Lumea Farsala

DeletedUser16738

Guest
Ce au patit Supreme in seara asta ? vad o alta alianta multi pe afara ...Wtf .. . .
Fratele meu Ragee ce se intampla ba la voi in alianta ? . ( cred ca putem vb si civilizat nu numai in tiganeli nu ? )
 

DeletedUser14175

Guest
Intrebare pentru liderii din Supreme, CUM P.....sa bagi rosul de pe harta in alianta si sa ii dai drepturi totale ?
rotfl.gif

rotfl.gif

Eu am zis ca rezista o luna pe harta....n-am gresit in viata mea mai mult.
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser16738

Guest
mie mila de ei ... intr un fel ... pe o parte e vina lor .... :)

insa un lucru e clar sigur in viitor apropiat nu o sa mai invite jucatori din Wild .
 

DeletedUser16738

Guest
Si cum am spus Iuli e de vina aia pus pe aia sa faca magarii :))) Doar asa joaca astia din Wild :))))
 

DeletedUser16737

Guest
Ce au patit Supreme in seara asta ? vad o alta alianta multi pe afara ...Wtf .. . .
Fratele meu Ragee ce se intampla ba la voi in alianta ? . ( cred ca putem vb si civilizat nu numai in tiganeli nu ? )
Normal ca putem,intreaba lideri eu sunt cu tovarasi in alta alianta
 

DeletedUser15724

Guest
Vine hotul la usa ta, tu il inviti in casa si ii mai dai si parola de la seif....ceva de genul au facut si astia in seara asta.
Marcos nu te cunosc dar vrei sa facem niste combinati ? vad ca ai priza la oameni :))))
eu doar am ieșit sa fac puncte... asa ești când ești pe locu 1 ai niste benefici =))
 

DeletedUser16737

Guest
Ce-ti place sa ma urmaresti fanule :)))) scrie si la profil la mine incepator
 

DeletedUser11818

Guest
pun pariu că o să vină cineva să spună că bilă l-a pus pe marcos!
 

DeletedUser16737

Guest
N-am eu treaba cu invitatii si dastea sunt doar incepator :)
 

DeletedUser12202

Guest
Dragilor,lumea este la inceput,ce nu te omoara te face mai puternic :).
Este bine ca s-au grabit,este bine ca s-a intamplat(daca tot a fost sa se intample) acum,nu mai tarziu.
Este o alianta-indiferent cine ce crede,cine ce spune,unita.Si sunt de respectat.Acorda incredere celor ce vin la ei,ii primesc deschis,fara retineri,le deschid larg usa casei,nu-i tin la poarta!Unii vor spune : prostie,eu spun ca au respect fata de jucatori,le acorda incredere,ii primesc cu bratele deschise.Nu lor trebuie sa le fie rusine ci celor care sunt curve pe Grepo.Toti joaca,aloca timp,unii nu numai timp.Scursurile nu au caracter,sunt folosite,nu respectate,se feresc toti de ele ca de ciuma !Oricat de...tari si mari se dau,oricat de mari si tari sunt !Fereasca sfantu sa-i intalnesti in real !
Si oricat m-am contarat eu cu Iuli,stiu ca el nu ar recurge la asa ceva.Este corect in joc.El joaca pe bune,se cearta pe bune,se supara pe bune,dar nu recurge la astfel de magarii.Dar....are comandanti "f.buni",un...Machiavelli o fi pe acolo.
Oricum,nu mor caii cand vot cainii !
 

DeletedUser12202

Guest
Doamna Arisan, daca in viitor o sa intemeiati o alianta, va rog sa ma invitati si pe mine. si sa imi dati drepturi de comandant :D
O seara frumoasa in continuare sa aveti.
Vrei sa fii...Machiavelli al meu :)?Doamna Arisan a hotarat ca va mai juca(in sensul de jocul joc).Acum...mai sa regret !M-ai pus pe ganduri :)
 

NoobFromRo

Stie Tot
asa a ajuns grepolsul?
fara scandal nu se poate?
de ce sa va certati aici verbal cand puteti pur si simplu pe harta
mi-e dor de lumile vechi gen Heraklion sau lambda unde ereau aliante mari precum Iakuza sau altele unde chiar daca aliantele erau dusmane exista respect intre ele
 
Sus