Lasii de pe psi

  • Autor subiect DeletedUser14457
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14457

Guest
Pentru cei care obstructioneaza minunile de pe lumea psi le transmitem urmatoarele:NU DEMONSTRATI PRIN CEEA CE FACETI DECAT LASITATEA CU CARE ATI JUCAT TOT SERVERUL,ATI FI PUTUT JUCA PANA LA CAPAT SA INCERCATI CEVA LA MINUNI DAR NU SUNTETI IN STARE DECAT SA DATI STERGERE SA AMANATI MINUNILE.
CU SAU FARA MINUNI ALIANTA FRIENDS ESTE CASTIGATOARE SI MAI DEVREME SAU MAI TARZIU VOM FACE SI MINUNILE.
 

DeletedUser14162

Guest
Probabil in cel mai scurt timp va deveni o moda asta cu obstructionatul minunilor cei ce nu reusesc sa castige pe harta nu mai joaca nu o sa mai fie cum erau o data luptele pentru minuni cu rastunari de situatii...dam delete si gata nu-i lasam sa faca minuni
 

DeletedUser8248

Guest
inno va trebuie sa faca ceva daca devine o moda pt echipa care are sanse mai mici si da stergere pana in minuni
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14162

Guest
Incet incet jocul asta nu o sa mai reprezinte nici un interes...joci un server cateva luni bune astepti sa-l termin si cand colo ce sa vezi....dau delete...isi imagineaza ca daca nu luam coronitele se sterge tot din istoria grepolisului si se uita ca au luat bataie
 

DeletedUser14457

Guest
Atata pot atata fac,tot serverul au tipat- boot,flood s-a spus chiar si ca avem pile la rds.dar intotdeauna hotii striga hotii.
 

DeletedUser

Guest
Ai dreacu bah/!!!!! Nu le-ajunge ca obstructioneaza justitia?!!Acum au trecut la minuni? :D
 

DeletedUser14162

Guest
pai e singura obtiune se pare...altceva...nu pot face
 

DeletedUser7210

Guest
Atata pot atata fac,tot serverul au tipat- boot,flood s-a spus chiar si ca avem pile la rds.dar intotdeauna hotii striga hotii.

Din cate imi aduc eu aminte tu ai fost banata pe aceasta lume,acum ai impertinenta sa critici un demers care a fost initiat de voi:D
 

DeletedUser14457

Guest
cred ca ma confuzi cu cineva,eu nu am fost banata niciodata pe nici o lume.
 

DeletedUser14391

Guest
bun , si asta inseamna sa nu le faci ? trebuiau sa incerce una doua , sa ne sparga noua una si asta era serverul
 

DeletedUser14391

Guest
a cui reactie ? a celei care a facut subiectul ?
sunt curios daca versace facea asta pe un server ce era la gura multora
 

DeletedUser14457

Guest
daca te-ai fi uitat la clasament acum cateva luni nu asa statea treaba ,erau ,sacaz,de capul nostru,bolsevicii si din nord elit toti impotriva noastra si cum si-o luau se lasau de joc si fuzionau si iar se lasau. ce trebuia sa facem noi atunci? sa dam stergere toti ca nu avem nici o sansa singuri impotriva tuturor? nu ,noi ne-am jucat sansa ,aia mica pe care o aveam de acea clasamentul arata cum este acum.
 

DeletedUser

Guest
In toata istorie pamantului cunosc doar o singura persoana care facea minuni:Isus din Nazaret. Sunteti ceva neam cu el? Adica s-a pastrat gena asta facatoare de minuni peste timp? Daca este asa, puteti sa-mi creati si mie o minune de 185, blonda cu suvite roscate, un corp de silfida si ungii rosii? Bah, dar exact asa sa fie minunea ca daca ies unghiile mov va ia dracii...lol

- - - Actualizat - - -

pai e singura obtiune se pare...altceva...nu pot face

Auzi? Nu te supara ca te intreb : Tu faci minuni precum pocesti cuvintele? Mi-e frica sa-ti cer tie sa faci vreo minune ca cine stie cu ce stramba ma minunezi?!!!!!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13231

Guest
daca te-ai fi uitat la clasament acum cateva luni nu asa statea treaba ,erau ,sacaz,de capul nostru,bolsevicii si din nord elit toti impotriva noastra si cum si-o luau se lasau de joc si fuzionau si iar se lasau. ce trebuia sa facem noi atunci? sa dam stergere toti ca nu avem nici o sansa singuri impotriva tuturor? nu ,noi ne-am jucat sansa ,aia mica pe care o aveam de acea clasamentul arata cum este acum.

mai taie putin

aia erau 3-4 aliante si voi erati o alianta cu 4-5 academii

asa ca nu va mai umflati in pene, ca nu se prea potriveste
 

nicol 10

Stie Tot
In toata istorie pamantului cunosc doar o singura persoana care facea minuni:Isus din Nazaret. Sunteti ceva neam cu el? Adica s-a pastrat gena asta facatoare de minuni peste timp? Daca este asa, puteti sa-mi creati si mie o minune de 185, blonda cu suvite roscate, un corp de silfida si ungii rosii? Bah, dar exact asa sa fie minunea ca daca ies unghiile mov va ia dracii...lol

- - - Actualizat - - -



Auzi? Nu te supara ca te intreb : Tu faci minuni precum pocesti cuvintele? Mi-e frica sa-ti cer tie sa faci vreo minune ca cine stie cu ce stramba ma minunezi?!!!!!!!

am vrut sa iti dau reputatie (nu hartie igienica) dar nu ma lasa pe motiv ca trebuie sa mai ofer si altor jucatori, o regula pe care nu o inteleg dar sa lasam acum, omule..........de unde le scoti????? de unde? B-)

aici imi poate raspunde si rubb :)
 
Ultima editare:

DeletedUser8248

Guest
bla bla bla , friends ,boot bla bla,3-4 academii bla bla
chevron,cam atat poate ...
ps pe my ss au avut 3 academii si nimeni de acolo nu s-a smiorcait ca voi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
Bah..lasati fetele in pace:D
Mah daca sunt pe val,de ce suflati contra vantului ?Au jucat,au investit bani si timp,e normal sa fii suparat pe "politica" antijoc.Nu?
Rube,....da ce mah..crezi ca turcii se impiedicau in saracia de tara a noastra?..hahahah...si ce daca parjoleau..na..dupa ,trimiteau la Inalta Poarta ce mai ramanea mah,,si mureau de foame ..si de pofta..ca na..blondele virgine mergeau sa Stambul...hahaha...ce naivi suntem sa credem in Grigore fara ureche si altii de scriau cu sabia deasuprea capului.LE tremurau genunchii la popii de la Vatican si noi ne laudam ca ii lasam setosi pe ieniceri...bravo mah...si ca dracu ienicerii,pleava,tot razesi la nastere.Nu mai rascoli..ca iar ma apuca gandul ala rau ca lu' fane babanu,i-au dat coronita pe icoana..io-te fleosc....da de ce..?.ca le-a donat sute de mii de hectare de padure si sate de iobagi sa le faca punga mare la popi...da ..?Aha...cum dracu au facut astia de le au...le-au mostenit de la Isus??
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7210

Guest
Bah..lasati fetele in pace:D
Mah daca sunt pe val,de ce suflati contra vantului ?Au jucat,au investit bani si timp,e normal sa fii suparat pe "politica" antijoc.Nu

Poate ca uneori trebuie sa le aducem cu picioarele pe pamant avand in vedere ca unele sunt obisnuite altfel:D primii care au "obstructionat" minunile au fost cei din Friends:) acum sunt nemultumiti de ceva ce ei au initiat...culmea ironiei:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus