Medalii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Propun crearea unei medalii prin care jucatorii ,,profesionisti" sa se diferentieze de restul jucatorilor, printr-o medalie, si printr-o diploma (asemanatoare cu cea pe care o primesc jucatorii care au terminat minunile).
Medalia sa poata fi primita dupa urmatoarele criterii:
-experienta mai mare de 1 an
-peste 1.111.111puncte
-peste 85orase
-sa fie in top 50 in lumea in care joaca. :D
 

DeletedUser7794

Guest
e destulde buna ideea dar conditiile pt a primi medalia trebuie sa fie schimbate
experientade joc:1 luna;6 luni;1 an; si 4 ani;
pct;10.000;100.000;1.000.000 si10.000.000.
orase:10;50;100 si150 orase.

Cam astea ar trebuii sa fie conditiile.
 

DeletedUser

Guest
As mai dori sustinatori, care sa vina cu criterii prin care noi sa primim medalii.
Nu mi se pare corect de exemplu ca dupa 2 ani de joc, si sa joc pe mai mult de 7 lumi, si sa fac performante bune pe fiecare, sa ma trezesc, ca jucatorii de pe o lume, indiferent ca sunt slabi sau buni, primesc fiecare medalia ca au construit 4 minuni, si poate ei nu au participat deloc la minunea respectiva. :-&
;)
 

DeletedUser

Guest
E o idee buna .. dar eu ce fac care mi-am sters contul de 900k puncte?:))
si am avut unul ( dar l-am cedat ) de vreo 1 milion si ceva .. Kissgalicz ( beta ) .
 

DeletedUser

Guest
Asta e Akmone :"> :p
Alti sustinatori ? Adminii iau in calcul ceea ce zicem, sau postam aiurea ? :-/ :(
 

DeletedUser

Guest
hai daca imi trimiti cate 500 din fiecare resursa iti dau pro!
 

DeletedUser6401

Guest
Eu sunt pro colegu'.

Ma gandeam sa fie urmatoarele cerinte:
-joaca de mai mult de 1 an (sau 2 chiar);
-a acumulat cel putin 1.000.000 puncte;
-a cucerit cel putin 70/80 orase;
-a ajuns printre primii 40/30 jucatori in lume.
 

DeletedUser

Guest
Credeti ca mai are rost acest topic, daca nimeni nu ne baga in seama >? X(
 

DeletedUser6401

Guest
Asteptam si noi o parere a adminilor. Din cauza asta a spus Rebelul ca nu ne baga nimeni in seama.
 

DeletedUser

Guest
pai daca debitati numai aiureli .... cum sa dai medalie la puncte jucatorului si la orase , pai degeaba ai 1 milion de puncte si 80 orase dk ai cucerit toate fantomele de pe mare si ai facut festivaluri de s-au rupt bocancii la soldati si in realiatate nu ai nici o realizare ..... intelegi ? valoare unui jucator se vede pe grepostats si la punctele de batalie , restul e poezie ....... si inca ceva nu poti sa joci pe 7 lumi cu conturi de 80 orase si sa o faci foarte bine pe toate lumile nici daca stai 24 de ore pe zi pe acest joc ........
 

DeletedUser6401

Guest
"aiureli"?! Mie nu mi se par niste aiureli. Oricum referitor la punctele de batalie ai mare dreptate. Daca s-ar adauga si medalia aceasta una dintre cerinte ar trebui sa fie depasirea unui anumit numar de puncte de batalie.


"si inca ceva nu poti sa joci pe 7 lumi cu conturi de 80 orase si sa o faci foarte bine pe toate lumile nici daca stai 24 de ore pe zi pe acest joc" Aici sunt de acord cu tine. Daca vrei sa joci bine trebuie sa joci doar pe o lume, maxim doua.
 

DeletedUser5815

Guest
depinde ce intelegi prin a "juca bine" .... daca tintesti top 10 cel putin pe toate, banuiesc ca e imposibil.... dar daca a juca bine inseamna, sa zicem, top 80 simultan, eu zic ca e posibil
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus