luna cadourilor

DeletedUser

Guest
am citit anuntul postat de administratorii acestui forum dar as dorii mai multe detalii despre cum se intra in posesia acelor cadouri????

vor primii toti jucatorii care gasesc numarul pe harta cadoul sau numai primii 10
 

DeletedUser

Guest
si cum dam de harta?intram pe infogames.ro?

E vorba de harta acestui joc.

@hekia: Nu stiu sa-ti raspund. Insa dupa cum s-a scris in anunt, fi atent la mesajul primit in momentul gasirii numarului.

Am sa-l intreb pe Stil sau am sa-l rog pe el sa raspunda intrebarilor de genul acesta.
 

DeletedUser

Guest
Cum Adica luna Cadourilor

DIn cate am citit luna cadourilor este de pe 1 decembrie. Nu inteleg unde voi gasi numarul sa pot lua cadoul dat:confused: va rog ajutor.

Respect,
Andr3o
 

DeletedUser2467

Guest
Topic inutil

nu mai deschideti topicuri aiurea ...o sa vezi cand o sa fie...deocamdat nu se stie probabil Stil ne va da mai multe informatii
 

DeletedUser

Guest
S-a deschis deja un topic tot pe aceasta tema.Din cate am inteles il vei gasi in partea dreapta a hartii.Mai multe detalii ne va da Stil.
 

DeletedUser

Guest
Creca m-am prins 1 decembri marea 1 cam asa cred ca ar fi.
 

DeletedUser

Guest
O intrebare:

-Daca un jucator gaseste cadoul,s-a terminat cu el in acea zi sau mai poate fi gasit si de alt jucator?
 

DeletedUser2467

Guest
Frateee o sa ne spuna unul din moderatori/admini sau chiar stil.asa ca aveti rabdare.
 

DeletedUser

Guest
Se pare ca aceste cadouri vor putea fi vizibile pe harta si vor pluti pe apa din jurul insulelor. Aceste cadouri vor fi numerotate cu cifre de la 1 la 24.Numarul va indica ziua in care se poate dechide respectivul cadou.(December 1st = Present 1, December 14th = Present 14).
Presupun ca aceste cadouri se gasesc o singura data pe harta serverului de joc si tot ce trebuie sa faceti este sa le gasiti pe harta si sa dati click pe ele.
Cadourile nu vor disparea de pe harta si nu creaza competitie intre jucatori, deci toata lumea poate gasi cadourile.
Cadourile pot fi valorificate doar in ziua desemnata, deci cadoul nr1 poate fi deschis doar pe 1 decembrie. Daca abia pe 2 decembrie gasiti cadoul nr1 el nu mai poate fi dechis.
Cadourile vor fi transferate pe polisul curent pe care va aflati si poate consta in trupe, nave sau resurse, acest lucru fiind sugerat prin sfatul de a avea destul spatiu in ferma si depozit pt a primi cadourile.

Aceste informatii sunt luate dupa un server strain.
 

DeletedUser

Guest
Multe spun ca fac innogames,inca nu am vazut nimic.Presupun ca aflam pe 1.
 

DeletedUser3728

Guest
sau ne da de ales in fiecare zi de pe 1.dec pane pe 24.dec cine stie.
 

DeletedUser3728

Guest
pe the west era mai simplu primeai o misiune la maria si ca recompensa primesti calendarul il deschizi in fiecare zi din dec pana pe 24 dar fiti aneti e ziua 1 il deschizi a usa nr.1
 

DeletedUser

Guest
quickreply.gif

Cred ca apar toate din ziua 1, dar nu le poti deschide decat in ziua desemnata. Totodata cred ca ele se vor gasi la coordonate diferite pt fiecare player si va consta in bonusuri diferite pt fiecare player.
 

DeletedUser

Guest
:confused:vrei sa spui ca trebuie sa caut pe toate marile?
ca nu inteleg
 

DeletedUser47

Guest
În partea din dreapta a hărţii (harta de dai clik pe ea din colţul de sus dreapta) vei găsi un cadou cu o cifră pe el. Dai clik şi îţi primeşti cadoul. Cadoul respectiv va "pluti" pe apă. Acum depinde de norocul fiecăruia ce fel de cadou va găsi.
 

DeletedUser

Guest
Un mic sfat: sa aveti grija ca atunci cand desfaceti cadoul sa aveti pe orasul curent suficient spatiu de depozitare in depozit, cat si suficienta populatie libera in ferma ( cadoul va fi trimis pe orasul respectiv si nu pe un altul, iar daca nu poate fi primit din cauza lipsei de spatiu din ferma si/sau depozit el se pierde)
;)
 

DeletedUser2467

Guest
Hello Players,

We are happy to announce that the Grepolis Advent Calendar will start on the 1st of December, and continue till Christmas eve, December 24th!

During that time, presents will be floating in the ocean on the world map view. All presents are numbered. The number shows you on which day you will be able to open the present (December 1st = Present 1, December 14th = Present 14). Each present can only be opened on its assigned day. Be aware that opening old presents (Present 1 on December 2nd) is not possible. The present will be transferred to the city that you are currently using. Please make sure that you have enough space (population, resources) to receive the gifts. Gifts lost this way cannot be reimbursed so please be careful. We hope these little treats will aid you in your game, and provide enjoyment during the holiday season.

InnoGames wishes everyone a merry Christmas and a happy new-year!

Sincerely,

The Grepolis Team

asa ca sa nu mai aud cand?ce?unde?...baietii destepti vor traduce ce este succes.
 
Sus