Lumea Taras - Lumea viitorilor zei

Gucci.Stallone

Stie Tot
Luptam pentru 7/7 fara intelegere la minuni , din partea mea daca fac 1-3 minuni ei sa se blocheze serverul :)
Iti dau câteva idei folositoare.

1. La început e foarte important să se deblochese sloturile în inventar și să se stocheze accelerație alea de 500% sau 1000%. Nici nu mai stiu care sunt.
2. Înainte cu aproximativ 2 luni aleasă o zona sigura de minuni și pus pe minuni oameni ok și resursele să ajungă în timp util către minuni.
3. Tot înainte cu aproximativ 2-3 luni stocate accelerării de pe la event + misiuni. De alea de 50% si bagate cu democrat pe perioada minunilor
4. Echilibrate favorurile la zeii și obligatoriu premium activat negustor, preoteasa , administrator și căpitan.
5. Făcuți trimisi pe 8 orase. orase dosr cu trimisi pentru a jefui favoruri din academie și gen calculați cu , cat să dați să furați X număr de favoruri pentru a nu fură mai mult decât nu este nevoie.
De asemenea. Și resurse trebuie să vă dea cei din academii
Aici çu favoruri și resursele făcute grupe de jucatori și dată ora cand se produc favorurile necesare accelerării.
6. Pe perioada minunilor încă un aspect ff bun.
Urmărit la ce oră scot dușmanii minunile și notat fiecare minune si la ce oră este gata + nivelul acesteia pt a știi pe ce accelerati. Dacă sunt destui jucători activi se pot face lejer 4 / 7 dar eu tot cred ca Hakuna vor fi cei care fac 4 sau poate chiar 7.

Ar mai fi câteva aspecte dar ajunge atat
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Și dacă vezi ca nu ai suficient colectiv pt a accelera minunile pe care le scot dușmanii... va axati pe 1 - 3 minuni Sa le scoateți primii
 

ciclin

Stie Tot
Mă bucur ca ma apreciezi. Observi ca spun ai de mine. Nu denaturez adevărul. Am fost slabi atât eu cât și slabul de pricalist că altfel băteam sons-ul.

Ce părere ai despre Abdera ? Friends va ajunge la minuni? Și dacă da, cate veți reuși să faceți?

Bre Smire , nu sunt la interviu .... dar , inca nu ai inteles ca nu sfarsitul e totul ? drumul e esenta , ca si in viata .....
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
A da david.
Și încă un sfat dacă vrei să ai sanse friends fake.. ca original știi ca nu este dar nu conteaza acest aspect ci colectivul.

Lasă ciocul mai usor și da te cu binele pe lângă jucători vechi și importanți precum @ciclin , @mans
Nu te mai lasa influențat de către playeri gen Greutate, Azog. Or fi și ei vechi dar nu au experienta celor 2 punctati mai sus.

@mans a reușit pe Gonnos să facă din imposibil , posibil. A reușit să facă 3 7 deși putea lejer 4 dar probabil a obosit cu mâna pe click
Și nu avea cine stie ce aliante. JAPONIA erau mult mai numerosi și mari fata de invictus
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Și mai interneaza și tu din jucătorii necunoscuți și cu grepolis scrie mic care sunt chiar și posibili spioni.
Încearcă să rămâi în maxim 4 aliante active. Poate pana la minuni reușești și tu imposibilul... macar pe lumea asta Dacă ai suficient susținere. .
Gen să ai în top 15 minim 7-8 jucători. Momentan ai 4
 

Anubis.K

Stie Tot
Iti dau câteva idei folositoare.

1. La început e foarte important să se deblochese sloturile în inventar și să se stocheze accelerație alea de 500% sau 1000%. Nici nu mai stiu care sunt.
2. Înainte cu aproximativ 2 luni aleasă o zona sigura de minuni și pus pe minuni oameni ok și resursele să ajungă în timp util către minuni.
3. Tot înainte cu aproximativ 2-3 luni stocate accelerării de pe la event + misiuni. De alea de 50% si bagate cu democrat pe perioada minunilor
4. Echilibrate favorurile la zeii și obligatoriu premium activat negustor, preoteasa , administrator și căpitan.
5. Făcuți trimisi pe 8 orase. orase dosr cu trimisi pentru a jefui favoruri din academie și gen calculați cu , cat să dați să furați X număr de favoruri pentru a nu fură mai mult decât nu este nevoie.
De asemenea. Și resurse trebuie să vă dea cei din academii
Aici çu favoruri și resursele făcute grupe de jucatori și dată ora cand se produc favorurile necesare accelerării.
6. Pe perioada minunilor încă un aspect ff bun.
Urmărit la ce oră scot dușmanii minunile și notat fiecare minune si la ce oră este gata + nivelul acesteia pt a știi pe ce accelerati. Dacă sunt destui jucători activi se pot face lejer 4 / 7 dar eu tot cred ca Hakuna vor fi cei care fac 4 sau poate chiar 7.

Ar mai fi câteva aspecte dar ajunge atat
smiley-emoticons-blush-pfeif.gif
 
Sus