Lumea Rho - Borne

  • Autor subiect DeletedUser7851
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Corect,dar pac pac,vede marginea 66 in centru
0002031F.gif

cat de curand o sa pierdeti si 55..ca sa nu mai "soptiti " pe la colturi ....luptatorilor AON....
0002027D.gif
 

DeletedUser

Guest
55, am zis eu ceva de 55 ? pfff crezi ca victoria e totul ? Macar noi nu am facut pact cu jumatate din aliante (la voi ma refer Justitiarilor)
 

DeletedUser

Guest
55, am zis eu ceva de 55 ? pfff crezi ca victoria e totul ? Macar noi nu am facut pact cu jumatate din aliante (la voi ma refer Justitiarilor)

Upss,care sunt alea "jumatate din aliante"??
A-ti mai luat batalie o data si ati reinceput din M56,acum cred ca o sa reincepeti din M76,care evident tot in centrul marii e.....
Norocul vostru ca TITANS au fost interpusi intre noi,acum i-ati pacalit sa intre la voi ..si isi iau bataie non stop,macar sprijin de le-ati acorda,dar...lasa ca ajungem si la AON-istii origilali,ce stau in fundul marii 56,la caldurica...rabdare..
Si da ,victoria nu e totul,noi jucam pe corcoduse....nu pe cuceriri...
 

DeletedUser

Guest
ce nume ai ma in joc...? ca vad ca numai cu gura stii sa-i dai

ThWmu0ec6smxMxv9fzjN.png

cum nu ii ajutam ? sunt de-ai nostri acum
nu mai vorbi ce nu stii
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
NU iti spun"ma",imi e frica ca ai sa m-a cuceresti...
000203F2.gif

"Matale" cum te numesti.?...ma racaie ...
000203D8.gif

7UVsVSX94QJfByDaxskF.png
 

DeletedUser

Guest
I'auzi, mister Amaru ,parca murisei prin '96..
Ce e aia" my name is "..cumva ceva de la Bond...Bond,James Bond pffff....
000206BD.gif
 

DeletedUser

Guest
ma eu dupa numele tau mi-am dat seama ca esti un pusti', putin trebuie sa iti piese cand am murit eu.
 

DeletedUser

Guest
Bravo mai..barosane...mare mai esti mister Amaru.....
Cine e asta bubulica1?
 

DeletedUser

Guest
Spune-i "pasaricii tale" ,"cucului", sa se duca fuguta la baie ,periuta, pasta...dintii si la culcare ca maine la gradi ,"diz de mornig"
Btw..cum spune-ai ca te intitulezi mata?
 

DeletedUser7851

Guest
Vă reamintesc, dacă mai este nevoie, că ultimile postări sunt pe lângă subiectul topicului.
 

DeletedUser2039

Guest
doi pac punct unde e steguletzul alb ? ridica-l mai sus,ridicate pe varfuri, despre borne ce se mai stie ? sunt actualizate ?
 

DeletedUser10574

Guest
" Top12 pe mare complet:
(toți cei 12 jucători trebuie să aibe minim 5 orașe și să fie pe aceeași mare) "
djh6rKGrVAkIWzKDxRiA.jpg
 

DeletedUser

Guest
doi pac punct unde e steguletzul alb ? ridica-l mai sus,ridicate pe varfuri, despre borne ce se mai stie ? sunt actualizate ?
unu mai destept ca celalalt :)
cand vine vorba de minte, Dumnezeu sa cam zgircit in cazul tau si a lui bubu.
 

DeletedUser

Guest
BAi pac pac,am fost rugat pe intern sa te las in pace,dar tu vrei ciufuleala,nu stiu cum sa fac cu tine dar doamna moderator m-a supravegheza!Nu iti face iluzii ca TU esti invizibil!
Am "sa ridic manusa" de la tine dar ai putina rabdare sa primesc un raspuns!


Doamna moderator,unde putem discuta mai "altfel" aici pe extern,indicati-mi locul sa il pot invita pe prietenul Amaru sa ne spunem oful!
 
Sus