LEGENDE !!! - "UNDE E DEF-UL FETELOR ? " - NU E , E PERMANENT !

  • Autor subiect DeletedUser16830
  • Data de început

DeletedUser16861

Guest
Ba rage iti pierzi timpu bagand in seama toti boschetarii in pula mea :)). In pula mea eu m-am convins din prima de cat de prost e cand am auzit ca e moldovean in anglia :))
Ce putem spune despre acest trio?

Primul si cel mai prost dintre ei cutuluianu zis si dependentul care zice ca are o familie , dar isi petrece mai mult timp pe un joculet :))) Prea multe amenintari , 0 fapte. Esti un redus mintal cum mortii ma tii sa joci grepolis la volan fututi rasa ma tii de moldovean in pula mea ca va spalati odata pe an in Botosani cand veneau inundatiile. Ai zis ca vii ca trimiti ca nu stiu ce ... ti-am dat si adresa. aia e nu mai dau adresa la toate bagaboantele. Poti sa zici ca ai reusit sa ma deranjezi si tu 1 minut totusi cand eram la meci am intrat sa opresc alarma :)) . Oricum la categoria inteligenta esti mult inferior pe forumul asta. Ramai doar un frustrat. Ai familia aia degeaba daca stai sa iti pierzi timpul pe net . La 20 de ani vorbeai cu fetite de 14 ani in pula mea de moldovean ca numai de ratati ca tine auzim la stiri la categoria moldova.
Iridescent sau mai clar una din terfele acestui joc care in 3 luni de vara nu a iesit de 5 ori din casa :))) . Atat de dependenta de joc incat si cand avea de invatat pentru restanta se plangea ca nu doarme bine si ca ii e rau ca are atacuri dimineata cand dormea ea haha.. . Mai are rost sa ne aducem aminte de cat scandal a facut pentru joc cand imi era rau de nu puteam sa ma misc si tipa ca am atacuri si mi-am inchis telefonul. Oare ce parere ar avea ala daca ar stii ce aveam (nu mai valoreaza nimic dupa ce ai ajuns) in telefon de la tine? Sau ce are si analfabetul fara bac eatallnoobs? Chiar sunt curios daca stie :)))) haha . Au facut toti ce au vrut din tine atat de usor hahaha . Dupa 170
000 de mesaje ( pe telefonul nou) te cunosc perfect si m-am prins imediat cat de usor te-ai schimbat in rau hahaha. Sa nu uiti niciodata ca ai ajuns doar o tarfa. Aveam asteptari mult mai mari de la tine , dar si cand stii ca imi e rau groaznic ma suni sa tipi ca am atacuri pe un amarat de joc. Sa faci scandal ca nu intru pe joc cand stii clar ca nu aveam semnal si nici baterie pe stadion .. Sa te duci la facultate nedormita din cauza unui joc .. ai ajuns rau de tot ba ::)). Crezi in continuarea toate mizeriile pe care le auzi , dar aproape tot ce stii despre mine nu mai e valabil. Inainte sa mai zici ca m-am schimbat adu-ti aminte de ce jucai jocul asta cand a inceput lumea si de ce joci acum :)))

Nexe - sau mai bine zis nivel de inteligenta redus si frustrat.

V-am pupat pe toti. Joculetul asta a devenit de mult o pierdere de timp si cine zice ca joaca din placere sau sa scape de stres inseamna ca e batut in cap rau de tot.
Prea multi analfabeti , frustrati , goldisti , tarfe pe jocul asta.
Era sa uit .. muie steaua.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16184

Guest
Baaaa usor cu muie steaua=))))MUIE DINAMO
Alexe stii cat am vorbit cu Oana si i-am explicat ca nu e okey dependenta asta de joc,fallen cat de rau o influenteaza etc etc dar nici tu nu trebuie sa ameninti si sa o faci asa,e strict problema ei cum este.Cu tine am vorbit despre astea si ti-am zis ca oana este un damb peste care trebuie sa sari si daca o sa o jignesti iti patezi onoarea ta de barbat.In fine pe scurt MUIE DEMOS si toti cateii care ii pupa in cur=)))) si tu stupefy ma sugi ba terminatule si tu ai ajuns sa injuri desi nu te-am injurat,pai baga-mi-as pula in toti mortii ma-tii de cand comentezi catelule in fata?Ai curaj sa vi fata-n fata si sa-mi zici astea?Ma pis pe tine oricand la orice capitol inafara de prostime supt pula si d-astea :)
 

DeletedUser16861

Guest
Muie steaua
Maine se scrie istoria.
Despre joc ce sa mai zic :)))) au ajuns prea rau astia .
Nici nu stii ce bine ma simt fara el acum e asa liniste cand sunt la meci sau acasa la tv .. ca jucam pentru cineva si am zis ca am petrecut prea mult timp ca sa sterg sau sa ii las singuri , dar daca au ajuns sa se prostitueze unii ... aia e
Apropo nu mi-am batut eu joc de ea .. si-a batut singura joc de ea si stie despre ce vorbesc . Nu imi mai pasa acum ma bucur ca am scapat de stresul pt joc adica pe mine ma durea in pula daca pierdeam vreun oras ,dar se supara cineva si mnah..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16861

Guest
Nu au legatura wcsb cu steaua .. plm nu o zic eu o zic actele
Fc fcsb s.a nu inseamna fotbal club steaua bucuresti
Sporting becali sau Faci Ce Spune Becali sau Stana Bucuresti ..
Titlurile le-au luat ca au fost pe val o perioada (val = prescurtarea de la valiza) :)
Si in perioada ailalta stim si noi cum ajungeai sa semnezi cu steaua :)) si cine se ocupa de echipa.
 

NoobFromRo

Stie Tot
Alexe, nu joc eu de prea mult timp dar jocul asta nu a fost jucat din placere niciodata
Mereu orgolii de la care se ajungea la injuraturi :))
Mai rau ca la meciurile Stelei(FCSB) cu Dinamo(forza dinamo)
 

DeletedUser16861

Guest
Alexe, nu joc eu de prea mult timp dar jocul asta nu a fost jucat din placere niciodata
Mereu orgolii de la care se ajungea la injuraturi :))
Mai rau ca la meciurile Stelei(FCSB) cu Dinamo(forza dinamo)
Era placere cand am inceput si jucam in pirati de atunci ... pa
 

DeletedUser9610

Guest
Pai aia e ca nu am luat bataie aici=)))) tu stupefy ma stii de frica din cauza la fake =)))) cand te luase un coleg la fake-uri ai zis ca e minciuna in comparatie cu mine si o sa caut si ss-ul si daca il gasesc il aduc :)
Am zis ca mai bine se lasa, *am zis asta pt ca el da 10 la 5 minute dupa pauza 5 ore.. nu rezolva nimic, dar nu intelegi ca tu esti scapat in cap*
si fake-urile tale erau frectie la picior de lemn, inofensive la fel ca tine, gogosel
Niciodata n-am oprit alarma pt un limbric ca tine
smiley_emoticons_baby_taptap.gif



Si pt dinamovisti, am invatat sa deschidem poarta?
smiley_emoticons_wallbash.gif
 

DeletedUser16184

Guest
Nu ai oprit-o?=))))))) as reintra pe delos sa aduc rapoartele de cate ori te-am prins dar imi este scarba :) si daca zici ca erau inofesive nu plangeai pe grup nu?Sa latri esti bun prietene dar iti pun botnita
 

DeletedUser9610

Guest
esti rupt de foame, nu-i o noutate
ai prins 200 usoare in viata ta, ca dormeam dus, m-am pus sa dorm la 6 si m-ai atacat la 6:40 :))
tristule
smiley_emoticons_irre.gif

inafara de ala, n-ai nimic, stay chill
Toti te bat, toti de injura.. toti iti baga pula-n gura.. rage
si pe grepo, si-n IRL
 

DeletedUser16074

Guest
Ba, eu acum imi dau seama ca nu mai joc porcaria asta, da voi alta treaba in "real life" n-aveti? Mai primesc notificari pe gmail si ma apuca râsul :)))
 

DeletedUser9610

Guest
zidar erai tu, peste tot zid 25+turn si cercetari in academie de zici ca esti incepator, ahaha
Ai vazut si tu la baietii mai mari ca au zid 25, hm.. ia sa bag si eu
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser16184

Guest
Hmm zidar?Da am avut 3 ziduri pe toata lumea delos si alea pentru ca eram intre voi si in stanga si in dreapta si sus si jos aveam doar rosu,eram kamikaze
smiley_emoticons_lol.gif
si cum aveam toate orasele pe granita trebuia cel putin un flanc sa-l asigur intr-un fel
smiley_emoticons_lol.gif
dar mai mare e rusinica sa ai zid pe o insula controla 80%
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser16184

Guest
Legat de cercetari in academie hmm fiecare isi configureaza cum vrea academia orasul etc atata timp cat cercetarile mele si cum imi fac orasul ma ajuta tie nu ar trebui sa-ti pese de asta :) nu avem acelasi stil de joc :)
 
Sus