Lume spania Kastoria v5 fara bonus de noapte

Ghost Man

Stie Tot
Maxim 3 saptamani va dau...nu fac romanii treaba pe extern, mai ales cand se intra asa, unul din alianta X, altul din Y...
Daca va intra o alianta intreaga, cum ar fi Sons, Demos sau altii de pe revolta, atunci da, poate iese ceva
Ai uitat de familia Friends,alianta lui @RAGNARAR. cu 7 lumi la rand castigate.Eu cred ca aici pe Ro au demonstrat destul ..mor:)))))))))))
#maimultdecatechipa #familie #8larand
 

twistdark1

Stie Tot
Maxim 3 saptamani va dau...nu fac romanii treaba pe extern, mai ales cand se intra asa, unul din alianta X, altul din Y...
Daca va intra o alianta intreaga, cum ar fi Sons, Demos sau altii de pe revolta, atunci da, poate iese ceva

Ma astept la asta , dar decat sa joc pe revolta aici , mai bine merg singur acolo
 

TwooPE

Membru activ
E cioara..evita-l si atat
Si eu sunt tigan. Nu am nimic cu nimeni si nu jignesc fara motiv. Dar baiatul asta ori are probleme mintale.. ori cauta atentie. Nu l-am bagat in seama si nici nu caut anturaj cu slugi asa ca de preferat este sa incheiem subiectul pentru ca nu are rost sa ne certam pe internet.
 

Ghost Man

Stie Tot
Si eu sunt tigan. Nu am nimic cu nimeni si nu jignesc fara motiv. Dar baiatul asta ori are probleme mintale.. ori cauta atentie. Nu l-am bagat in seama si nici nu caut anturaj cu slugi asa ca de preferat este sa incheiem subiectul pentru ca nu are rost sa ne certam pe internet.
Faci parte din categoria celor de treaba:)
Asta e redus..Evita-l,repet
 

TwooPE

Membru activ
de acuma sa scrii pe aici cand o sa iti dau eu voie sa scrii bai pizdo inainte imi ceri permisiunea asa se face
Puiule, esti vopsit jumate cu jumate-n cap (daca tu esti ala din poza), futi babe sau iti bagi jucarii in cur ? Te bagi in seama si cauti atentie ca o centurista mica ce esti. Nu cred ca eu ti-am scris tie primul sau am comentat la postarile tale ceva legat de tine sau de alti prieteni cu care te joci. Hai sa ne evitam ca am eu asa o impresie ca dintr-o palma plangi cu sughituri.
 
Sus