La Grande Armee ™

DeletedUser

Guest
3.jpg

In dictionarul nostru cuvantul "imposibil" nu exista.



Un organism singular si uniform, patruns de una si aceeasi intelegere, muncind pentru binele comun pe baza acelorasi viziuni.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Hai Napoleon,ai pus La grande Armee de doua ori pe forum si La grande LL o data,oare crezi ca ne intereseaza?Profilul aliantei in putem citi in clasament,nu e nevoie de forum.
 

DeletedUser

Guest
Macar pe forum sa fie si ei tari, ca pe joc sunt vai de ei :)
 

DeletedUser

Guest
Napolioaneee..nu mai trunchia citatele!
Ala de il tot postezi tu acolo,nu iti aprtine si mai cu seama suna cam asa >>>

Educaţia trebuie să împărtăşească aceleaşi cunoştinţe şi aceleaşi principii tuturor indivizilor care trăiesc în aceeaşi societate, pentru a crea un organism singular şi uniform, pătruns de una şi aceeaşi înţelegere şi muncind pentru binele comun pe baza aceloraşi viziuni.
by N.B
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Napolioaneee..nu mai trunchia citatele!
Ala de il tot postezi tu acolo,nu iti aprtine si mai cu seama suna cam asa >>>

Educaţia trebuie să împărtăşească aceleaşi cunoştinţe şi aceleaşi principii tuturor indivizilor care trăiesc în aceeaşi societate, pentru a crea un organism singular şi uniform, pătruns de una şi aceeaşi înţelegere şi muncind pentru binele comun pe baza aceloraşi viziuni.
by N.B

Stiu intregul citat, am pus doar partea care ma intereseaza.
 

DeletedUser

Guest
Vezi ca am vreo 4 orase mai mari decat tot contul tau. Asta demonstreaza calitatea pe care o aveti voi.

Invidia este o declaratie de inferioritate. Nu te doare gatul cand te uiti de jos in sus la clasament?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Invidia este o declaratie de inferioritate.

Unde vezi tu invidie? Nu am nicio urma de invidie, nu as vrea sa ajung vreodata sa fie cineva cu 4 orase mai mare decat tot contul meu.

Masoara-ti cuvintele, nu iti pune in carca mai mult decat poti duce, o sa cazi.
 

DeletedUser

Guest
Unde vezi tu invidie? Nu am nicio urma de invidie, nu as vrea sa ajung vreodata sa fie cineva cu 4 orase mai mare decat tot contul meu.

Masoara-ti cuvintele, nu iti pune in carca mai mult decat poti duce, o sa cazi.

Nu uita, victoria este a celor care cad dar se ridica! Te salut. Weekend placut!
 

DeletedUser8189

Guest
Vezi ca am vreo 4 orase mai mari decat tot contul tau. Asta demonstreaza calitatea pe care o aveti voi.
poti sa ai si 100 de orase mai mari decat contu meu nu ma intreseaza,degeaba le ai daca nu stii ce sa faci cu ele,si ai grija ca lauda de sine nu miroase a bine
 

DeletedUser

Guest
poti sa ai si 100 de orase mai mari decat contu meu nu ma intreseaza,degeaba le ai daca nu stii ce sa faci cu ele,si ai grija ca lauda de sine nu miroase a bine

La 3 orase ai :

Puncte de bătălie: 1103 1,526 puncte
Puncte de bătălie (ofensiv): 891 733 puncte
Puncte de bătălie (defensiv): 1135 793 puncte

Asta inseamna ~509 puncte de batalie la total per oras

Eu am la 10 orase:
Puncte de bătălie: 29 37,996 puncte
Puncte de bătălie (ofensiv): 33 27,417 puncte
Puncte de bătălie (defensiv): 45 10,579 puncte

Asta inseamna ~3.800 puncte de batalie / oras

Cred ca stiu ce fac cu orasele mele :)
 

DeletedUser

Guest
La 3 orase ai :

Puncte de bătălie: 1103 1,526 puncte
Puncte de bătălie (ofensiv): 891 733 puncte
Puncte de bătălie (defensiv): 1135 793 puncte

Asta inseamna ~509 puncte de batalie la total per oras

Eu am la 10 orase:
Puncte de bătălie: 29 37,996 puncte
Puncte de bătălie (ofensiv): 33 27,417 puncte
Puncte de bătălie (defensiv): 45 10,579 puncte

Asta inseamna ~3.800 puncte de batalie / oras

Cred ca stiu ce fac cu orasele mele :)

Vezi ca aici nu ii rubrica de statistici...domnule intemeietor...
 

DeletedUser

Guest
Argumentul este locul 1 in clasament, cel mai puternic argument ;) Dfa, nu te doare gatul cum te uiti de jos in sus la clasament?
 

DeletedUser

Guest
Argumentul este locul 1 in clasament, cel mai puternic argument ;) Dfa, nu te doare gatul cum te uiti de jos in sus la clasament?

Nu, ma uit de sus in jos la clasamentul luptatorilor. Clasamentul punctelor e clasamentul recrutorilor ;)
 

DeletedUser9489

Guest
Lasa+l sa fie mandru ca e pe primul loc intr-un clasament...
 
Sus