Lumea Farsala

DeletedUser15009

Guest
Mai controlat sa vezi cum sunt?
Sa ma injumatatesti tu pe mne?daca esti asa tare in pla lasa adresa ,ca vin eu de buna voie .sa nu ma cauti tu!!:):po_Onu de alta dar imi e ca nu ai benzina sa ajungi;);)
Benzina ca benzin a... dar nu are masina... el e in spatele unui monitor tare in taste... In loc sa arate ce are de aratat pe joc... Ca tot se da mare si tare pe aici ca el la cucerit pe capone , ca el il cucereste pe bila si bla bla bla.
 

saca 24

Stie Tot
Oricum is salvate toate discutiile.(vezi spam zakros)

Va dau un sfat,ca de la om la om,si de la jucator la jucator:
NU implicati chestii din real aici pe joc.
Am zis.o multora.Abia m.au convins unii colegi si fosti colegi de alianta,sa le dau nr meu de wapp.
Plm,viata de zi cu zi e una,grepolisul e alta.
Ca mai povestim una alta,ca ne mai intepam,ca mai radem putin asa unul de altul,e cu totul altceva ;)

Sa va zic si eu cu ce ma ocup mai exact?(nu vreti).Ca tot erau discutii aseara pe tema asta,cu ce ocupatie are unul sau altul :))))
 

saca 24

Stie Tot
Ar fi, dar si fantoma s-ar face forumul asta, la tenelovele.......
Un suc, ceva de rontait si lectura "placuta"
fffgggggg.png
Eu unde.s?:))) Ca toata lumea ma trage de urechi ca.s on mereu aici :)))(
 

saca 24

Stie Tot
:)))eram ascuns,lucram din umbra ca de obicei :D :))

Jucatori cu coronita,care dau mesaje cand is atacati,si nici macar nu baga nava:))) Doar joc la plezneala,nu mai am alarma,nu mai ridic orasul

fac doar trupe si sparg nave :)))) da,da.cu alea 1700 de puncte sparg nave:))
Unde.i argon16?ca el zicea ca da coronite la toata lumea :)))) Pai de asta s.a ajuns aici:)))Vad pe unii ca au coronite,ca au fost in aliante care au castigat nush ce lume,dar ei se plang si dau mesaje unui jucator noob ca mine,cu 1700 de puncte,zid 0,care joaca si singur,la misto :)))))ma distrez :D
Vorba cuiva:unii is jucatori de carton.
 
Ultima editare:

saca 24

Stie Tot
:)))) a reinviat forumul.l.am adus la viata
bine.ai revenit :))
aici e legea junglei.scapa cine poate :))))
 

DeletedUser7387

Guest
un fel de legea junglei....orice hiena din spatele tastaturii se preteaza a fi leu...da nu de ala greu
smiley_emoticons_lol.gif
 

saca 24

Stie Tot
:))))) ai de pl mea :)))))((
Las si eu adresa mea aici,in caz ca vrea careva sa.mi faca o vizita.

Strada Vinului nr 24,vis a vis de crașma,imediat cum faceti dreapta spre berarie. Intrati in casa,faceti stanga,si ma gasiti in beci langa butoiul cu vin ;)
 

DeletedUser15009

Guest
smiley_emoticons_winken4.gif

@xK1nG
@rage
ia arata ScreenShot {SS} sa vedem daca ai mai mult e 2-3k gold si mai mult de 150 usoare pe oras pe farsala... dar de pe telefon.. ca de pe laptop/calculator se poate edita.
 

saca 24

Stie Tot
Au invatat si aia de pe insula mea,sa atace ca mine, mai intai cu prastiasii,in caz ca activez garda,sa nu se rupa,apoi sa dea cu restul trupelor :)))) Unde gasiti jucatorii astia?:)))))
 

DeletedUser16738

Guest
Rectifica te rog acolo la lumea zakros... Alianta grepo nu a fost invinsa de nimeni .
rectific , am invinso stergand ei conturile , din cauza adminilor :)
e mai bine asa ????

app oare care au luat orase mai multe in zona aia noi sau voi .. zic asa din curiozitate :) ...ma refer cat ati fost in harta ..
 

DeletedUser16691

Guest
rectific , am invinso stergand ei conturile , din cauza adminilor :)
e mai bine asa ????
Nu mai folosi "am invins-o" ca nu ai invins tu sau oricine altcineva de pe serverul ala , nimic. Da alianta grepo a sters, si atata tot. Nu va puneti in palmares chestia asta ca nu ati ajutat cu nimic la momentul ala.!
 

DeletedUser16738

Guest
ok , atunci inseamna ca toate sv unde a fost stergeri alianta aia nu a fost invinsa , a sters de bine ce era si de bine ce mergeau lucrurile ocolo nu ? .

Ok Wild nu a invins Grepoo .... insa a sters pt ca asa au vrut ei :) noi am invins fantomele lasate de grepo :)
pana sa Stearga alianta Grepo , ne umileau in harta ??? .

Nu vreau sa ma cert cu tine vorbim cu argumente pro si contra ,ok , insa eu ma gandesc ca o alianta pt a lua decizia de a sterge se intampla ceva si te rog mult nu spune ca din cauza adminilor pt ca si noi la momentul ala aveam vreo 5 banati :) . Deci inseamna ca v am invins de ati luat decizia de a sterge , corect ?
 

saca 24

Stie Tot
Ma primeste cineva in vreo alianta?Mi.a revenit cheful de joc dupa ce am vazut ce e pe insula mea :))))
Imi dau resetare si o iau de la capat.Dati un semn,o invitatie ceva:))).Sunt mic si noob.Multumesc anticipat :D
 

DeletedUser16738

Guest
Saca , acum nu vreau sa fiu nesimtit :) dar man nu ti a dat nimeni importanta si pe navele alea 2 ce le ai spart nu ne am omorat sa le sprijinim :) oricum bravo:)

SeeTheSun sa descurcat singurel:) acolo:)

sunt curios ai prins caruia trupele acolo pe insula ?
 
Ultima editare de un moderator:

saca 24

Stie Tot
Stiu bila ca nu mi s.a dat importanta :) oricum nu joc pe bune. am vazut niste nave,si nah,am zis sa le sparg.m.au atacat baietii,i.am atacat si eu.ma distrez.
Daca vrea careva orasul,sa.l ia.oricum ma mut in alta mare.

Defapt n.au fost 2 nave,ci 4 :) plus inca o nava a lui diximus,de pe care am retras atacul stiind ca.i nava lui.
Dar nu conteaza asta.aici pe forum am scris ca sa fac haz de necaz,n.am nimic cu wild.ul :) Doar cu aia care mi.au dat fake.uri pe zakros.de asta am intrat pe farsala.
Spor la joaca tuturor :D
 
Sus