Medalii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
pai daca debitati numai aiureli .... cum sa dai medalie la puncte jucatorului si la orase , pai degeaba ai 1 milion de puncte si 80 orase dk ai cucerit toate fantomele de pe mare si ai facut festivaluri de s-au rupt bocancii la soldati si in realiatate nu ai nici o realizare ..... intelegi ? valoare unui jucator se vede pe grepostats si la punctele de batalie , restul e poezie ....... si inca ceva nu poti sa joci pe 7 lumi cu conturi de 80 orase si sa o faci foarte bine pe toate lumile nici daca stai 24 de ore pe zi pe acest joc ........


Colegu' daca tie ti se pare corect, dupa mai mult de 1 an de joc pe mai multe lumi + rezultate bune, sa nu ai o medalie care sa te diferentieze fata de restul jucatorilor care au 10 orase de exemplu, atunci mai bine iti ti propria parere pentru tine. :-&
 

DeletedUser5815

Guest
am uitat sa votez "pro" :D

criteriile exacte sunt doar amanunte, ideea e importanta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Colegu' daca tie ti se pare corect, dupa mai mult de 1 an de joc pe mai multe lumi + rezultate bune, sa nu ai o medalie care sa te diferentieze fata de restul jucatorilor care au 10 orase de exemplu, atunci mai bine iti ti propria parere pentru tine.


care sunt rezultatele alea bune ?
 

DeletedUser

Guest
Vrei sa iti fac CV-ul propriu sau ce ? X(
Eu doresc ca toti jucatorii buni de pe jocul GREPOLIS.Ro sa fie diferentiati fata de cei care sunt incepatori. B-)
 

DeletedUser

Guest
nu ma intereseaza Cv-ul tau pe mine ( poate pe ceilalti ) ca m-am uitat pe grepostats sa vad cu cine stau de vorba , ai pe o lume 86 orase si ai visuri de campion , dar nu ne spui ca ai luat toate fantomele de pe acea lume :)) ......... eu te-am intrebat ce realizari marete ai in afara de cuceritul fantomelor si probabil socializarea pe forumul aliantei :))
dk propuneai medalia regele fantomelor imi facea mare placere sa ti-o incredintez
 

DeletedUser

Guest
Ai noroc, ca azi sunt foarte calm, si nu imi place sa injur.
Daca tie iti place ca pe BETA sa ai aceleasi medalii pe care le are si un jucator de 50.000p atunci felicitari tie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
mai , om bun , tu nu intelegi ca un jucator care joaca de putin timp nu poate avea aceleasi medalii pe care le are un jucator vechi cu realizari relativ bune cum spui tu ..... medalile se dobandesc functie de realizarile pe care le faci si nu poti indeplini in 2 luni de joc conditiile ca sa primesti toate medaliile , si cei noi ca si cei vechi le vor primi in timp , dupa implicarea fiecaruia in joc .....
si sa sti ca nu ma consdirer norocos , mai ales pt simplul fapt ca injuraturile de care vorbesti inseamna doar incapacitatea ta de a aduce argumente solide in ajutorul afirmatiilor pe care le-ai facut ....... sau capacitatea de a injura reprezinta pt tine o mare realizare la acest joc ? si dk stau bine sa ma gandesc si ma fortez putin te fac si la injuraturi :)) ........... deja devi penibil ........
 

DeletedUser

Guest
Rebelule , da'ti 2 palme si revinoti , vorbesti numai aiureli , mare jucator bun , a facut si el baieti 1 mil puncte si , se rupe pe el acum ca e jucator bun , si pariez ca nu are nicio treaba ..


http://ro.grepostats.com/world/ro6/player/147279/history
200k puncte de batalie si 1100k puncte .. :-j
http://ro.grepostats.com/world/ro9/player/147279/history
350k puncte si 25k puncte de batalie ..
Deci , trebuie sa mai duci batalii ca sa dovedesti ca esti un jucator experimentat , nu sa faci parade ;).

Deci uitati'va putin la ce puncte de batalie are , a facut numai parade .. Rebelule , revinoti la realitate , mai ai timp pana sa fii un "jucator bun" .. :-j
 

DeletedUser

Guest
B-) HA HA HA ce amuzanti sunteti...
Pai cu ce ma ajuta punctele de batalie ? Ma lupt cu un jucator care are acelasi numar de orase ca si mine , si puncte de batalie fara numar.... cu ce il ajuta, atata timp cat toate orasele imi sunt full cu trupe si am propria strategie ? ;)
Fiecare are propria strategie, iar pentru mine punctele de batalie nu reprezinta o tinta pe care mi-am propus sa o urmez. :p
 

DeletedUser

Guest
Si nu am stabilit eu criteriile. Mie imi convine sa ziceti:
-1.500.000p
-1.000.000puncte de batalie
-100orase
etc... deoarece intr-o zi voi ajunge la ele, la fel ca alti jucatori. /:)
 

DeletedUser5815

Guest
mai, dar ce conteaza cum a ajuns unde a ajuns? ... in fond, daca criteriile pentru a intra in lumea eroilor sunt de tot rasul, prin comparatie ceea ce a propus el e mult mai ok ... nu vad unde e problema
 

DeletedUser

Guest
Pai e o problema...si ar trebui adaugate si niste puncte de batalie la medalia aia;
Si cu experienta de un an...../:)....nimeni nu poate sa-si dea seama cata experienta ai ca sa-ti dea o medalie...poate doar inamicii. Degeaba ai tinut si dezvoltat un cont timp de un an daca nu ai invatat nimic despre joc!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Si doresti acuma sa iti raspund la intrebari despre Grepolis sau ce ca sa demonstrez ca stiu Grepolis ?
Daca eram cucerit pana acuma, dovedeam ca nu sunt bun la Grepolis nu ?
Medalia ar trebui sa se ia dupa punctaj,orase,activitatea (1-2-10ani),punctele de batalie,etc.
 

DeletedUser5815

Guest
poate ca experienta ar trebui luata in calcul si prin prisma oraselor pierdute ... nu cedate
pana la urma, conteaza sa ramai in picioare pana la sfarsit, cu nervii tari si sa nu pierzi... cam asa cred eu ca se castiga razboaiele
degeaba ne batem cu pumnii in piept ca i-am batut pe x sau y de le-a sunat apa, daca la un moment dat clacam ... razboiul psihologic cred ca are mare importanta
 

DeletedUser

Guest
Cu puncte de batalie si fara "experienta de un an" arata ceva mai bine...desi nu vad ce rost are medalia.
Exista deja o medalie pentru puncte; una pentru orase; chiar daca nu exista medalii pentru puncte de batalie, nu vad ce rost are sa le combini intr-o medalie.
 

DeletedUser

Guest
Medalia sa se refere la experienta, nu la orase,puncte atunci.... ? E bine ? Sa fie clasificata dupa luni si ani.
Oricum nu cred ca se va pune in aplicare, deci consider topic inchis (sau mai bine STERS). Va rog nu mai postati. ;)
 

DeletedUser7295

Guest
Eu mai am o luna si fac 1 an de cand joc.
Am 52 de orase si experienta pt 55 si vreau sa sarbatoresc atacand .
 

DeletedUser

Guest
Si doresti acuma sa iti raspund la intrebari despre Grepolis sau ce ca sa demonstrez ca stiu Grepolis ?
Daca eram cucerit pana acuma, dovedeam ca nu sunt bun la Grepolis nu ?
Medalia ar trebui sa se ia dupa punctaj,orase,activitatea (1-2-10ani),punctele de batalie,etc.

*Faptul ca nu ai fost cucerit pana acum valoreaza prea putin. Dupa cum am spus, experienta nu se masoara in ani de joc. Daca ai fost tot timpul inconjurat de aliati , ai cucerit orase fantoma si ai rezistat asa 20 de ani nu inseamna ca ai experienta.
*Daca vrei sa se puna la medalie activitatea, dupa cum ai spus in ultimul post, mi se pare in regula, dar experienta nu se poate pune intr-o medalie...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus