La Grande Lost Legion

DeletedUser

Guest
Tot ce trebuie sa stiti despre noi este faptul ca, scopul principal pentru care a luat nastere aceasta noua alianta este sa ajungem pe locul 1, sa va luam toate bornele si faima, cat despre cei care ne-au tradat, ii vom asuprii, umilii si ingenunchia pana ne vor starnii mila (niciodata).
Nu ma contactati cu mesaje, propuneri, nu facem pacte sau fuziuni, doar razboi.
X(
 

DeletedUser9247

Guest
Cum vreti sa luati toate bornele daca voi nu stiti sa atacati?:)))
 

DeletedUser

Guest
Nu cred ca te-am intrebat nici unde mergi nici de unde vii... Hai pa.
 

DeletedUser

Guest
Borna pentru recrutari? E luata deja cea cu prima alianta la 100 membri.
Borna pentru penibilitate? Eee, asta e libera, spor, nu aveti adversar. Nimeni nu s-a bucurat ca voi pentru 400k din recrutari :))
 

DeletedUser

Guest
Napoleoane, nu mai da din gura atat ca tu esti ala de trimte mesaje la noi in alianta ca disperatul si NU noi, la voi. Schimba macar albastrul ala ca ne dor ochii, in rest, "textele"-s amuzante. Atata ca** de sine , mai rar. Uita-te la cum te certai tu cu david la prima rubrica facuta pentru alianta La Grande Armee. Va certati ca si chiorii. Acum va pupati in bot. Pe noi, stiti unde sa ne pupati, da?
Sanatate si voua si cum am zis, schimba albastrul ala tiganesc ca ne chiorasti in mesajele alea patetice.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ce mesaje visezi?
Potolitiva cu of topicul ca nu este bn...
Thea eu am facut lost legion si eu impreuna cu jucaotri l-am dus pe 1 dar un tradator m-a eliminat si ll se va reface:)
Eu cred sa faci in 1 luna 200 mi pct atacatori e mare lucru daca ll are 500 de mi de 6 luni:)...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9247

Guest
Alianta in care esti a fost infiintata pe data de 2013-01-08 . :)
Lumea Hyperborea nu este deschisa de 6 luni .
Ce masaje?
Mesajele trimise de Napoleon.
 

DeletedUser

Guest
Clau, daca tu nu te faci baiat serios, nimeni nu va fi serios, vreodata, cu tine.
Tu (adica david) si colegul tau Napoleon. va certati de buna voie si nesiliti de nimeni, prin februarie, -vezi la rubrica La Grande Armee . Tu te luai de ei, nu noi, restul jucatorilor din LL. Asa ca nu inteleg de unde pana unde gura asta mare? A zis cineva ceva, vreodata de jucatorii aliantei La Grande Armee??? Nimeni, niciodata, in afara de tine !!! Asta una la mana.
Doi: am rugat pe al doilea big boss al acestei aliante sa nu mai trimita mass urile alea cu albastru lucitor. Ce e asa rau in asta?
Si trei: sa fie clar ca aici se discuta la nivel personal, nimeni nu are nimic cu membrii aliantei create de voi pt ca presupun ca si ei, ca si noi, vor doar sa se joace. Si se discuta si cu Napoleon. doar pt ca tu, smecher cum esti, l-ai bagat si pe el in...oala.
 

DeletedUser

Guest
E o diferenta voi vreti doar sa jucati...
Noi vrem sa cucerim lumea:)...
 

DeletedUser

Guest
Vezi ca e si mai mare diferenta intre "a vrea" si "a putea". Noi, totusi, ne jucam...cu TINE.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Thea lasama ca ma enervezi rau cu toate lucrurile tale care nu au sens terog?
 

DeletedUser

Guest
La Grande Lost Legion ... ne spuneti si noua cat mai trebuie sa asteptam cu razboiul ala?
Colegii nostri va farmeaza orasele la greu si voi stiti sa raspundeti decat cu fulgere si cutremure
Ca de 2 zile nu primim nici-un atac in NEW WORLD ORDER ... plus ca voi va declarati o alianta de elita
Cat timp adunati toti jucatorii de pe server si va ascundeti ca soriceii in clasament sa nu fiti vazuti nu se numeste elita
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu te inteleg sti dc?nu am adunat toti jucatori de pe server si nu ti-am declarat razboi aliantei nwo este neinteresanta noua,avem alte obiective(nu ne stricam trupele pe voi):)...
Am facut curatenie si am adunat elita...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Mai nea Napoleon. imi dai si mie o invitatie,vad ca nu te-ar deranja sa convietuiesti porcusorii. Hai te rog frumos,eu frumos.

invitatieh.png
 

DeletedUser

Guest
O sa discut cu napoleon ca vad ca trimite mesaje peste tot:)...
Dar va rog lasatil si nu mai comentati la adresa lui ca este un baiat de treaba si onoare:)...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
O sa discut cu napoleon ca vad ca trimite mesaje peste tot:)...
Dar va rog lasatil si nu mai comentati la adresa lui ca este un baiat de treaba si onoare:)...

Multumesc frumos Clau pentru intervenitia ta rapida i-a atitudine ca nu se mai poate
Pai serios acum Nea Napoleon asta umbla cu necuratu` face diferente pe fata asa uom...
 

DeletedUser

Guest
David eu nu am nimic cu tine sau cu cei care au venit acolo, treaba mea e cu Napoleon. A inceput sa trimita mesaje pe la noi prin alianta desi eu nu am trimis nimic acolo si nu am incercat sa distrug alianta care ati format-o. Doar ma stii ca nu am treaba cu nimeni care nu are treaba cu mine... ba mai mult incerc sa ajut daca pot.
Plus un alt sfat prietenesc, La Grande Arme era o alianta slaba n-are nicio treaba cu Grepolisul... voi ati ales sa ii duceti in spate doar de dragul punctelor. Daca mai jucati o luna in forma care ati avut-o veneau ei singuri la voi ca simpli membrii si nu mai era necesara nicio fuziune. Cu timpul o sa-ti dai seama ce pasivi sunt si va trebui sa faci iar trierea ...
 
Ultima editare de un moderator:
Sus