Lumea Rho - Borne

  • Autor subiect DeletedUser7851
  • Data de început

DeletedUser5815

Guest
500k atacatori aliante

0buE8VCQq-wADkDLghQY.png
 

DeletedUser5815

Guest
media aliantei 50k - Fratia ghiulului
kC7HG1Pe_ZI_tUDeJcD4.png


puncte de batalie aliante 1 milion - Fratia ghiulului
h033Vpn-fRZphea6iddP.png


puncte de batalie jucatori 150k - SaLLamReGheToNN-Mondialu
pk3NpZEjUUEn97q4UiLb.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5815

Guest
nu exista nici o borna la 3 mil de puncte /alianta, iar cea cu media de 50k a fost adjudecata de mult

in topic e vorba e niste borne anume, nu de un clasament :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
salut!Colegi am si eu o intrebare ca ma depaseste,joc grepolis de un an jumate(ce e drept nu am intrat niciodata pe forum aici,e prima data) dar...ce inseamna ,,borne,,?

PS: acum bine inteles ma astept la ,,youtub-isti,, sa inceapa cu jicniri dar imi accept soarta
 

DeletedUser2467

Guest
salut!Colegi am si eu o intrebare ca ma depaseste,joc grepolis de un an jumate(ce e drept nu am intrat niciodata pe forum aici,e prima data) dar...ce inseamna ,,borne,,?

PS: acum bine inteles ma astept la ,,youtub-isti,, sa inceapa cu jicniri dar imi accept soarta

O borna reprezinta un target/tel ,adica de ex pe lumea x exista borna/target (cine ajunge la n puncte de batalie ca aparator sau atacator iar exemplele pot continua daca te duci pe prima pagina si citesti acolo postul facut de odm) .
 

DeletedUser

Guest
ms colegu!nu ma asteptam sa mi se raspunda asa repede. am inteles
 

DeletedUser

Guest
asa si? daca erau in clasamentul pe lume era ceva dar asa pe mare nu e ceva extraordinar..si nu cred ca este asemenea borna..
 

DeletedUser11464

Guest
asta e ptr noobi
Top12 pe mare complet:
(toți cei 12 jucători trebuie să aibe minim 5 orașe și să fie pe aceeași mare)
Nu tre sa crezi da sa fii sigur
 

DeletedUser

Guest
Aloooo,aloooo...doar ce a fost ziua raposatului Nicolae,ar fi facut 95 de ani!Multi ani traiasca acolo unde e ,dar mai bine nu s-ar mai fi nascut!
De fapt,as dori sa intreb care e marea din centru hartii,deoarece vad ca spuneti 56,si 66....sunt in centru..?
Nu de altceva dar vad ca unii chiar se cred "stapanii inelelor"/:)
 

DeletedUser

Guest
da sunt in centru... marea 55 buricul hartii dar mare 66 si 56 sunt invecinate
 

DeletedUser

Guest
Marile de centru sunt 44,45,55,54.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus