Mesaje Amuzante Lumea Beta

DeletedUser

Guest
Mesaje amuzante
Lumea Beta

favor.png

Aici puteti posta mesaje amuzante schimbate cu jucatorii de pe lumea beta. Atentie insa la regulament!
Mesajele care contin un limbaj neadecvat vor fi sanctionate, sterse sau editate dupa caz. Comentariile de prisos si spamul vor fi sanctionate si sterse.

Distractie placuta!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
s-a suparat pe noi ca l-am dat afara :))

Dezvoltati-va!
Se7eN*
Previzualizare
trimitere Editare



* » Foarte mic
* » Mic
* » Normal
* » Mare
* » Uriaş











Text



Numele oraşului

trimitere Previzualizare
domnu.zamfira astăzi la ora 20:19
Nu ma intelege gresit noi avem niste reguli care le respectam,Punem foarte mare pret pe activitate,daca nu ai putut sa si fi in rand cu toata alianta nu ai cum sa ramai la noi,v-am avertizat de la inceput de cand ati intrat la noi.
Bafta si cat mai multa activitate pe joc!
Se7eN* astăzi la ora 18:49
esti marlan nu te supara
Pentru ca nu eu am mai fost Activ sa imi mai fac niste resurse Dar nu mai conteaza
 

DeletedUser

Guest
Cel mai tare masaj,tipul asta a omorat limba romana,nu stiu cum drq a intrat la noi

Intrebare"inportant"
ionutangel1993
Previzualizare
trimitere Editare


Numele oraşului

trimitere Previzualizare
domnu.zamfira pe 17.03.2010 la ora 23:30
bine ca mi-ai trimis mesaj ca pe tine te-am omis,de ce nu te-ai ridicat la nivelul colegilor tai de pe insula?


Sa inteleg ca nu prea activezi,nasol asa,noua ne plac activii, ce este cu tine la ora asta?
ionutangel1993 pe 17.03.2010 la ora 23:24
Salut

Nu am nimic impotriva doar ca nu crezi ca cam exagerezi sa ii dai afara ?
Ca atunci nimeni nu o sa mai vina in alianta pentru ca majoritatea joaca acest joc ca sa se distreze doar nu o sa stam toata ziua pe net ca sa jucam acest jok.
Nu stiu dar mai gandestete putin ca nimanui nu ii place sa joace acest jok silit.
Si cam asta faci u acum.
Doar gandestete.


Cu respect IONUT


:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
aa..tu stii ce inseamna amuzant?nu vreau sa fiu rea dar..
 

DeletedUser

Guest
felicitari

Vad ca stiti sa atrageti lumea sa stea pe forum,trebuia cineva sa posteze vreun mesaj aici, macar in semn de respect pentru cel care a facut topicul(timp de o saptamana nu a postat nimeni).
Ma bucura faptul ca mai sunt persoane care tin seama de munca altora,si in acelasi timp imi pare rau ca sunt altii care nu stiu decat sa-si bata joc de munca lor.Cine ar mai posta in afara de vreo inca 2,3 insi sa mai spele putin din pacatele altora.

Numai faceti fratilor topicuri,ca d`asta nici nu posteaza lumea,din cauza ca sunt priviti de membrii cu un simt al criticii mai presus decat cel al aprecierii,care in loc de abtineri in cazul in care nu li-se pare interesant,fac critici.


Si va las pe voi sa postati mesaje amuzante,si sa apreciati munca altora.
:cool:
 

DeletedUser

Guest
@zamfira, linisteste-te... si-au spus si oamenii parerea. Intradevar, nu sunt atat de amuzante mesajele fiindca ne arata ceea ce majoritatea dintre noi stim deja: Sunt multi oameni nedumeriti in jocul asta :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ideea era sa fie postat ceva,sa nu fie topicul gol,nu m-am apucat sa postez aici toate mesajele,insa nu postase nimeni nimic si am zis sa fiu eu "miezul" ca poate sunt jucatori care nu le posteaza tocmai din acest motiv.Ma gandeam la abtineri,si pana se intorc trupele sa mai arunci un ochi pe aici,era topicul gol,puteti fi mai o idee mai blanzi.Nu-i problema numai ca acum dupa discutiile astea ma tem ca va trebui sa refaci topicul de la inceput sa nu vada prea multi discutia,si sa posteze altcineva un mesaj,sa faca sa mearga treaba bine treaba.
 

DeletedUser

Guest
Ok.. Uite cateva mesaje cu unul ce a dus nedumerirea catre un alt nivel....
E adevarat ca nu eu sunt adevaratul posesor al lor si sper sa ma ierte cel ce mi le-a dat daca cumva le vede si se supara ca le-am postat aici. De asemenea din acest motiv voi cenzura numele amandurora:

nedumeritul pe 15.03.2010 la ora 20:23
cu prastiasi si sabieri o sa atac pana imi fac hidra si ciclopu si pana sdtrang 500 de favorurii sa distrug zidul orasului q 3 nivelurii.
player pe 15.03.2010 la ora 20:11
tu cu ce ataci de obicei?

...

nedumeritul pe 15.03.2010 la ora 20:07
nu stiu cand e bine sa i ataci noaptea cand dorm?
player pe 15.03.2010 la ora 20:06
yerde ala n-a zis nimic pe forum ca l-am atacat? :))
player pe 15.03.2010 la ora 20:05
nu m-a atacat niciunu :)) probabil s-a dus vestea ca i-am cotonogit pe aia :p
nedumeritul pe 15.03.2010 la ora 20:03
esty nr 1 p insula da u cand ataci ziua sau noaptea?aaa si app ei te ataca p tn?
player pe 15.03.2010 la ora 20:01
nu,pe cladiri ca armata am destula,n-are cine sa ma bata de pe insula ;)
nedumeritul pe 15.03.2010 la ora 19:58
stau sa imi fac armata vro 300 si dupaia stau sa imi fac templu sa imi fac hidra u cf acum stai pe armata?
player pe 15.03.2010 la ora 19:55
nu-ti mai faci hidra?
 

DeletedUser

Guest
Ok.. Uite cateva mesaje cu unul ce a dus nedumerirea catre un alt nivel....
E adevarat ca nu eu sunt adevaratul posesor al lor si sper sa ma ierte cel ce mi le-a dat daca cumva le vede si se supara ca le-am postat aici. De asemenea din acest motiv voi cenzura numele amandurora:



...

Cred ca vorbea la caterinca,sau deja cucerea insula :D
 

DeletedUser

Guest
Cel marcat cu player vorbea doar pentru amuzament :) Asta stiu sigur. Celalalt chiar vorbea serios..
 

DeletedUser

Guest
Bogdan,11 ani, Bucuresti , Baiat, Experienta: 3 ani travian 5 ani triburile 1 an ikariam
asta joacă de la 2-3 ani !!!

alex 13 ani constanta baiat experianta :5 luni triburile 4 zile tribul 2 zile ikariam 1 zi travian
:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
O fi un mini geniu :)).. Dar ca sa nu fiu rau, se prea poate ca baiatul sa joace doar de la 6 :) :p
 

DeletedUser

Guest
un atac amical :p

atacator astăzi la ora 12:27
si tie la fel
atacator astăzi la ora 12:25
ata ete, ne vedem săptămâna viitoare !
spor la joacă :)
apărător astăzi la ora 12:19
:)
apărător astăzi la ora 12:19
asa cum am spus nu am multe, ai pierdut ceva soldati siprada putina
atacator astăzi la ora 12:16
cam sărac :( nici nu îmi mai vine să te bag în seamă...
apărător astăzi la ora 12:13
ok, mersi bafta
atacator astăzi la ora 12:12
o să primeşti un raport imediat după atac, atunci vei vedea ce am trimis eu, ce ai avut tu şi ce a mai rămas în picioare
apărător astăzi la ora 12:10
este pentru prima oara cand vad un atac,
daca poti sa imi spui cum se desfasoara, as stiu si eu cum se poate vedea in brawsar
atacator astăzi la ora 12:08
that's the spirit !
apărător astăzi la ora 12:07
sper sa fac fata, tinand cont ca nu am prea multi aliati
sa vedem sunt curios sa vad ce se intampla
atacatorastăzi la ora 12:06
mai sunt nici 10 min şi aflăm dacă am suficientă armată
apărător astăzi la ora 12:04
scuze dar nu mrea stiu abrevierile, si nu imi place sa vorbesc urat,
jocul este joc
sper sa intelegi acest lucru
si sa ai adestui ostasi
atacator astăzi la ora 12:03
e bine că nu te superi :D
sper să-mi laşi şi mie ceva resurse şi trupe să-ţi sparg ^_^
apărător astăzi la ora 12:01
cum vrei tu
atacator astăzi la ora 12:00
de plictiseală ...
apărător astăzi la ora 11:54
de ce ma ataci
 

DeletedUser

Guest
noroc cu discutia ca s-a inceput sa se posteze mesaje,avem si noi de ce ne amuza :D
 

DeletedUser

Guest
arnn astăzi la ora 20:46
Oki! Stii Tu mai bine!
ValyDLR astăzi la ora 20:44
Puski asta...e un mare rebel...am sa-l trag de urechi pentru nejustificarile lui.
arnn astăzi la ora 19:27
Parca...ne cunoastem de undeva! Ai jucat triburi pe L6 cumva???
Ai un coleg (din Grepolis) pe insula. Puski i se spune ...care ataca nejustificat. Stii ceva de el?


Deci Puski...te rog sa ai grija :)))
 
Sus