La Grande Armee ™

DeletedUser2039

Guest
argumentul nr 2 este ca ai avut mandrie si nu te-ai "milogit" de nimeni sa accepte invitatia, nu ? veneau ei buluc la "bastilia"
 

DeletedUser

Guest
Nu, ma uit de sus in jos la clasamentul luptatorilor. Clasamentul punctelor e clasamentul recrutorilor ;)

Lasa-ma cu astea, cand ati fost pe locul 1 era sarbatoare la voi, acuma ca nu mai sunteti nu mai conteaza locul 1...dute si plimbate...

- - - Updated - - -

argumentul nr 2 este ca ai avut mandrie si nu te-ai "milogit" de nimeni sa accepte invitatia, nu ? veneau ei buluc la "bastilia"

Nu m-am milogit de nimeni, i-am intrebat daca vor sa facem o echipa. Cei care au vrut au venit, restul nu, raman acolo cu DFA, ca le place...dar nu pentru mult timp.

- - - Updated - - -

P.S. Suntem pe locul 4 la puncte de batalie, maine pe locul 3. Si tot asa o sa urcam :)
 

DeletedUser2039

Guest
448x642xturist.jpg.pagespeed.ic.40-hnaNPw8.jpg


...succesuri
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Lasa-ma cu astea, cand ati fost pe locul 1 era sarbatoare la voi, acuma ca nu mai sunteti nu mai conteaza locul 1...dute si plimbate...

- - - Updated - - -



Nu m-am milogit de nimeni, i-am intrebat daca vor sa facem o echipa. Cei care au vrut au venit, restul nu, raman acolo cu DFA, ca le place...dar nu pentru mult timp.

- - - Updated - - -

P.S. Suntem pe locul 4 la puncte de batalie, maine pe locul 3. Si tot asa o sa urcam :)

Urcati pana pe 3 si atat. Dupa o luna de recrutari masive reusiti si voi sa depasiti o alianta care mai are 1 membru de cam tot o luna. Sunt mandru de voi. :D
 

DeletedUser

Guest
Urcati pana pe 3 si atat. Dupa o luna de recrutari masive reusiti si voi sa depasiti o alianta care mai are 1 membru de cam tot o luna. Sunt mandru de voi. :D

Da...ma lasi putin si pe mine in vacanta?

- - - Updated - - -

Cat timp am fost pe locul 2 am avut demnitatea sa nu scot o vorba. Acuma e randul tau sa taci. Pa
 

DeletedUser

Guest
Cat timp am fost primii, nu am trambitat in sus si-n jos. E randul tau sa taci. `Pa`.
 

DeletedUser

Guest
Nu ai voie,evident.
Lasati-l singur sa posteze doar el si eventual sa si comenteze ceea ce posteaza!
Pun pariu ca va fi interesant!
 

DeletedUser

Guest
Da ar fi :))
Eu ma las de grepolis din pacate revin in octombrie 2014 sau ianuarie 2015 care o fi cu sistem vechi ... :(
 

DeletedUser

Guest
Se preconizeaza ca Octombrie va fi luna cu revolta si Ianuarie la fel...
 

DeletedUser

Guest
Anca multumesc pentru veste :(((...
prin aprilie 2015 se preconizeaza cu sistem vechi ?:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu, tot cu revolta va fi si Aprilie, ca e dupa luna cadourilor...
 
Sus