Lumea lui 7ball&gasca

  • Autor subiect DeletedUser15654
  • Data de început

saca 24

Stie Tot
Citesc de prin anul 2019 ce scrieti pe aici si sincer, ma crucesc ce cuvinte obscene si injuraturi poti sa citesti!
Eram doar curios daca mai exista administratori p aici sau ne bagam pulele peste tot? Doar intreb, nu dau cu parul!
Nici nu ma mir, de ce, majoritatea jucatorilor aleg alte servere, decat sa fie sponsori la rumani!
Sunteti penibili, bai, administratorilor, ca tolerati un astfel de limbaj pe aceste forumuri! Penibili sunteti! Asa administratori, asa jucatori!
Administratorii se ocupa de joc.
Teoretic,de forum ar trebui sa se ocupe moderatorii :)))
Dar nu mai exista.
Exista doar Domnul Stil,care da bann-uri an-p*lea :)
Nici nu stiu de ce ma mai cenzurez,ca oricum nu stie sa citeasca,stimabilu' :))))


Vai mortii lui de joc si vai mama lui de forum.
Traiasca Domnul Sti-Lache :)
 

DeletedUser6507

Guest
Ba sclavule,aveti peste 4000 de orase in +,+academiile si ati ajuns sa faceti figuri d-astea?=)))Sunteti penali:)),denota faptul ca va e frica de noi,si mai e o chestie.Stii cn a fost mai inteligent decat voi... se stie:),sunteti o alianta plina de "vedete",dar totusi,dc va era frica de ati dat fake-uri atacuri... si toate chestiile?Ca nu e strategie... da frate sa faci o actiune,dar 20 de jucatori care chiar joaca,ati inceput cu fake-uri peste 200 de jucatori e o chestie interesanta:)).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16785

Guest
Doamne cat poate minti fiinta asta .
Majoritatea atacurilor au foat reale , atacuri cu mitice in special si atacuri cu usoare .
Eu unul am spart vreo 12-16 full-uri de mitice . Si peste 20-30 full-uri de usoare . Si asa au atacat toti .

Suntem la minuni e si normal sa va farmam de favoruri si resurse .
Asta e jocul . Ce vreati sa se intample ? Sa va trimitem noi resurse si favoruri ?
LoL .
Si care am vazut in forum ca au fac fake-uri le am scris ....Screenshot_2020-02-01-02-14-09.png
 

DeletedUser6507

Guest
nu-i bai, considera ca ati primit deja 24 de ore in avans, ca sa compensati "lipsa de experienta" :D .... vezi, am fost galantoni si am tinut cont de handicapul incepatorului :p
=)),trebuia sa avem 48 de ore ....dar foarte ciudat ca la inno,a aparut o eroare tehnica.... bine ca la noi se gasesc erori... la 500 de jucatori... cum plm nu sau gasit erori pe serverele straine unde se inchid zeci si sute de servere cu minuni,si apar taman la noi aceste erori.Cat despre ce avantaj vorbim,daca copilasi se tem ca pierd... si au inceput cu fake-uri minimale...bla bla bla... avand in vedere ca suntem depasiti numeric si ca jucatori si ca nr de orase;),sunteti dublu cat noi cu ally mare,si la acelasi avantaj cu prima academie,deci?Fa un calcul,mai era nev de fake-uri?;)) si toate prostiile?Ca parca voi nu jucati cu fake-uri,doar cand simtiti ca pierdeti atunci incepeti;))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6507

Guest
Doamne cat poate minti fiinta asta .
Majoritatea atacurilor au foat reale , atacuri cu mitice in special si atacuri cu usoare .
Eu unul am spart vreo 12-16 full-uri de mitice . Si peste 20-30 full-uri de usoare . Si asa au atacat toti .

Suntem la minuni e si normal sa va farmam de favoruri si resurse .
Asta e jocul . Ce vreati sa se intample ? Sa va trimitem noi resurse si favoruri ?
LoL .
Si care am vazut in forum ca au fac fake-uri le am scris ....Vezi atașament 3322
n-am spus ca n-au fost si atacuri reale,au fost,dar ba,pe langa ca oricum castigi,mai si incepi cu dinastea 24/24,a da... pentru prima oara ti-ai asumat vina ca ai gresit si tu cv in viata ta:),poate ca eu nu eram asa de important cand mai injurat,precum sunt aceste minuni:),eu eram o "minune" mai inteligenta=)) nu aveai nevoie de aceasta " minune"=)),crezi ca nu stiu?Mitice unde is zidul 0 si atacuri cu usoare,minimale pe ziduri 25.,evident... au fost unii si roboti ca na... sa daie pe zid 25,si cu nave pe acolo cv,cv.
 

DeletedUser5815

Guest
=)),trebuia sa avem 48 de ore ....dar foarte ciudat ca la inno,a aparut o eroare tehnica.... bine ca la noi se gasesc erori... la 500 de jucatori... cum plm nu sau gasit erori pe serverele straine unde se inchid zeci si sute de servere cu minuni,si apar taman la noi aceste erori.Cat despre ce avantaj vorbim,daca copilasi se tem ca pierd... si au inceput cu fake-uri minimale...bla bla bla... avand in vedere ca suntem depasiti numeric si ca jucatori si ca nr de orase;),sunteti dublu cat noi cu ally mare,si la acelasi avantaj cu prima academie,deci?Fa un calcul,mai era nev de fake-uri?;)) si toate prostiile?Ca parca voi nu jucati cu fake-uri,doar cand simtiti ca pierdeti atunci incepeti;))
haida de! dupa ce ca ati prins un deget, acum vreti si toata mana :D

pana la urma, a pune piedici adversarului face parte din joc... nu mai exagera cu victimizarea, ca ce-i prea mult strica :)
 

DeletedUser15868

Guest
daca era Angelsul de pe farsala, ati fi dat stergere inainte sa inceapa minunile:)),chiar daca castigati si lumea asta,v-am dus de nas:)),si ba,sa nu mai vorbiti de mn,rage gucci, si mai stiu eu cn nu are viata,pe farsala l-am luat doar pe mingiulite la fake-uri si minimale,pe unde vad jucator wild,il castrez rand pe rand;)),
si pu,,,,a cine o suge nu tu
 

DeletedUser15868

Guest
n-am spus ca n-au fost si atacuri reale,au fost,dar ba,pe langa ca oricum castigi,mai si incepi cu dinastea 24/24,a da... pentru prima oara ti-ai asumat vina ca ai gresit si tu cv in viata ta:),poate ca eu nu eram asa de important cand mai injurat,precum sunt aceste minuni:),eu eram o "minune" mai inteligenta=)) nu aveai nevoie de aceasta " minune"=)),crezi ca nu stiu?Mitice unde is zidul 0 si atacuri cu usoare,minimale pe ziduri 25.,evident... au fost unii si roboti ca na... sa daie pe zid 25,si cu nave pe acolo cv,cv.
CHIAR NU MAI VA INTELEG , MERGETI SI JUCATI CANDY CRUSH CA NUI GREPOLISU DE VOI , am ajuns sa ne plangem ca de ce atacam cu trupe . :)))))
 

DeletedUser16184

Guest
:)))))))))))) morrrrr:)))))))) va laudati ca ati spart minunile unde se stia deja cine castiga lumea?:)))))))) e cum am facut noi pe delos cu demosul:)))))))))) stiam ca ei vor castiga lumea din cauza ca nu mai juca nimeni si degeaba le-am spart o minune :))))))))))))))) ca le-ati spart minunile astora din angels e egal cu 0:)))))))))) ori ca le spargeati minunile,ori ca ii faceati pe resurse tot se stia cine castiga din cauza ca in angels mai joaca 10 jucatori multi s-au lasat dupa ce m-am lasat si eu ca ginuta a avut pliscul prea mare :))))))))))))))) ati fi fost buni daca le spargeati la new hope pe zakros minunile unde erau sanse 50-50 sau pe o alta lume unde la fel este o batalie echilibrata:)))))) nu unde este 99,9 cu 0,1:)))))
 

DeletedUser16785

Guest
Ce noroc pe capul nostru , multumim Ragee. ca te-ai certat cu Gina ca noi nu mai faceam minuni aici .
O sa iti facem si tie a opta minune , zeul grepolis-lui . Se lasa jucatori pentru el ma :))))) .
Chiar crezi ma ca daca ai rupt 5 fake -uri pe Demos , Sons pe Paros , ai devenit jucator si in fata Wild Fangs ma ? :))))))))))))))))
Importantule !
Ba de ar scrie macar comentarii un jucator valabil :))))))).
TOATE FERMELE WILD FANGS apar cu comentarii , nebunelor nu va mai saturati de atentie :)))))
 

DeletedUser16184

Guest
Am jucat impotriva voastra si v-am muit,zi de zi va bagam nave,in 5 oamenii cu care jucam,voi aveati nevoie de o alianta intreaga ca sa bagati o nava :))))))) imi pare rau sincer ca am dat fake-uri unora care chiar nu aveau nicio vina gen tania lakys lucky etc etc dar din cauza ca apara un bichon ca tine au luat si ei :)))))) si wild vor lua fake-uri pe oricine lume ca esti tu,daca dispari din peisaj se joaca frumos,fara fake-uri :))))) dar cat esti tu in wild si dupa primele orase pierdute incepi sa dai vocale pe grup si urli sa se inceapa cu vedeta zilei si fake-uri s.a.m.d
Nu incerca sa vii cu comm-uri ca daca joaca ragee gucci paturile pe o lume iese mereu cu fake-uri,am jucat pe paros eu vs ei,paturile chiar langa mine pe granita si nu ne-am dat nici macar un fake,iar pe paros nu s-a jucat cu fake-uri pana nu a inceput demos cu vedeta zilei,apoi lucian l cu fake-uri si minimale.Niciunul dintre noi nu a provocat,dar cand am primit le-am continuat pana la final de lume :) ti-o cauti,ti-o gasesti
 
Ultima editare de un moderator:

saca 24

Stie Tot
Salutare!
Oameni buni,am si eu o rugaminte la voi toti.
Cand aveti ceva de spus,cand aveti necazuri sau suparari,cand pierdeti orase pe grepo sau cand nu va intra nava,nu va mai certati intre voi.Luati.va de Domnul Stil. :)
E pacat sa ne balacarim intre noi,cand putem sa dam vina pe Domnul Stil.(pentru absolut orice)
Avem victima perfecta.

O zi buna!
Spor la joc.
 

DeletedUser6507

Guest
Ce noroc pe capul nostru , multumim Ragee. ca te-ai certat cu Gina ca noi nu mai faceam minuni aici .
O sa iti facem si tie a opta minune , zeul grepolis-lui . Se lasa jucatori pentru el ma :))))) .
Chiar crezi ma ca daca ai rupt 5 fake -uri pe Demos , Sons pe Paros , ai devenit jucator si in fata Wild Fangs ma ? :))))))))))))))))
Importantule !
Ba de ar scrie macar comentarii un jucator valabil :))))))).
TOATE FERMELE WILD FANGS apar cu comentarii , nebunelor nu va mai saturati de atentie :)))))
Ba prostaturo:)),un lider trb sa stie de cele "72" de ore".Daca se juca de la egal la egal,ati fi fost cu buzele umflate,iar apari tu Batman,si esti muist de ferme,fermele astea te-au ajutat sa castigi farsala,daca nu faceai pact cu sons-ul,la fel... in maxim 2 sapt aimer ar fi dat stergere ca anuntase pe forum.Nu mai fi mare "boss" ca nu esti,urlai in disperare pe farsala ca va ajunge sonsul,pe zakros nu mai era mult sa va blocheze new hope deci... calm,pe unele ati avut noroc sa zicem multumita numarului mare de jucatori ar academiilor,unde chiar daca un jucator intra sa trimita 10 atacuri la 2 sapt tot e un + pt ally,sau sa trimta permanent pe granita.
 

DeletedUser6507

Guest
Is planta mai zdreanta? Da pe tine nu te`am vazut in viata mea sa treci de 10 orase, in afara sa dai fake si minimale si sa stai sageata nu esti in stare paralelule. Iti dau cu secunda in cap.
Si da, a fost cu atacuri + sprijine, caut poze si ti le trimit prin posta.
Pt ca am jucat cu un cont pe paros(paturile)si cu unul aici(13 noiembrie),si nu suna alarma pe paturile daca eram conectat pe 13 noiembrie si invers.Iar tu ar trebui sa stii lucrul asta...dar ce stii tu... voi n-ati stiut nici de regula de 72 de ore,iar cand am spus ca sunteti multi si prosti,am avut dreptate:).
 

DeletedUser15868

Guest
te uiti in spate cum ne apropiem de voi!!!!!;);) ati avut un avans de 24 h la minuni de vi le luam santeti pe nicari , .
 

DeletedUser6507

Guest
o sa-ti fac printuri la sf de lume sa vedem cn chiar a bagat resurse si cn nu;).Esti prea prost ca sa-mi pun mintea cu tn,sa faci o diferenta ca e destul de mare.Chiar W2 ne putea ajunge:).
 
Sus