LEGENDE !!! - "UNDE E DEF-UL FETELOR ? " - NU E , E PERMANENT !

  • Autor subiect DeletedUser16830
  • Data de început

DeletedUser16184

Guest
Bot voi?=))))) ma faceti sa rad=)))) sunteti mai terminati cu secundele decat incepatori=))) creier nici atat cutia craniana e goala=)))
 

DeletedUser16184

Guest
Pai ba terminatule voi tradand s-a schimbat harta in 55 cativa jucatori fiind prinsi la mijloc pentru ca tu erai in spatele 55-ului.Niciodata nu vei intelege ca tu ai fost folosit de capone ca sa castige lumea asta si niciodata nu vei face diferenta pe o alta lume incepand de la 0 in demos pentru ca mai mult de o pizda ce-si baga permanent si intra in vacanta dupa 2 zile de putin stres (nici 10% nu dadusem) nu esti,bine sa nu uitam faptul ca iti stateau si 3 jucatori pe pc cu TW=)))) si cand unul ti-a disparut ai luat nava si turbai=)))
 

DeletedUser16074

Guest
In casuta din padure aveau casa doi pitici, vine pupaza si spune : "muie steaua, muie steaua e e muie steaua"
Peluza nord Craiova
 

DeletedUser16074

Guest
Like pt injuraturi, si ca te-ai chinuit sa scrii atat :)))) 10/10
 

DeletedUser16184

Guest
Vezi ba sclavete ca esti afectat de ceea ce ti-am facut eu=)))) ma injuri semn clar ca esti traumatizat=)))) si da marian cu macronix au recunoscut si si-au cerut scuze si pe oana niciodata nu am acuzat-o de tradare e prea bleaga ca are prea multa incredere in tine,e o fata prea okey ce o strici tu terminatule.Legendary este si va ramane o alianta formata din oameni ce formeaza o familie de nedespartit,cei doi care au fost in grupul tau au fost iertati pentru ca ei faceau parte din familia noastra si pe oana la fel de usor o iertam (eu unul am iertat-o ca a plecat in demos pentru ca nu-i vad vina si sper ca si ea sa ma ierte pentru ce am facut la nervi).Pe delos nu am pierdut nimic,mi-am batut pula de demos cand am vrut,m-a tinut pula sa-mi bat joc de zeuxis in tickete,m-a tinut pula sa-ti demonstrez ca nici cu 3 oameni pe cont nu-mi faci fata si vei apela la permanent,goldul nu bate activitatea sa stii :) eu jucam doar cu premium on tu jucai cu 20k gold pe putin cont si ce-ai facut? A da permanent si vacanta =)))) tu fara gold iti garantez ca esti 0,pana pe lumea asta unde in LEGENDARY te-ai facut remarcat,nimeni nu auzise de tine.Ban-urile pe lumea delos pentru multicont nu le luam doar ca m-am jucat sa vad in cate feluri m-ai pot pacali admini,cum am facut pe zakros furand gold din 2 aliante ce se bateau la minuni si fiind nepedepsit creandu-se de pe atunci o ura fata de admini :)
 

DeletedUser16184

Guest
Tu niciodata nu ai facut parte din familia LEGENDARY ci doar din alianta Legendary ce a avut inceput delosul unde ne-am descurcat cu brio in joc :) asta e nu stim sa jucam murdar ca si demos,poate un dezavantaj poate un avantaj cine poate stii :) dar legendary este o castigatoare pentru ca pe joc a demonstrat mult mai multe decat demos,nu au avut spioni nu au facut alte aliante academi ca sa le ia internele sa creasca in punctaj cum a facut si va face demos pe orice lume pentru ca sunt incapabili sa cucereasca,dar cel mai important lucru castigat pe lumea delos sunt prietenii din Lupii care si ei s-au alaturat noua si inca cativa din demos care acum fac parte din proiectul romanesc de pe olanda si alte viitoare servare straine
 

DeletedUser16184

Guest
Tu fallen ramai un frustat ce-ti pui jocul asta inainte de viata personala si nu poti spune ca nu ai reactionat urat pentru ca oana cand a vorbit cu mine mi-a spus reactia ta dupa nava luata de la marian,repet vreti sa ne batem iar vorbim civilizat si mergem pe un servar strain unde admini sunt neutri si nu se vor mai putea face favoritisme :) bine asta daca accepta caponela ca stie si el prea bine ca fara ei nu castiga si fara alte smecheri unde pe extern nu va merge
P.S capone sa nu ne mai acuzi de bot in caz ca ne vom bate pe extern (prea putine sanse dar totusi sper sa arati ca ai coaiele atat de mari precum zici)
 

DeletedUser16184

Guest
Frustat care stie doar sa injure=)))) ba doar atat te duce mintea?Beta si ny cred ca e diferenta de un an deci da poti spune ca esti mai batran dar doar beta ai jucat si dupa ai disparut :) eu am castigat lumi cu CLA,cu oameni lui bugsy siegel am jucat in orice alianta mare inafara de Wild(in care a zis bila ca cica ma invita ca-i sunt drag =)))) ) Eu nu o numesc viata doar ca imi gestionez timpul in asa fel incat sa nu am probleme in viata de zi cu zi precum ai avut tu din cauza la joc cu munca stii prea bine despre ce vorbesc cand erai cacat la cur ca ramai fara bani sa cumperi o paine :) Scuza-ma dar la groapa de gunoi iti aruncam tie de mancare,unde traiesti asa si esti un gunoi=)))) informatiile venite din demos cum zici tu erau anticipate de noi =)))) dar cum am zis tu ai fost un exclus din familia LEGENDARY daia nu stii:) pe ro 90% din legendary au lumi castigate pe cand la tine e prima castigata :) si vrem sa ne batem cu aia mai buni daia am mers pe olanda :) .In legendary nimeni nu a fost lider totul a fost pe intelegere nu pe autoritate,cand ai incercat sa faci autoritate ai fost dat afara si pus la punct de catre deea si nu ti-a convenit si ai plecat plangand si cu mucii pana la genunchi aruncand vina pe noi dar vina venea de la tine pentru ca esti un orfan al grepolisului si doar demos te-a luat pentru simplu fapt sa se foloseasca de tine.Legat de orase cucerite avem mai multe decat demos doar ca au sters black legion super squad the ghost demos spartans demos kratos 1 daia nu mai apar acum pe grepolife :)
 

DeletedUser16184

Guest
Am si in inventar iti arat hall of fame-urile unde apar pe cand tu nu apari nicaieri nici cu alexander nici fallen :) aceiasi poveste doar sa jignesti atat te duce capul?Sa vorbesti civilizat poti?Din ce vad eu nu,daca incep si eu sa injur de copil de sotie iti convine?Iti zic eu ca nu,apropo ai fost in romania nu ziceai tu ca ma cauti,dar eu nu am primit niciun telefon vorbele sunt de partea ta faptele de partea mea :)
Salpa
 

DeletedUser9610

Guest
Baieti.. Ati fi putut sterge inainte de recalculare.. terminam si noi mai repede lumea
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser16184

Guest
Eu ce am zis idiotule mai sus?Mai aveai 2 aliante facute demos spartans si *demos kratos* care au disparut cu alea va facem la orase cucerite
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser16184

Guest
@fallen.angel ai sters comm-urile?atat de terminat esti incat ti s-a facut rusine cu ce ai scris:)))) nu-i stres am apucat sa fac ss-uri la ce ai scris si a ajuns pe la toti jucatori mai importanti de pe romania
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser16830

Guest
"Noi nu avem sefi , noi suntem un grup de prieteni care am venit pe Delos sa le dam o lectie de joc boot-istilor din Demos care se cred zmei , sa le aratam cum se joaca" - fantomele lumii Delos 2019

Rusine ba , tot ce ne-ati invatat a fost (cum sa folosim butonul de inceput nou cand ne doare in pla de cei cu care am jucat) , frumos server ce pot sa zic , alta lume stricata de adminii Demosului , alta lume in care noi am pierdut 100 de orase din cauza oamenilor care au primit ban de la noi apoi le-am recuperat de 2 mai rapid si mai multe , alta lume in care luam ban pe motivul numelui "Oameni si soareci" la un oras dar noi avem relatii la admini , pentru idiotul care a zis de Cruciatull si de Manners ca au primit ban multiplu , au primit un singur ban si ala permanent pentru injurii nu pentru multicont nea Caisa!

Alta lume pe care Demos a stricat-o cu fake-uri , cu minimale cu de toate la toate orele posibile din zi si din noapte! Bravo ma bravo , sincer va doresc la toti cei care ati dat stergere , frustratii dracu , sa-i mancati pla lui Ragee ca l-ati pupat in fund si l-ati sprijinit sa faca rau si datorita acestui fapt nu s-a putut juca o lume frumoasa !

Sunteti jalnici, sunteti patetici , sunteti cum imi place mie sa va numesc "Jucatori de duminica" - asta sunteti , cum ati dat de greu poc , butonul magic , injuraturile de cuvinta pentru admini , plecati setati cu "server-ul romanesc e de cacat" si asa mai departe dar nu e server-ul de cacat , sunt jucatorii care joaca acest server , ei il fac sa fie de cacat !

La revedere!
 

DeletedUser16184

Guest
Tu zdreanto gurita mica ca inafara de presul pe care ma sterg inainte de a intra in casa nu esti :) aveti curaj sa mergem pe extern un servar neutru si sa ne batem de la 0? Bravo lor ca m-au sustinut,stii de ce? Pentru ca am stiut cum sa-mi bat pula de voi,pentru ca am fost singurul jucator de pe granita din toate aliantele care nu a pierdut oras,am pierdut doar banat.Cand o sa aveti curaj sa jucati pe extern ma anuntati si ne gasim acolo si vom juca sau poate vom juca pe ro cand dispare zeuxis (asta nu o sa se intample prea curand).Voi bot?Hahahahahaha ma faceti sa rad,bot-ul a fost la noi=))))) voi ati bagat nave ba ca nu mergea alarma ceea ce doar pe ro se intampla pe celalalte servare nu am intampinat nimeni probleme,pe jucatori banati sau dormeze sau dupa ce un jucator va scotea pe zi 5-6 nave si efectiv nu mai avea trupe,am in zid 350 de nave sparte la voi cel mai mult cat are?Noi de greu am dat inca de la inceput de lume si mereu am luptat daca era cum spuneai tu cand erati toti (demos black legion super squad the ghost) vs noi si lupii atunci trebuia sa dam stergere dar uite ca nu s-a intamplat,dar cand un jeg de om ce face abuz de putere pentru simplu fac ca una isi vinde pizda normal ca nu are rost sa mai pierdem noptile,bani,nervii etc si dam vina pe admini ca s-au facut favoritisme tu ai argumentat doar cazul manners cruciatul dar celalalte prezentate de mine de ce nu le-ai argumentat?A da pentru ca am dreptate,besi de aici xynare ca nici pe ro nu esti bun ai ajuns fantoma cu grepo cu sons si pe franta au batut aia la voi dupa stergerea lui tvhy de nu ati stiut pe unde sa fugiti.N-avem de ce sa ne fie rusine,am luptat am eliminat 2 aliante ,v-am facut oameni sa stearga,v-am adus in punctul disperari incat sa cereti stop fake-uri si sa plangeti in stanga si in dreapta desi chiar tu ai inceput intr-o noapte la 4,orase mai multe cucerite pe voi avem doar ca ati sters ca pizdele 2 aliante ce le aveati demos spartans si *demos kratos*.Daca faceam noi ca servarul romanesc sa fie de cacat poate revenea si deathrow sa joace pe ro,caini infernului sau CLA sau reveneau alti jucatori ce joaca acum doar pe extern,deci vina nu este la noi ci la admini sau oamenii prosti ca voi.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus