La Grande Lost Legion

DeletedUser

Guest
Care-i problema ca incerc sa recrutez jucatori? Ce vrei sa le scriu? "Ba fraiere, nu vrei sa intrii la noi?" Cu toate ca la unii se potriveste. Eu imi fac treaba asa cum vreau.
Si care-i problema mai porcusorule ca i-am trimis la un coleg de-al tau mesaj? Decat sa stea in cocina aia a ta de 2 lei si 35 de bani mai bine vine intr-un loc unde toti avem aceleasi interese si incercam sa construim ceva.


Problema voastra este ca, muriti de ciuda...Cred ca pana acum nu am fost prezent pe acest forum din acelasi motiv ********************************************************************
Pana in momentul de fata nu v-am deranjat cu nimic, dar vad ca daca tac voi prindeti aripi ca si puii de soim cand invata sa zboare... *********** ...pa la revedere...aici am incheiat.

- - - Updated - - -

In plus de asta eu am facut o propunere in mesaje, nu o rugaminte. Dar voi sunteti atat de ipocriti incat nu cunoasteti diferenta dintre aceste 2 chestii diferite.
Eu zic asa, cel mai bine este sa va vedeti de treaba voastra si noi de a noastra, nu am facut acest topic ca sa vb cu toti *************, dar se observa inca din primul coment ca va roade invidia. Ceea ce din punctul meu de vedere este un lucru bun, cine stie, am auzit ca se moare din treburi de genu...

Eu va salut, va doresc mult succes in continuare si pe cei care i-am deranjat cu culoarea albastra imi cer scuze, va promit ca nu se va mai intampla. Mai elegant nu stiu sa-mi iau ramas bun, sper sa apreciati.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Care-i problema ca incerc sa recrutez jucatori? Ce vrei sa le scriu? "Ba fraiere, nu vrei sa intrii la noi?" Cu toate ca la unii se potriveste. Eu imi fac treaba asa cum vreau.
Si care-i problema mai porcusorule ca i-am trimis la un coleg de-al tau mesaj? Decat sa stea in cocina aia a ta de 2 lei si 35 de bani mai bine vine intr-un loc unde toti avem aceleasi interese si incercam sa construim ceva.


Problema voastra este ca, muriti de ciuda...Cred ca pana acum nu am fost prezent pe acest forum din acelasi motiv ********************************************************************
Pana in momentul de fata nu v-am deranjat cu nimic, dar vad ca daca tac voi prindeti aripi ca si puii de soim cand invata sa zboare... *********** ...pa la revedere...aici am incheiat.

- - - Updated - - -

In plus de asta eu am facut o propunere in mesaje, nu o rugaminte. Dar voi sunteti atat de ipocriti incat nu cunoasteti diferenta dintre aceste 2 chestii diferite.
Eu zic asa, cel mai bine este sa va vedeti de treaba voastra si noi de a noastra, nu am facut acest topic ca sa vb cu toti *************, dar se observa inca din primul coment ca va roade invidia. Ceea ce din punctul meu de vedere este un lucru bun, cine stie, am auzit ca se moare din treburi de genu...

Eu va salut, va doresc mult succes in continuare si pe cei care i-am deranjat cu culoarea albastra imi cer scuze, va promit ca nu se va mai intampla. Mai elegant nu stiu sa-mi iau ramas bun, sper sa apreciati.

Draga numai fii si tu nervos ca ti-se umfla vena aia de la gat,ce naibi.Aici ne distram si noi putin,radem impreuna cu tine de tine.
Ti-a duci aminte ce tupeu fantastic aveai acum vreo 2-3 luni si credeai ca esti marele miez ?
Eu iti accept scuzele doar pentru eleganta de care ai dat dovada in momentul in care vrei sa ne lasi.
Lasa in seama mea publicitatea ca am eu grija sa va fac publicitate voua,mai ales tie ca esti un brav conducator,nu degeaba ti-se zice Napoleon.

O sa ne lipsesti nepoate. bft!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Bine cocina ;)

- - - Updated - - -

Mai trebuie sa mananci putin din troaca sa cresti mare, sa te taiem de craciun :D
 

DeletedUser9247

Guest
David , te potrivesti foarte bine cu Napoleon. , amandoi aveti aceiasi modalitate jalnica de a recruta jucatori.
 

DeletedUser

Guest
Nu taci umpiC? ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9247

Guest
Poti sa incerci sa respecti macar regulamentul formului?
 

DeletedUser

Guest
Ba Napoleon ! Imi dai invitatie la voi? Dar sa fie insotita si de o scrisoare de intentie te rog frumos. Iar te agiti ca un pepsi,vrei jucatori sau nu vrei? Astept sa vad cum
Iei atitudine sa te implici in alianta,ai alura de conducator jur .
 

DeletedUser9247

Guest
Nu taci umpik? ;)

2.6.2. Este interzisă înlocuirea literei "c" cu litera "k" sau folosirea grupurilor de litere "tz", "sh" şi altele de acelaşi fel, care contravin corectitudinii limbii române.

Jack , o pedeapsa , un avertizment ?
 

DeletedUser

Guest
Ce zici frate de porcul asta...tu chiar esti **** jur. Te rog intelege, NU MAI AVEM LATURI!!!!

Ionut"z"...nu mai stii ce sa faci ca sa ma traga adminii la raspundere...Chiar nu vrei sa taci UMPICCCCCC??? :)))


- - - Updated - - -

Ba Napoleon ! Imi dai invitatie la voi? Dar sa fie insotita si de o scrisoare de intentie te rog frumos. Iar te agiti ca un pepsi,vrei jucatori sau nu vrei? Astept sa vad cum
Iei atitudine sa te implici in alianta,ai alura de conducator jur .
 
Ultima editare de un moderator:
Sus