luna cadourilor

DeletedUser

Guest
cum s a spus si mai inainte se vor primii resurse si trupe
probabil trupe care ocupa 500 populatie si in jur de 10k/resursa(sau productia pe juma de zi)
 

DeletedUser

Guest
Deci cadoul se poate afla oriunde pe intreaga harta a lumii?...inseamna ca am mult si bine de cautat...
 

DeletedUser

Guest
eu am cautat si tot nu am gasit vreun cadou.e pacat sa faca ceva frumos dar sa nu fie accesibil tuturor sau sa fie asa criptici la explicatii:mad:
 

DeletedUser

Guest
nu se poate asa ceva Stil ne-ai promis cadouri unde sunt cred ca toti deabea asteapta sa le vada :eek:

Deci asteptam raspuns niste indicii ceva!!!!
 

DeletedUser

Guest
Cadourile au aparut. Trebuie doar sa gasiti numarul corespunzator zilei din luna si sa deschideti acel cadou.
 

DeletedUser

Guest
eu nu am auzit nimic de la vre un jucator sa fi gasit cadoul
un indiciu macar sau unde sa cautam ca acum nu stau sa caut o zi intreaga pentru o chestie.....
 

DeletedUser

Guest
Cadourile din toate zilele sunt deja pe harta. Insa ele nu pot fi deschise decat in zilele alocate lor. (Astazi cadoul cu numarul 1).

Un mic pont totusi: Ele nu sunt vizibile decat pe harta normala (cea accesata in prima faza, pentru trimiterea atacurilor, suportului, etc). Astfel, sunt putin mai greu de gasit.
 

DeletedUser3702

Guest
Si sa intelegem ca nu sunt de ajuns pentru toata lumea?
 

DeletedUser

Guest
am gasit primul cadou
ele exista si exista si pentru zilele urmatoare cu siguranta
 

DeletedUser3702

Guest
Mie incepe sa-mi para o gluma proasta. Nu am inca dovezi dar daca e asa cum se spune pe aici chiar e ...

In primul rand ca un cadou nu se cauta in disperare si nu sunt puse conditii la primire.

Asta seamana mai mult a bonus.

Deci, stimabililor, daca e luna cadourilor sa fie cadouri, oferite neconditionat si din suflet.

Daca nu sunteti dispusi sa faceti asta spuneti-i "luna bonusurilor ascunse"!
 

DeletedUser

Guest
cadouri

nu le gasiti decat pe harta mica
ce pot sa va spun este ca eu nu le caut:D
 

DeletedUser

Guest
luna cadourilor ce gluma buna
PAI DAK E CADOU EU CE FAC CAUT 99 de continente ca un prost?????

din ce am gasit pe .en ca reward a luat unu 1500 lemn 750 piatra si 750 argint
eu ma cac pe el event , macar de iti zicea de la inceput ca trebuie sa cauti ca un prost si ii spunea luna cadourilor fantoma..............................
dak e cadou atunci sa fie cadou
bai frate e ziua unu gasesti cadoul in continentul 1 si cu asta basta........... nu cauti ca prostu ma cac in el event
 

DeletedUser

Guest
salutare tuturor

eu nu am gasit nimic sau nu stiu exact unde sa caut :(
 

DeletedUser3745

Guest
luna cadourilor ce gluma buna
PAI DAK E CADOU EU CE FAC CAUT 99 de continente ca un prost?????

din ce am gasit pe .en ca reward a luat unu 1500 lemn 750 piatra si 750 argint
eu ma cac pe el event , macar de iti zicea de la inceput ca trebuie sa cauti ca un prost si ii spunea luna cadourilor fantoma..............................
dak e cadou atunci sa fie cadou
bai frate e ziua unu gasesti cadoul in continentul 1 si cu asta basta........... nu cauti ca prostu ma cac in el event
Is nou pe server pe mine m-ar interesa pe la ce coordinate ai gasit cadoul?
ms anticipat
 

DeletedUser3745

Guest
Hello Players,

We are happy to announce that the Grepolis Advent Calendar will start on the 1st of December, and continue till Christmas eve, December 24th!

During that time, presents will be floating in the ocean on the world map view. All presents are numbered. The number shows you on which day you will be able to open the present (December 1st = Present 1, December 14th = Present 14). Each present can only be opened on its assigned day. Be aware that opening old presents (Present 1 on December 2nd) is not possible. The present will be transferred to the city that you are currently using. Please make sure that you have enough space (population, resources) to receive the gifts. Gifts lost this way cannot be reimbursed so please be careful. We hope these little treats will aid you in your game, and provide enjoyment during the holiday season.

InnoGames wishes everyone a merry Christmas and a happy new-year!

Sincerely,

The Grepolis Team

asa ca sa nu mai aud cand?ce?unde?...baietii destepti vor traduce ce este succes.
Aicea nu apare nimic despre partea dreapta
Pare sa fie cadoul oriude de pe harta,dar sa maturi toata harta mi se pare putin exagerat
 
Sus