LUMEA RODOS

Au făcut Demos charge back sau nu

  • Da

    Voturi: 32 84,2%
  • Nu

    Voturi: 4 10,5%
  • Au jucat cu bot

    Voturi: 2 5,3%

  • Total votanți
    38
pai aia zic intram facem 20k ciuperci .... dupa ne boostam intre noi , facem charge back daca se poate sa refacem cat mai rapid pt boostari intre noi ... punem CRGL sa cheasca ciupercile si dam inainte ... castiga cea mai buna la capitolele astea =)))) .
NE MODELAM IN FUNCTIE DE SITUATIE .
sa spui la fel cum ai spui pe hermonassa daca iti amintesti:))
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
cu tot respectul fata de uni de acolo ... coie nu au fost in stare sa treaca de alianta ta =)))) ce draq vorbim ..... deci nu stiu ce sa zic daca ati fi fost doar ally ta si a lui king midas vs Demos .. si fara ciuperci ... la fel posibil sa fi luat bataie ... sau ar fi castigat datorita charge back ... plm zic si eu =)))
Totul a decurs cu bine datorita lui Ivan, Andidanielb9 , Stupefy, ei fiind cei ce s au ocupat de strategie.

Eu intrasem la mișto cu câțiva și totuși demos dădea mesaje la membri crezând ca am adus palete care sa trădeze.

Demos ca întotdeauna încearcă jocuri de culise crezând ca toată lumea trădează și ei sta pe burta și câștigă lumea.
 

CaponeM

Stie Tot
Coie mi se rupe pla , dar repet pacat pe Baietii aia din All Stars si pacat de cei din Wild care au avut incredere in tine si au intrat pe lumea asta ....
Ba cand te vad asa de ipocrit ... ba nene , tu in primul rand daca stiai ca nu ai timp .. tu nu aveai ce cauta pe lumea asta sa aduci oameni ... Dar cum spunea One Shot coie te asteptai sa traga sckavi si daca se poate la final sa iei laurii ...
Sti care e diferenta intre noi 2 , ca eu mi am asumat si esecul de pe Hermonossa si de pe Sinope , aia e in primul rand e vina mea ca lider ca am clacat si nu am pus piciorul in prag atunci cand a trebuit .
In schimb tu mai sti cate lumii ai pierdut cu Demos voi alianta top 1 realizari pe ro ?!
80% din lumile de joc sunt castigate de aliantele nu mai puternice , ci de alea cu nervi mai puternici , ar fi trebuit draq sa sti asta . COIE ma uimeste ipocrizia ta in a cauta scuze , ba ca toata harta vs tine ba ciuperci , ba nu stiu ce ....pe bune ?!
Tu in loc sa cauti solutii si sa duci echipa la final ... vezi draq ca isi bat pla astia din toate directiile de tine ... ce draq mai cauti sa postezi pe extern ... tu nu aveai ce sa mai cauti pe aici cu scuze motive s.a .
Ce plm de asteptai coie sa castigi din prima zi ?! Ai intrat sa te bati , si cel mai pun sa castige ? Tu o strategie aia o strategie ... plm solutii erau daca erau facute din timp si era cine sa le faca .
Asumati cum face twist , treci mai departe si aia e .

@paturile ... ma ciupercosule in primul rand eu nu intru pe o lume daca nu imi permite timpul , nu as intra pe o lume daca stiu ca cu o lume inainte se facuse 3k ciuperci in contextul in care next e dominatie ... wtf nu as fi asa retard ... si chiar si asa .. vaca as vedea ca adversarul face ciuperci ... coie as face si eu .... ce plm ma retine .

Io tot nu înțeleg de ce tot te bagi tu daca nici macar n ai fost prezent pe srv, veziti drq de Olimpul tău, lesinatu drq :)))))))).

Si ca idee, din poziția de întemeietor, am 3 srv pierdute, si pierdute așa: 1 ca am primit fake-uri aproape 3 luni de zile, seara de seara, si nu manual, ci automat.. am preferat sa spun pas. Am avut Parosul, pierdut pe teren, corect, corespunzător, regulamentar unde am și precizat că vina imi aparține, și ar fii asta :)))))) pe care numai srv nu-l poți numi =)))

Iar spre deosebire de tine, eu am 1 singur srv in care m-am făcut fantoma, si ala din cauza fake-urilor, nu pt ca m-au lesinat oamenii pe harta, asa cum s a intamplat in cazul tău, de 2x... iar balanta win - lose se inclina spre prima parte.

Serverul s-a deschis cu 2 înainte să-mi înceapă concediul, concediu pe care nu mi l-am făcut acasă, ori pe joc, ci in deplasare bucurându-ma de fel si fel de chestii, vizitat locuri, o prezenta feminina, etc... :) si uite asa am pierdut aproape 10 zile, fix alea de la început.

Iar când m-am întors din concediu și implicit la munca, am primit mirobolanta veste ca 2 dintre ai mei colegi au covid si vor sta acasă pana se duce, iar asta cred ca a mai durat inca 1 sapt, unde volumul de munca aproape că s-a triplat... de 1 sapt si putin am început să-mi revin, ba chiar sambata a bagat bajetu full de gold, dar mno...

Hai, sa fii iubit și vorbește in pizda mă-tii de chestiile unde ai fost si tu prezent, nu doar ca sa te afli-n treaba.. marsi inapoi pa olimp ca pe asediu m am convins, dl rupe tot in materie de joc, dar face cultura cu bombe, fitile, oricum cum plm se numea mizeria aia de bombardieri.
 

CaponeM

Stie Tot
ai lasat pe pizda ma tii, nici meritatul loc 2 nu l mai iei campionatul asta :)) direct divizia B.. CSA la valoare

daca n ai timp de joc, nu sta pe granita, besi in nucleu.

noi cand luam minimale si controale cu o catapulta cum era?

Am lăsat-o pe a lu mama pt a lu mă-ta, e ok!

Ia tu si locul 2 pt mine, si ca bonus și pula-n gură :)

Cat despre timp, tocmai ce am spus mai sus ce și cum.


Zi faina și spor la joc.

PS. Te a întrebat cineva daca ai luat, sau cum ai luat tu minimale ? M-am plâns eu de minimale ori de atacurile din 15 in 15 minute ? Io doar ti-am spus de ce a stat nava lu himura atâta timp in oras si cam atat. Si totusi, sunt sigur ca alarma ta, nu a sunat la fel cum a sunat a mea, ca altfel incepeai sa plângi ca o pizda:))))))
 

DeletedUser17271

Guest
iar a aparut coie asta cu scuze =) .
Pe ce sv am sters ma eu ?! Ca pe alea care le am pierdut nu am sters am intrat vacanta =) . Pe hermonossa le am cedat contul chiar .
Si repet de unde sti cu ca nu am fost prezent ?!
Am fost la Gucci in ally . Am jucat sub conducerea lui ce plm =))) .
 

CaponeM

Stie Tot
Pai asta I buba, ca nu s scuze, ii fact...ca vrei să crezi sau nu, mi se rupe mie pl.

Sinope ai șters, hermonosa, poftim ai cedat.. ti ai lasat oamenii cu ochii-n soare.. de ce n ai cautat solutii să duci lumea macar la capăt, chit că n-o câștiga-i :)))))))
 

DeletedUser17271

Guest
frate ma comfunzi pe sinope nu am sters , am intrat vacanta 40 zile sau cat e maximul de zile =) .
 

CaponeM

Stie Tot
frate ma comfunzi pe sinope nu am sters , am intrat vacanta 40 zile sau cat e maximul de zile =) .

No bine, sa ma ierți pe mine atunci, cert este ca pe am2 srv ai facut același cacat. Ai dat putin de greu, ai clacat, si direct talpa dă rachetă te ai dus, dar totuși vii sa mi vorbesti mie ce ar fii trebuit sa faci tu... ce cretin :)))))))))
 

DeletedUser17271

Guest
Diferenta dintre noi e ca eu mi am asumat esecul ca lider pe ambele sv pierdute .
nu am cautat scuze tati .
 

CaponeM

Stie Tot
Pai handicapatule, pe hermonosa nu cred ca ai avut parte de fake-uri pe care le am luat eu de la ursulet, ori de 3k ciuperci...

Ba mai mult, pe sinope ti am oferit si ocazia pizdo care esti să-ti aranjezi granița, sa aduci tot ce ai mai bun și s-o dam pe harta, pe acțiuni de preferat, daca nu, pe ce vrei tu.. iar tu ce ai făcut.... ? Talpa in vacanță =)))) si io am momente de ipocrit, dar tu ma intreci clar.forta
 
Sus