Lume spania Kastoria v5 fara bonus de noapte

Pai vino ma si da mi o palma :)))) ca te bat in 2 ore 3 zile bag pula n ma ta ca i a placut de mica sa se joace cu bastârcile, de unde pula mea veniti toti aici pe externul asta si va luati
grade futu va familia in gura, mai am un dusman nou, baga mi as pula in copiii tai
 

TwooPE

Membru activ
Maestre, o poti sa lasa pe mama si pe copii la locul lor ca eu nu m-am luat de ma-ta aia proasta si chioara sau putem sa ii spunem direct curva care te incalta cand erai mic. Eu sunt un player nou :D, nu stiu dc te vezi zmeu pe forumuri dar daca bati cum futi babe.. ajungi sa plangi in pumni repede. Cum poti sa zici ca ai un "dusman" nou cand eu nici nu vreau sa interactionez cu ajutoare de bagatori in seama ca tine. Tu esti tipicul ala de sluga de ii dai 10 lei sa se duca la magazin sa iti ia 2 pachete de tigari si 3 energizante. Eu prost ca te bag in seama.. cand tu esti un copil de la tara care nu are prieteni in sat cu care sa vorbeasca. Lasa-ma sa ma joc si eu printule .. nu trebuie sa te bage toata lumea in seama chiar daca ai handicap.. organizez o strangere de fonduri sa iti aducem parintii in tara daca mai traiesc.
 

TwooPE

Membru activ
esti ce "trebe" .. pentru copile de 15 ani .. pentru doamne de peste 60 .. cred ca putem sa fim mandri cu tine.
 

Stewie Griffin

Stie Tot
s-a gasit cine sa vorbeasca, lachele zeului.. ba, vorbeste cand nu ti tine nimeni unisonul, ca printi, zei si si maimutoi sunt destui
 

TwooPE

Membru activ
Ce ajutoare mi-au venit ca primul mesaj a fost dat de tine si te "cacai" pe noi pula-n cur obraznic ce esti. Nici pe altii nu ii lasi sa vorbeasca ? Astea sunt semnele unei femei la ciclu. Ai tu un exces de "furie" acum.. dar stai linistit puiule ca te sun eu daca am nevoie de ceva de la glovo.
 

TwooPE

Membru activ
Printule, iti cumpar un meniu de la mc sa pleci de aici? A cam inceput sa miroasa a cacat si nu imi place.
 

TwooPE

Membru activ
Potenta noastra financiara nici nu cred ca are rost sa o aducem in discutie. Ti-am spus ca imi doresc sa nu mai discutam. Cred ca ai terminat cu ce ai avut de zis si pe pagina asta.. te-am bagat in seama, iti multumim pentru prezenta printule.. acum te rugam.. pune mana pe galetusa si lopetica si te chemam noi cand ne este dor de tine. Avem poza ta.. o purtam in suflet.. o avem pe capacurile de la toalete.. esti prezent in inimile noastre.
 
Sus