LUMEA RODOS

Au făcut Demos charge back sau nu

  • Da

    Voturi: 32 84,2%
  • Nu

    Voturi: 4 10,5%
  • Au jucat cu bot

    Voturi: 2 5,3%

  • Total votanți
    38

CaponeM

Stie Tot
Eu recunosc că m-am luat de câteva ori de faptul că livrezi pizza, dar asta doar cand ne luam la ceartă.
Repet, orice om care muncește trebuie respectat pentru acest lucru, indiferent de domeniul în care activează.
O seară frumoasă vă doresc! Bucurați-vă de timpul liber și stați cu prietenii/familia.

Mai puțin @1Sheri Vi Mihaela3 . Ăsta la 25+ ani, încă își face vacanțele pă banii lu mami și tati, in timp ce freacă pula, pe joc, sau altora... atat s-a putut, this is it.
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Mai puțin @1Sheri Vi Mihaela3 . Ăsta la 25+ ani, încă își face vacanțele pă banii lu mami și tati, in timp ce freacă pula, pe joc, sau altora... atat s-a putut, this is it.
pai nu vad ca ar fi grav daca este adevarata afirmatia

mai grav este faptul ca esti in italia si iti face mama ta curat in camera :)))) vorbeai cu ivan pe confa si se auzea pe fundal cum ti-a spus maica-ta sa iti faci curat in camera sau ca iti face ea ceva de genu ..... iar tu ai inchis apelul imediat spunand " hai pa ba ca nu mai pot vorbi"
 

CaponeM

Stie Tot
pai nu vad ca ar fi grav daca este adevarata afirmatia

mai grav este faptul ca esti in italia si iti face mama ta curat in camera :)))) vorbeai cu ivan pe confa si se auzea pe fundal cum ti-a spus maica-ta sa iti faci curat in camera sau ca iti face ea ceva de genu ..... iar tu ai inchis apelul imediat spunand " hai pa ba ca nu mai pot vorbi"

Este destul de grav, daca la 25 ani încă îți faci vacanțele pe banii lu mă-ta di tactu... mai bine freci pl acasă, decât să ți-o arzi așa..

Și tu, de unde știi, ai fost prezent în acel moment ?
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Este destul de grav, daca la 25 ani încă îți faci vacanțele pe banii lu mă-ta di tactu... mai bine freci pl acasă, decât să ți-o arzi așa..

Și tu, de unde știi, ai fost prezent în acel moment ?
pai m-a ascuns mama ta in camera alaturata si am auzit cum te certa
avem o relatie aparte

el capo di tuti pulili
 
Sus