Lasii de pe psi

  • Autor subiect DeletedUser14457
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14162

Guest
in toata istorie pamantului cunosc doar o singura persoana care facea minuni:isus din nazaret. Sunteti ceva neam cu el? Adica s-a pastrat gena asta facatoare de minuni peste timp? Daca este asa, puteti sa-mi creati si mie o minune de 185, blonda cu suvite roscate, un corp de silfida si ungii rosii? Bah, dar exact asa sa fie minunea ca daca ies unghiile mov va ia dracii...lol

- - - actualizat - - -



auzi? Nu te supara ca te intreb : Tu faci minuni precum pocesti cuvintele? Mi-e frica sa-ti cer tie sa faci vreo minune ca cine stie cu ce stramba ma minunezi?!!!!!!!

am si eu o intrebare pentru tine la fel de draguta ca si a ta...poza de la profil te reprezinta?ca tare pocita e
 

DeletedUser

Guest
am si eu o intrebare pentru tine la fel de draguta ca si a ta...poza de la profil te reprezinta?ca tare pocita e

Sa ma vezi in fundul gol de n-ai dreptate :D

- - - Actualizat - - -

am vrut sa iti dau reputatie (nu hartie igienica) dar nu ma lasa pe motiv ca trebuie sa mai ofer si altor jucatori, o regula pe care nu o inteleg dar sa lasam acum, omule..........de unde le scoti????? de unde? B-)

aici imi poate raspunde si rubb :)

Da-le lor reputatie.Satura-i pe fomisti.Eu sunt satul de reputatie.De unde le scot? AM o pereche de chiloti norocosi.Din ei le scot.....hahahaha
 

DeletedUser

Guest
Sa ma vezi in fundul gol de n-ai dreptate :D

- - - Actualizat - - -



Da-le lor reputatie.Satura-i pe fomisti.Eu sunt satul de reputatie.De unde le scot? AM o pereche de chiloti norocosi.Din ei le scot.....hahahaha

no, ca te si vazu lumea :D

266.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14151

Guest
Pentru cei care obstructioneaza minunile de pe lumea psi le transmitem urmatoarele:NU DEMONSTRATI PRIN CEEA CE FACETI DECAT LASITATEA CU CARE ATI JUCAT TOT SERVERUL,ATI FI PUTUT JUCA PANA LA CAPAT SA INCERCATI CEVA LA MINUNI DAR NU SUNTETI IN STARE DECAT SA DATI STERGERE SA AMANATI MINUNILE.
CU SAU FARA MINUNI ALIANTA FRIENDS ESTE CASTIGATOARE SI MAI DEVREME SAU MAI TARZIU VOM FACE SI MINUNILE.

Cu tot respectul colega, dar din cate stiu eu acum 1 saptamana maxim o gasca de aproximativ 20 de oameni care totalizau 15.000.000 de puncte a iesit din friends si a stat mult si bine afara. Nu cred ca esti in masura sa te plangi la o zi dupa ce ati intrat ca celelate aliante au folosit aceasi tactica! E de prost gust. Cat despre toate aliantele care erau impotriva voastra, nu erati inconjurati de nimeni, doar bolsevicii la sud care se pare ca nu au putut rezista!
Cu respect, Cristi!
 

DeletedUser14457

Guest
eu stiam si de sacaz si de capul nostru ,a si mai erau si zmei si bolsevicii,in nord era elitt .dar da la urma au ramas doar o mana de bolsevici care au dat stergere. si nu comparati toate aceste aliante cu jucatori mari cunoscuti cu doua academii care le aveam noi.
 

DeletedUser

Guest
Mie imi place cand incepeti sa va vaietati ca altii fura si voi nu!!! Sa fi hot in ziua de azi este o calitate . Furati si voi, tatelor ....hahahahaha
 

DeletedUser

Guest
Si ma gandeam ca au absolvit clasele primare, ca atunci invatam sa furam, atunci ni se zice de unu Pacala, care traia intr-un sat al Pacalitilor, cu femeia visurilor lui, Pacalina, si cu un purandel hot ca tasu, numit Pacalici, si cica tot satu fura de saraeau capacele, dar Pacala reusea sa ii fure pe toti. Ce ati facut fetelor la ore? hahahahahaha

La cum "obtureste" limba romana, mai bine ar vorbi prin semne,vorba unei cunostinte :D
 

DeletedUser9411

Guest
Cu tot respectul colega, dar din cate stiu eu acum 1 saptamana maxim o gasca de aproximativ 20 de oameni care totalizau 15.000.000 de puncte a iesit din friends si a stat mult si bine afara. Nu cred ca esti in masura sa te plangi la o zi dupa ce ati intrat ca celelate aliante au folosit aceasi tactica! E de prost gust. Cat despre toate aliantele care erau impotriva voastra, nu erati inconjurati de nimeni, doar bolsevicii la sud care se pare ca nu au putut rezista!
Cu respect, Cristi!

dupa vb tale.. apoi ori nu joci deloc pe psi ori joci de.. vrio 3-4 luni ;)
 

DeletedUser14162

Guest
Si ma gandeam ca au absolvit clasele primare, ca atunci invatam sa furam, atunci ni se zice de unu Pacala, care traia intr-un sat al Pacalitilor, cu femeia visurilor lui, Pacalina, si cu un purandel hot ca tasu, numit Pacalici, si cica tot satu fura de saraeau capacele, dar Pacala reusea sa ii fure pe toti. Ce ati facut fetelor la ore? hahahahahaha

adevarat unii dintre noi poate nu au studii superioare si nici critici literari precum tu si masculul alfa nu santem dar sincer ati cam plictisit lumea cu aceeasi vrajeala nu faceti decat sa panditi daca pune unu virgula sau nu si hop ati aparut si voi si poate nu stiati nu e interzis nici celor fara studii superioare si nici celor de alte etnii sau nationalitati sa-si spuna parerea pe forumul extern....e ultima mea postare pe acest forum
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14162

Guest
nu mai fii atat de precaut vezi de ale tale poate ai treaba si te retine cititul pe forum
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
adevarat unii dintre noi poate nu au studii superioare si nici critici literari precum tu si masculul alfa nu santem dar sincer ati cam plictisit lumea cu aceeasi vrajeala nu faceti decat sa panditi daca pune unu virgula sau nu si hop ati aparut si voi si poate nu stiati nu e interzis nici celor fara studii superioare si nici celor de alte etnii sau nationalitati sa-si spuna parerea pe forumul extern....e ultima mea postare pe acest forum

Auzi cucuoana , te sinucizi? Vrei sa-ti facem parastas dupa .... sau inainte? Petrecem cu lautari ,asa ca intre critici literari :D Bah, furati mah , ca altfel fura altii . Tu crezi ca eu stau sa verific care nu pune virgula si punct ? Nu fatuca, mi-a sarit in ochii chestia cu tipatul vostru ca altii fura si voi nu. Deci!!! Cum vrei coliva? Moale si pufoasa sau tare si cu mot? hahahahahhahahahahahahaha
 

DeletedUser13231

Guest
eu stiam si de sacaz si de capul nostru ,a si mai erau si zmei si bolsevicii,in nord era elitt .dar da la urma au ramas doar o mana de bolsevici care au dat stergere. si nu comparati toate aceste aliante cu jucatori mari cunoscuti cu doua academii care le aveam noi.

penibil rau, zau asa
 

DeletedUser

Guest
vedeti-va de treaba si lasati latratul pe forum mai baieti..eu stiu ca nu aveti altceva ce face dar apucati-va de lucruri mai constructive
 

DeletedUser7851

Guest
O fi astenia de primavara?:-O o fi altceva? in Postul Mare v-ati gasit sa pacatuiti? X(
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus