Lumea lui 7ball&gasca

  • Autor subiect DeletedUser15654
  • Data de început

DeletedUser17095

Guest
Bai nene eu nici nu stiu daca am nava in oras nu am nava in oras ..... nu mai pot intra pe orasul ala inainte de bonus aratau 7200 bireme ... dupa mi sa blocat efectiv .....
Acum imi arata ca am orasul asediat de altcnv :))))
Colegii dau in gol cu atacuri ce naiba :))))
Si parca vad ca maine imi arata ca pierd oras :)))
Wtf :)))
Vezi atașament 3311
Si mie imi bagase nava teodoratt :))) nah ce imi arata mie aici :)))
aici e o problema .... pe 01 de ianuarie 1970 nu eram nici eu nascut...tu erai ?
 

Chrisfire

Membru Nou
Atat de josnici au ajuns cei din Angels, incat sa intre la butoane atat de adanc, incat sa nu mai putem utiliza vraji sau comenzi pe o cucerire teoretic sparta?
Asta una la mana, dar faza cum ca se incheie asediul in 1970... Cine dracu mai traieste pana atunci?! :)))))
 

DeletedUser17095

Guest
01:01:1970 atunci pierd eu orasul :))))) la ora 02:00:00 :))))))
sper sa nu se piarda! am ajuns sa fac poze la monitor ca sa pot vedea evolutia atacurilor! problema e ca erau cand mai putine bireme cand mai multe in o serie de atacuri consecutive....plus ca la mine imi dadea cu procesare informatie pentru un atac pe tabara talharilor....au ajuns trupele acasa dupa 2 ore...un atac dus intors cam 13 minute...asa ca la tine e mult mai grava treaba!
 

DeletedUser16980

Guest
Atat de josnici au ajuns cei din Angels, incat sa intre la butoane atat de adanc, incat sa nu mai putem utiliza vraji sau comenzi pe o cucerire teoretic sparta?
Asta una la mana, dar faza cum ca se incheie asediul in 1970... Cine dracu mai traieste pana atunci?! :)))))

N-a umblat nimeni la butoane;))) doar s-a suprasolicitat serverul, la ora 00:00 aratau 7000 bireme pe oras , nava fiind sparta la 23;40 ( de aceea s-a si dat in gol) se pare ca infrastructura jocului nu permite o batalie ca cea din seara asta:))
 

DeletedUser17095

Guest
daca acest oras apare ca pierdut sa ma contacteze cineva din conducerea acestei lumi si ii trimit toate pozele facute in ultimele 10 minute cand numarul biremelor scadea considerabil!
 

DeletedUser17095

Guest
N-a umblat nimeni la butoane;))) doar s-a suprasolicitat serverul, la ora 00:00 aratau 7000 bireme pe oras , nava fiind sparta la 23;40 ( de aceea s-a si dat in gol) se pare ca infrastructura jocului nu permite o batalie ca cea din seara asta:))
in 2013 si 2014 au avut caderi de server in lumea Tau...dar nu ca acum... asta nu e posibil! si au fost si peste 1000 atacuri in cateva ore!
 

Chrisfire

Membru Nou
N-a umblat nimeni la butoane;))) doar s-a suprasolicitat serverul, la ora 00:00 aratau 7000 bireme pe oras , nava fiind sparta la 23;40 ( de aceea s-a si dat in gol) se pare ca infrastructura jocului nu permite o batalie ca cea din seara asta:))
De-acord cu tine, apropo de infrastructura lipsa din joc, ca si cea din tara, dar totusi, dupa atatea "update-uri" si balarii... ajungem in situatia de asediu din '70?
Cam tarziu, zic, nu!? :)))
 

DeletedUser16184

Guest
Abia acum ati blocat si voi servarul pe final de lume=)))) pe paros s-a blocat de n ori =)))) slabe aliantele de pe lindos=))))
 

DeletedUser6666

Guest
se pare ca Admini inca nu au rezolvat problema de acuma 5 ani , din cauza asta pleaca romani pe alte servere , inca odata ati dovada ^Adminilor^ ca sunteti depasiti si nu meritati , lasati pe alti care cunosc , voi sunteti varza !
 

DeletedUser16184

Guest
Am voie sa fac o comparatie intre 2 lumi :) intre 2 aliante de pe o lume slaba si 4 aliante de pe o lume buna s.a.m.d deci mi se rupe ca te repeti tu=)))
 

DeletedUser16599

Guest
Bai, cum se poate ca intre 23:59:39 - 00:00 sa dam in gol si apoi sa arate ca dam in nava?!?! Cum dracu e posibil?! Diana, pune poza cu atacul de la bonus.
Si colegii care mai au atacuri pana atunci si au dat in gol ii rog sa le puna sau sa mi le transmita.
 

Atașamente

  • A6BFCA5E-9861-485C-B042-470401DF9439.jpeg
    A6BFCA5E-9861-485C-B042-470401DF9439.jpeg
    188 KB · Vizualizări: 18
Sus