Lasii de pe psi

  • Autor subiect DeletedUser14457
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
O fi astenia de primavara?:-O o fi altceva? in Postul Mare v-ati gasit sa pacatuiti? X(

Eu nu prea tin post :D

- - - Actualizat - - -

vedeti-va de treaba si lasati latratul pe forum mai baieti..eu stiu ca nu aveti altceva ce face dar apucati-va de lucruri mai constructive

Ieri m-am urcat in masina dimineata si am plecat pana la Vulcanii Norocosi . Apoi am trecut pe la Sarata Monteoru . Nu am avut ce face . Azi dimineata cand m-am trezit, am plecat la Mogosoaia sa mananc niste mici .Tot asa, n-am avut ce face . Eu cand n-am ce face ma urc in masina si plec unde vrea stegozaurul meu . Tu cand n-ai ce face ,ce stegozaurul meu faci ? Pe 2 ianuarie nu am avut ce sa fac ,m-am urcat in masina si am plecat la mare sa mananc hamsie .Nah , ca sa-ti si demonstrez ca nu vorbesc prostii.Uite-te la data si la ora . Asta fac eu cand n-am ce face .Fac ce vrea cucul meu :D
14l7yxl.jpg

2yvmmc6.jpg

2vtz03t.jpg

kbay3m.jpg

1fgyfo.jpg

2ic1ij7.jpg

Vrei sa te imbolnavesc mai rau? Saptamana viitoare nu stiu ce-o sa fac dar gasesc eu .Anul asta am fost in Belgia.In vara plec in Grecia,in noiembrie plec in Elvetia . Tu ce kilu meu faci cand n-ai ce face?Sarmanule.Pleci la matamarea la tara in vacanta? !!!! :D
 

DeletedUser

Guest
am inteles! cand n-ai ce face te urci in gologan ,mananci hamsie si spamezi externul..brava la tine mai !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
O singura chestie n-ai inteles-o: Exista mari diferente intre a face ce vrea si a face ce putea :D Tu ce poti sa faci cand n-ai ce face? De curiozitate intreb. Dar vreau si dovezi ca aia faci :D
 

DeletedUser

Guest
O singura chestie n-ai inteles-o: Exista mari diferente intre a face ce vrea si a face ce putea :D Tu ce poti sa faci cand n-ai ce face? De curiozitate intreb. Dar vreau si dovezi ca aia faci :D

o sa-ti las numarul meu in privat si cand vii la constanta sa mananci hamsie ma suni si o sa vezi ce fac
 

DeletedUser

Guest
o sa-ti las numarul meu in privat si cand vii la constanta sa mananci hamsie ma suni si o sa vezi ce fac
Cari bagaje in port sau ce? Ti-e rusine sa recunosti ca esti hamal ?:D Stiu ca la Constanta sunt multi smecheri .Insa tu nu te numeri printre ei ,cu siguranta ....lol
 

DeletedUser

Guest
Cari bagaje in port sau ce? Ti-e rusine sa recunosti ca esti hamal ?:D Stiu ca la Constanta sunt multi smecheri .Insa tu nu te numeri printre ei ,cu siguranta ....lol

plimba mai loganul la noroiosi..nu crezi ca e intoxicata lumea de postarile celor 2,3 ca tine? o sa-ti ofer 2,3 sute de grame de hamsie cad vii la constanta si promit ca iti dau si un paharut de mujdei
 

DeletedUser2039

Guest
Versace, eu chiar as dori sa te cunosc in viata reala, avem in comun domeniul constructiilor.
 

DeletedUser

Guest
pai cand vii la cta suna-ma ,poate vine si maimuta aia de posteaza toata ziua sa-l duc la circ:))))))))))))
 

DeletedUser

Guest
ce sa faci tu ba ametitule..vai de steaua ta,mana loganu la noroiosi si lasa spamul lesinatule

Asa vorbeste sluga cu stapanul sau!!! Pleaca-te in fata mea, sluga netrebnica . Apropo, ce le-ai dat rusilor pe scriptul ala ?Stiu astia ca este ilegal?Nu te-au descoperit ,nu? :D
 

DeletedUser7851

Guest
Cred ca v-ati spalat destul rufele. Mai puneti-le si la uscat.
 

DeletedUser

Guest
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif



=))))))))))))))))))))))

La glumele unui gaozar ,doar un alt gaozar poate rade si aplauda. Money e patron si cauta mana de lucru ieftina .Mazare a lasat portul si acum multi salahori si hamali asteapta un angajator. Daca Mazare punea mana pe port , nu mai erau asa multi someri in port . Gandeste-te si tu un pic : De ce si-ar fi tras omul asta niockname MONEY? Logic ca e patron ,face bani . Si doar n-o sa vina la Bucuresti sa caute unde mana de lucru e mai scumpa .Vine intrun oras in care oameni fac bani doar in timpul sezonului de plaja .In rest ,sunt someri de litoral . Apropo, am uitat sa-l intreb pe tovarasul tau cu nickname de cocalar :In timpul sezonului vinde porumbi pe litoral? Sau e femeie de serviciu la IMPINGE TAVA?!! :D

- - - Actualizat - - -

Versace, eu chiar as dori sa te cunosc in viata reala, avem in comun domeniul constructiilor.

Am inteles ca esti patron dupa nickname. Vrei sa-l angajezi la tine pe santier ca necalificat?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus