Medalii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Atunci te invit sa cunosti doar 5 dintre vecinii mei care sunt mai puternici ca mine, si imi sunt dusmani, si apoi poate iti vei schimba parerea.
 

DeletedUser

Guest
Man, poti sa ma inviti sa cunosc pe cine vrei....la numarul de puncte de batalie pe care-l ai, vecinii aia sunt ca si inexistenti...poate doar te incurca la cucerit orase fantoma...
 

DeletedUser

Guest
Si tu mai exact cum faci cand vezi orase fantoma ? Din pacate la mine sunt jucatori puternici si le este greu sa isi stearga conturile, asa ca nu am de unde cuceri orase fantoma...
Si ce problema aveti daca as cuceri orase fantoma ? Inseamna ca am fost capabil sa le cuceresc :))), daca voi nu puteti ;)
 

DeletedUser7295

Guest
Atunci te invit sa cunosti doar 5 dintre vecinii mei care sunt mai puternici ca mine, si imi sunt dusmani, si apoi poate iti vei schimba parerea.

Am avut atacuri de la unii din Brothers la mai mult de 35 de ore .
 

DeletedUser7295

Guest
Si tu mai exact cum faci cand vezi orase fantoma ? Din pacate la mine sunt jucatori puternici si le este greu sa isi stearga conturile, asa ca nu am de unde cuceri orase fantoma...
Si ce problema aveti daca as cuceri orase fantoma ? Inseamna ca am fost capabil sa le cuceresc :))), daca voi nu puteti ;)

Decat sa cuceresc orase fantoma mai bine cuceresc unul teapan de 4000 pct sau intemeiez.
 

DeletedUser

Guest
Si tu mai exact cum faci cand vezi orase fantoma ? Din pacate la mine sunt jucatori puternici si le este greu sa isi stearga conturile, asa ca nu am de unde cuceri orase fantoma...
Si ce problema aveti daca as cuceri orase fantoma ? Inseamna ca am fost capabil sa le cuceresc :))), daca voi nu puteti ;)

*Cand vad orase fantoma fac acelasi lucru ca tine...doar ca eu nu vad DOAR orase fantoma.
*Nu am fi avut nicio problema cu faptul ca tu cuceresti orase fantoma daca nu cereai o medalie la care una din conditiile pentru obtinete era experienta....dar se vede treaba ca nu o cereai pentru tine....
 

DeletedUser

Guest
Ce nu intelegi ca eu am dat un exemplu pe criterii, si de aceea am cerut si parerea voastra sa fixam impreuna criteriile. OK ?
 

DeletedUser7295

Guest
Level I : Orase-5,Puncte-30.000,Puncte de batalie-5.000
Level II: Orase-20,Puncte-250.000,Puncte de batalie-25.000
Level III: Orase-50,Puncte-600.000,Puncte de batalie-45.000
Level IV: Orase-100,Puncte-1.250.000,Puncte de batalie 80.000

Ms de atac Rebelule B-) B-) B-) !!!
Ce ai in el ?
Usoare sau Atac terestru cu nave rapide ?
 

DeletedUser

Guest
:):):)serios ?nu-mi vine a crede...va purtati ca niste copii...
 

DeletedUser

Guest
@Adrian: imi pare rau ca fac 30ore cu el, si te-am atacat de pe un oras aproape de tine :((((( , daca nu trimiteam de pe toate orasele sa fac puncte de batalie, doar ai zis ca am nevoie de puncte :D. Daca nu aveam experienta nu foloseam vraja ca sa nu poti sa recunosti cu ce te atac :p... si daca ai avea experienta ai stii fara vraja cu ce te atac B-)
 

DeletedUser7295

Guest
Ma ataci cu Usoare sau atac rapid.
Si eu am nevoie de cultura si o fac cand atac cu usare si cu trupe terestre cand distrug multe trupe
 

DeletedUser

Guest
las-o balta... imi pare rau ca suntem departe, si nava de colonizare nu are combustibil pentru mai mult de 48ore :-s
Apoi va aratam cine este cuceritor de fantome. B-)
 

DeletedUser

Guest
HA HA HA ce amuzanti sunteti...
Pai cu ce ma ajuta punctele de batalie ? Ma lupt cu un jucator care are acelasi numar de orase ca si mine , si puncte de batalie fara numar.... cu ce il ajuta, atata timp cat toate orasele imi sunt full cu trupe si am propria strategie ?
Fiecare are propria strategie, iar pentru mine punctele de batalie nu reprezinta o tinta pe care mi-am propus sa o urmez.

@ REBELULE nu poti sa te bati cu unu cu acelasi numar de orase si puncte de 10 ori mai multe ca tine , cu siguranta te va bate el mar pentru-ca punctele alea de batalie atacator/aparator inseamna experienta in joc , adica ala cand te ataca stie cum sa o faca ca sa te lase fara orase (ca a mai facut-o si cu altii pana sa ajunga), deci cam cu asta il ajuta , cu siguranta in asaltul asupra oraselor tale va folosi cateva elemente de atac care pt tine vor fi surpriza si nu vei sti cum sa reactionezi ........... si nu conteaza ca ai orasele full de trupe ca si el va avea full-uri de atac si oricum dk ai 10-20 orase mai pe langa el n-o sa le poti blinda pe toate ca sa fie impenetrabile .....
si ca numar de orase daca el ar fi facut festivaluri ar fi avut un numar cu mult mai mare de orase decat tine pentru-ca se obtine mai usor cultura (si cu resurse mai putine) din festivaluri decat din parade triumfale ...... si majoritatea care nu au tangenta cu lupta cea mai importanta startegie pentru ei este : Da Doamne sa nu ma atace ........ si dk totrusi divinitatea nu-l ajuta baga tot ce prinde in defensiva si sta si se uita cum dispar trupele si intra nava ........
iar punctele de batalie nu sunt o tinta , le dobandesti in urma actiunilor si a activitatii la acest joc ...........
 

DeletedUser7295

Guest
@ REBELULE nu poti sa te bati cu unu cu acelasi numar de orase si puncte de 10 ori mai multe ca tine , cu siguranta te va bate el mar pentru-ca punctele alea de batalie atacator/aparator inseamna experienta in joc , adica ala cand te ataca stie cum sa o faca ca sa te lase fara orase (ca a mai facut-o si cu altii pana sa ajunga), deci cam cu asta il ajuta , cu siguranta in asaltul asupra oraselor tale va folosi cateva elemente de atac care pt tine vor fi surpriza si nu vei sti cum sa reactionezi ........... si nu conteaza ca ai orasele full de trupe ca si el va avea full-uri de atac si oricum dk ai 10-20 orase mai pe langa el n-o sa le poti blinda pe toate ca sa fie impenetrabile .....
si ca numar de orase daca el ar fi facut festivaluri ar fi avut un numar cu mult mai mare de orase decat tine pentru-ca se obtine mai usor cultura (si cu resurse mai putine) din festivaluri decat din parade triumfale ...... si majoritatea care nu au tangenta cu lupta cea mai importanta startegie pentru ei este : Da Doamne sa nu ma atace ........ si dk totrusi divinitatea nu-l ajuta baga tot ce prinde in defensiva si sta si se uita cum dispar trupele si intra nava ........
iar punctele de batalie nu sunt o tinta , le dobandesti in urma actiunilor si a activitatii la acest joc ...........


Punctele de batalie le primesti cand ataci,cand esti atacat si cand ai trupe in sprijin la aliati.
 

DeletedUser

Guest
Faza cu sprijinul doar acuma sa aplicat.

PS: Nu ma subestima :)), crezi ca daca are mai multe puncte de batalie, si este egal la orase si punctaj cu mine, este automat mai bun ca mine ? Nu ma cunosti :))
 

DeletedUser

Guest
@ REBELULE nu poti sa te bati cu unu cu acelasi numar de orase si puncte de 10 ori mai multe ca tine , cu siguranta te va bate el mar pentru-ca punctele alea de batalie atacator/aparator inseamna experienta in joc - ai zis altceva :">
 

DeletedUser7851

Guest
V-am rugat sa va referiti strict la subiect, nu sa va atacati reciproc
Subiect Inchis.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus