LUMEA RODOS

Au făcut Demos charge back sau nu

  • Da

    Voturi: 32 84,2%
  • Nu

    Voturi: 4 10,5%
  • Au jucat cu bot

    Voturi: 2 5,3%

  • Total votanți
    38

TereX

Membru activ
Singurul regret pe care il am este ca ma simt ca si cum mi am batut joc de timpul oamenilor cu care am jucat.

E prima data cand fac chestia asta, cine ma stie, stie cum joc si fara gold eu sunt acelasi..

Inca de la inceput de lume din cauza staffului nostru drag am decis sa facem si noi gold fals cum spuneti unii de pe aici.

Din cauza nepasarii lui stil ne am bagat pula in buzunarele lor, si nu am nici un regret. Singurul regret l am mentionat mai sus.

Pizda de stil nu s a sesizat la conturile create cu tor decat la frauda ca l luau aia in pula din Germania si ii lua painea de pe masa.

A fost o lume de cacat in concluzie cu niste oameni de cacat.

Si care n are loc de mine sa mi suga pula.

Cine e baiat sunt baiat

Atat s a putut astia am fost noi.

Si ivan chiar esti un om de cacat stii la ce ma refer, tot ce iti doresc eu tie este sa ti se intoarca înzecit in viata reala tot ce ai facut pe jocul asta oamenilor, nu vorbesc eu de conturi vorbesc de tine ca esti de cacat ca ai freza ca in 2009
Lasă Gutane,dacă tu te simți prost gândește te ca nob urecheatul a luat ban pe două conturi pe lumea asta =)))))))))))
 

DanyGBR

Membru activ
Dar nici nu trebuie sa stiu, sclavuleeee, nu e de parca esti cineva si trebuie sa stiu cine esti tu:)))))
Esti doar un ratat căruia ii transpira curul in fața unui PC…trebuie sa stiu mai mult de atât?
Nu te mai da cine nu esti..nu este ok pentru sănătatea ta mentală…si mai schimba si tu freza aia ca sa moara Mihăiță zici ca te-au prins englezii la găini=}}}}}}}
fraiere,tu nu stii nici 10% din viata mea,ia zi sclav,stii pe ce data am ajuns in Romania?
 

DanyGBR

Membru activ
Pai si taci in pula mea daca nu stii,intri sa te dai mare smecher,cand tu esti o pizda care sta mai mult in fata pc-ului ca mine,esti prost?
In primul rand este “decat mine”, si in al doilea rand..nu sunt “smecher” ca aia se fut in cur, dar comparativ cu tine…unde chiar nu exista termen de comparație intre mine si tine, pe orice plan vrei tu, poti spune ca sunt mai “realizat”, suna mai bine.
Si ca sa iti raspund la treaba cu “stai mai mult in fata PC-ului “ca mine””, da, chiar stau, pentru ca lucrez de la birou si/sau de acasa(remote)…=}}}}}}
Sper ca te-am lamurit fata mea.
 
In primul rand este “decat mine”, si in al doilea rand..nu sunt “smecher” ca aia se fut in cur, dar comparativ cu tine…unde chiar nu exista termen de comparație intre mine si tine, pe orice plan vrei tu, poti spune ca sunt mai “realizat”, suna mai bine.
Si ca sa iti raspund la treaba cu “stai mai mult in fata PC-ului “ca mine””, da, chiar stau, pentru ca lucrez de la birou si/sau de acasa(remote)…=}}}}}}
Sper ca te-am lamurit fata mea.
In al doilea rand m-am corectat,dar tu repede ai sarit sa ma corectezi,atunci nu mai comenta despre viata mea personala fraierica daca tu stai mai mult in fata pc ului decat mn,in timp ce eu eram in vacanta voi va faceati planuri sa intrati pe server sa faceti CB ca rupeti ca faceti ca plm,s-a ales praful de voi cu tot cu activitatea voastra "extraordinara".Multa muie si tie si lui ala care umbla cu necuratul zis @My-TzA15
 

DanyGBR

Membru activ
Daca tu la ora asta esti la munca si stai pe forumul asta ,esti un trist copilas:).
Ba, ca sa intelegi o chestie, programul mi-l fac cum vreau, cand vreau s.a.m.d, deci nu sunt conditionat de nimeni:)))))))
Eu personal sunt propriul meu “boss” ca sa ti-o zic pe față, tocmai de asta iti si spun..ca intre noi chiar nu exista termen de comparație.
Si tocmai tu te-ai gasit sa imi spui mie de ce stau pe forum?:))))))
Atat de frustrat pe viața asta esti?
Tu care “din vacanta” scoteai ciupercile din vacanta si le bagai iar in vacanta…mie personal mi-ar fi rusine sa vorbesc de altul daca eram in locul tau, sincer iti spun vere…
Oricât incerci tu sa fi mai “smecher” sau sa pari mai “smecher” decat altii, vezi ca, nu merge cu toata lumea=}}}}}}
 
Ba, ca sa intelegi o chestie, programul mi-l fac cum vreau, cand vreau s.a.m.d, deci nu sunt conditionat de nimeni:)))))))
Eu personal sunt propriul meu “boss” ca sa ti-o zic pe față, tocmai de asta iti si spun..ca intre noi chiar nu exista termen de comparație.
Si tocmai tu te-ai gasit sa imi spui mie de ce stau pe forum?:))))))
Atat de frustrat pe viața asta esti?
Tu care “din vacanta” scoteai ciupercile din vacanta si le bagai iar in vacanta…mie personal mi-ar fi rusine sa vorbesc de altul daca eram in locul tau, sincer iti spun vere…
Oricât incerci tu sa fi mai “smecher” sau sa pari mai “smecher” decat altii, vezi ca, nu merge cu toata lumea=}}}}}}
Unde rasa ma tii m-am consider "smecher", tu esti m ai prost ca celalalt:))
 
Sus