Lumea Taras - Lumea viitorilor zei

Raresq1

Membru activ
Ca fost jucator in Band te rog sa definesti cuvantul "masiv", ca eu personal nu prea am simtit nici o "masivitate" si nici macar "sprijin"... O fi fost pe la altii...
intreaba l pe colegul flerp, de masivitate :)) numa 35000 de rapide are pe granite :) si n-o spun cu frustrare, doar ca detaliu.
 

asdphones

Stie Tot
intreaba l pe colegul flerp, de masivitate :)) numa 35000 de rapide are pe granite :) si n-o spun cu frustrare, doar ca detaliu.
Nu te contrazic... Eu am vorbit doar pentru mine...Eu oricum nu mai joc pe lumea asta ( bineinteles pentru ca nu faceam fata ), asa ca va urez succes!
 
Ultima editare:

asdphones

Stie Tot
Ăsta e cel mai top jucător din ro, exact ca friends ul..

Omu câștigă servere și când nu este activ/prezent pe ele =))) dar la final apare și latră pe aici :)))))
Nu stiu ce sa zic, chiar nu cunosc dramele de pe asediu.. Eu nu am nici coronita macar... vai de mine.. ultima gaina..Altii sunt topuri...Am ramas si fara orase... sunt locul 400 pe lumea pe care joc ( nu stiam ca sunt 400 de jucatori ) ...O iau pe urmele zeului, ma retrag de pe forum :))
 

TereX

Membru activ
intreaba l pe colegul flerp, de masivitate :)) numa 35000 de rapide are pe granite :) si n-o spun cu frustrare, doar ca detaliu.
Hai că nici cu tine nu mă laud,bocitoarea Sons
“eu nu am bani de bagat in joc “ “vreau sa se ia masuri”
Pe toate grupurile circulă prostiile pe care le vorbești
Dacă iei fakeuri si minimale la fel bocești,dar când e vorba de dat ești primul care încurajeaza dar deh,ești copil prost încă și nu te condamn
 
Hai că nici cu tine nu mă laud,bocitoarea Sons
“eu nu am bani de bagat in joc “ “vreau sa se ia masuri”
Pe toate grupurile circulă prostiile pe care le vorbești
Dacă iei fakeuri si minimale la fel bocești,dar când e vorba de dat ești primul care încurajeaza dar deh,ești copil prost încă și nu te condamn
cum sa fie copil frate, ca asta fute de rupe, tot ce prinde rupe, pula de fer i se zice la el in sat
 

Raresq1

Membru activ
Hai că nici cu tine nu mă laud,bocitoarea Sons
“eu nu am bani de bagat in joc “ “vreau sa se ia masuri”
Pe toate grupurile circulă prostiile pe care le vorbești
Dacă iei fakeuri si minimale la fel bocești,dar când e vorba de dat ești primul care încurajeaza dar deh,ești copil prost încă și nu te condamn
Nu stiu cine te-a intrebat :) am venit cu niste chestii adevarate. n-am plans. am si mentionat.
daca ai probleme cu cititul sa sti ca sunt si profesori pe jocul asta.
Ma bucur ca am fani pe la dusmani :)
n-am cerut sa se ia masuri, va cacati degeaba pe voi :)
dar cand s-a cerut jocul frumos, si eu n-am dat fake uri si nici macar demolari mi se pare de cacat sa faceti vedete ampulea. Da na, bosorogi frustrati, ce sa cer. Bine ca mai sunt si pe la voi oameni faini, deschisi la minte :) Nu numa bolsevici ;)
 

Raresq1

Membru activ
Hai că nici cu tine nu mă laud,bocitoarea Sons
“eu nu am bani de bagat in joc “ “vreau sa se ia masuri”
Pe toate grupurile circulă prostiile pe care le vorbești
Dacă iei fakeuri si minimale la fel bocești,dar când e vorba de dat ești primul care încurajeaza dar deh,ești copil prost încă și nu te condamn
si inca o chestie, se vede ca vorbesti din copac. Fa poza la momentul cand am incurajat vedetismele si fake-urile. Nu ma cunosti, deci lasa papagalul.
Am militat pentru jocul frumos din prima secunda, cand am dat fakeuri am dat fiindca au dat toti. Sau si tu esti vreunu de ,,a intrat pentru gold pe rhammus" si acum comenteaza.
 

TereX

Membru activ
si inca o chestie, se vede ca vorbesti din copac. Fa poza la momentul cand am incurajat vedetismele si fake-urile. Nu ma cunosti, deci lasa papagalul.
Am militat pentru jocul frumos din prima secunda, cand am dat fakeuri am dat fiindca au dat toti. Sau si tu esti vreunu de ,,a intrat pentru gold pe rhammus" si acum comenteaza.
Nu mai activez pe Rhamus dar am prieteni mai în toate alianțele și vorbim și noi una alta,bocitoare
 

TereX

Membru activ
la fel, no namere.
smiley-emoticons-lol.gif
Bila tu esti?
Aici daca nu ai un nume nu ai voie sa iti zici o parere sau sa raspunzi,grepolis fiind ceva unde ajungi cunoscut peste tot in lume
 
Sus