luna cadourilor

DeletedUser

Guest
Click dreapta vezi sursa paginii sau view page source in orice caz sa fie ceva cu sursa paginii...dai pe el si dupa apesi ctrl+f cauti day1 si iei coordonatele.
 

DeletedUser

Guest
Vizualizare sau View la Mozilla Firefox se afla sus ...

Fisier, Editare, Vizualizare, Istoric, Semn de carte, Unelte, Ajutor


meniuy.jpg
 

DeletedUser

Guest
iata ce trebe sa faceti ca sa gasiti cadouri

1 va logati
2 deschizi harta -aia pe care vezi toata insula ta de sus , aia pe care trimiti atacuri la satele detarani
3 tastezi CTRL+U sa se deschida o fereastra in browser
4 tastezi CTRL+F si apare jos o fereastra de cautare unde scrii "day"
5 pe urma te uiti la fiecare zi day1 x si y
6 apoi o sa gaseti toate cadourile

va sfatuiesc sa aveti unde depozita ;)

Ms :D de ajutor
 

DeletedUser

Guest
??????????????

adminilor cum gasesc cadoul???...am facut cele scrise mai sus si tot nu-l gasesc...daca schimb de pe un oras pe altu si dau pe source mi se schimba la day_1 coordonatele si tot nu gasesc...ce sa fac???...e si joc pe luma alpha
 

DeletedUser

Guest
Scrie la harta in coltul stanga jos coordonatele 748|886, valabile pt lumea Alpha si trebuie sa iti apara. Urmareste si tu toate posturile...s-a mai explicat de atatea ori.
 

DeletedUser

Guest
multumesc celor care au ceva cunostinte de html ca sau deranjat sa ne arate cum sa cautam..... dar cei de la innogames si au cam batut joc de noi cu faza asta


presupun ca cei de la innogames au primit prea multe reclamatii acum iti apare pe harta (aici vb de delta) jos in dreapta o imagine cu un cadou pe care scrie zi 1-marea 99.... nu iti arata coordonatele dar macar stii unde sa cauti
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
adminilor cum gasesc cadoul???...am facut cele scrise mai sus si tot nu-l gasesc...daca schimb de pe un oras pe altu si dau pe source mi se schimba la day_1 coordonatele si tot nu gasesc...ce sa fac???...e si joc pe luma alpha

IMPARATUL IADULUI ai reusit sa iti iei cadoul ... ?
 

DeletedUser3796

Guest
am vazut cadoul si am apasat pe el dar nu sa intampllat nimic
 

DeletedUser

Guest
dip dip cadourile sunt fiecare pentru o anumita zi...de ex cadoul 1- ziua 1...tu probabil ai gasit cadoul pentru alta zi si de asta nu se deschide.
 

DeletedUser

Guest
cadouri

ce trebuie sa fac sa deschid cadourile :??
am vazut in coltul mapei 1 marea 54

ce trebuie sa fac????
 

DeletedUser

Guest
quickreply.gif

Cadoul se afla in Marea 54...acolo trebuie sa-l cauti. Pe ce lume joci? Si vezi ca mai e un topic despre asta deschis unde te poti informa!
 

DeletedUser

Guest
joc pe epsilon
si mai bine zis ce trebuie sa caut un cadou sau numar?
 

DeletedUser

Guest
quickreply.gif

Dai harta si scrie in coltul din stanga jos coordonatele: 589|483...colo gasesti cadoul si dai click pe el.

112zj.jpg
 
Sus