser

Guest
Failure pe 21.07.2010 la ora 13:12
That was all?

Failure pe 21.07.2010 la ora 13:08
Pretext?! Glumești, nu? Într-un joc de război am nevoie de un pretext să atac pe cineva?

*** pe 21.07.2010 la ora 13:07
da n-ul cuceri

*** pe 21.07.2010 la ora 13:07
asta nui pretext ca sa te razbuni pe jucatotii din aceasta alianta, macar n-ul ataca ok?

Failure pe 21.07.2010 la ora 13:05
Nu mai pot retrage atacul. Și plus de asta...(o alianta) și-a făcut un renume prost în fața mea din cauza întemeietorului, care văd că a părăsit alianța.

*** pe 21.07.2010 la ora 12:55
te rog n-ul ataca pe *** ca si asa abea se dezvolta te rog
 
Sus