Mesaje Amuzante Lumea Beta

DeletedUser

Guest
Uitati aici

A se citi de jos in sus --- am schimbat doar numele baietilor sa nu cumva sa se supere.


elserios astăzi la ora 20:58
da:))
Vioi pe 27.07.2010 la ora 19:28
Ti-a placut?
elserios pe 27.07.2010 la ora 19:26
:))..ceai ma?:))..
Vioi pe 27.07.2010 la ora 19:18
Am 4500 de puncte. Temetiva si fie-va frica de multitudinea mea de puncte, hahahaha(ras malefic)
elserios pe 27.07.2010 la ora 19:09
cei care aveti sub 1000 de puncte acceptati invitatia lui baiat cu invitatie
 

DeletedUser

Guest
nnaee astăzi la ora 18:12
Tu cu armata aia vrei sa ma cuceresti ,de astazi suntem in razboi ,aveam nevoie de puncte de cultura si nu stiam pe cine sa atac ,vad ca te-ai oferit tu ,am vre-o 4 conturi si toate orasele sunt in mai multe aliante deci pregatestete :))

El e!
 

DeletedUser4559

Guest
alecsander I astăzi la ora 06:12
retrage naca sau it fac ticket elly
alecsander I astăzi la ora 06:11
daca nu retragi nava nu mai avrti nici o sansa ! Pana nu se termina jocul iti JUR ca nu te las sa vezi sfarsituș ! Asta e o sansa unica ș)


PS: Dupa cum vedeti, exista un clarvazator printre noi ... nu prea familiarizat cu tastatura calculatorului, dar convins de identitatea mea ... :) Eu cred ca merita un Oscar ptr interpretarea situatiei si o corigenta la limba si literatura romana ...
 

DeletedUser

Guest
Va rog incercati sa va limitati la mesaje amuzante si la discutii pe seama lor.

Paginile intregi de discutii pe langa subiect (inclusiv ultimul mesaj ce s-a vrut amuzant) au fost sterse.
 

DeletedUser

Guest
kufra astăzi la ora 19:08
mai dute si te-mpusca.....eu azi am castigat cat castigi tu intr-o luna ...de BANI vorbesc. Da-le tu fetelor tale orasele cucerite, fiindca eu ii dau baiatului meu bani cat castigi tu intr-o luna. Esti multzumit ?..fiindca eu sunt multzumit de ziua de azi. Se vede ca esti infantil. Eu am 44 ani, 5 joburi din care una o afacere personala BUNA. Ramai tu cu satisfactiile de aici, eu am renuntzat la joc....dupa cum ai vazut si singur.
 

DeletedUser

Guest
bungi astăzi la ora 11:40
cum fac la templu sa activez cioarra aia care are 60 de favoruri ca am 154 favoruri

asta chiar ca e buna.cioara :D :D
 

DeletedUser

Guest
ar trebui inchise toate topicurile de acest gen cu mesaje amuzante pe toate lumile.

Va rugam numai deschideti topicuri cu mesaje sau rapoarte amuzante pe nici o o sectiune,doar nu se fac diferente de la o lume la alta!
 
Sus