LUMEA RODOS

Au făcut Demos charge back sau nu

  • Da

    Voturi: 32 84,2%
  • Nu

    Voturi: 4 10,5%
  • Au jucat cu bot

    Voturi: 2 5,3%

  • Total votanți
    38

DeletedUser17271

Guest
Cu shaormeria de la colt nu se pune , dar daca chiar ai gasit una care sa te futa , nu pot decat sa ma bucur pt tine .
 

CaponeM

Stie Tot
Pai cam asa e ... ca nu recunosti tu e alta treaba .... in frunte cu tine , daca aveai timp ( nu imbatraneai --- ca deh cu timpul prioritatile se schimba ) , nu erai la 20k .

Tu și acum ceva mai mult timp, ai început să-mi spui, in special după ce am RECONSTRUIT TOT DEMOSUL DE LA 0, că nu o sa mai fie același căcăt, ca n-o să mai fie aceeași forță, presing, joc, etc... si totusi, tocmai acel demos, a devenit cea mai de succes de ally din istoria grepolis România, fie ca vrei/vreți să recunoașteți. Nici pe atunci nu aveam timp, ori bombardieri, atacanti, etc... si totusi, am castigat vreo 3 srv ( dupa ce ai spus același lucru ca acum )... apoi au urmat 2 srv de v6, unde, cu bătrânii mei obosiți am fost peste alții, ca joc, ca nr de trupe, asedii sparte, etc. Noi am venit pe primul srv de v6, sa ne batem cu "cea mai buna ally de ro" dupa 4 srv consecutive jucate... si am ținut pasul lejereanu.... "))))))))) si cam atat, a-si mai continua, dar n are rost. Te pup.
 

DanyGBR

Membru activ
Am citit tot ce s a scris dupa ce l am apreciat pe Cornel
Raman deci,la aceiasi parere :D
Prostia e mai rea si mai periculoasa decat o minte mai altfel..si sigur ca pt majoritatea,o minte mai altfel nu prea e de inteles
Nu te umfla in pene,gucci
E baiat bun cat sunteti in aceeasi tabără, daca nu erați s-ar fi schimbat povestea…
Dar da, e baiat bun el asa in general, dar cateodata mai are niste neuroni “stricați”:))))
 

Lord Smaug

Stie Tot
Tu și acum ceva mai mult timp, ai început să-mi spui, in special după ce am RECONSTRUIT TOT DEMOSUL DE LA 0, că nu o sa mai fie același căcăt, ca n-o să mai fie aceeași forță, presing, joc, etc... si totusi, tocmai acel demos, a devenit cea mai de succes de ally din istoria grepolis România, fie ca vrei/vreți să recunoașteți. Nici pe atunci nu aveam timp, ori bombardieri, atacanti, etc... si totusi, am castigat vreo 3 srv ( dupa ce ai spus același lucru ca acum )... apoi au urmat 2 srv de v6, unde, cu bătrânii mei obosiți am fost peste alții, ca joc, ca nr de trupe, asedii sparte, etc. Noi am venit pe primul srv de v6, sa ne batem cu "cea mai buna ally de ro" dupa 4 srv consecutive jucate... si am ținut pasul lejereanu.... "))))))))) si cam atat, a-si mai continua, dar n are rost. Te pup.
a-si mai continua

1695513154311.png
nu, chiar nu are rost, analfabetule
 
Sus